blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Prawdę powiedziawszy truskawkówki ani czereśniówki nie piłam ale wiśniówkę robię dobrą i skuteczną;)
     
    agucha31, -MarekW- oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ewa, ale mi ślinka pociekła :inlove: Domowe kompoty są pycha :D Sto lat nie robiliśmy, ale ostatnio jabłkowych trochę :D Zgarniam parę słoiczków, mniam :D:inlove:
    Ja wczoraj za to ogórasy małosolne zrobiłam :p

    xDxD:D z odpowiednim procentem albo leżakowane odpowiednio długo :D:music::music:

    wisnióweczka zacna, to zamawiam u Ciebie flaszeczkę ;) Truskawkówkę próbowałam i no ...dobra była :D
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2018
    agucha31, -MarekW- oraz aweva55 lubią to.
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)

    A ja w sandałach bardzo lubię i chyba nawet mam ładne, bo ludzie zawsze im się przyglądają ... :p:D



    [​IMG]
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]



    dziś go nie kupimy :D:p

    No to pnącze hula, jeszcze jeden zbiór i skrzynki dopadnę. I koniec :p

    słońce grzeje niemiłosiernie, więc dziś chyba wszyscy panowie będę świętować :inlove::D
    :D :DMarku, sandały piękne, ale nogi :inlove: Sama mam podobne /sandały znaczy, bo nogi mam brzydsze :p:);)/

    Ambrowiec za farmarki. Jak bym wiedziała to bym na g&t do ostatniego opchnęła :p
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2018
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Hmm, niebieskie fury, niebieskie goździki. Kapitanowi w niebieskiemu do twarzy :D:p;) Dzięki ;)

    [​IMG]

    I życie na farmie :pxD

    Znalazłam dla siebie idealne rozwiązanie :D:D:p;)

    [​IMG]
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    fakt ładne, ale podejrzewam że przyglądają się bo w skarpetkach
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Raczej podejrzewam,że przyglądają się z podziwem. Właściciel dba,żeby stopy miały przewiewnie a jednocześnie żeby się Broń Boże nie zabrudziły:p
     
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Zgadza się ... wiem, że to plama na całego i dałem ciała :sleepy: Nie powinno się nosić czarnych, tylko białe. Teraz noszę tylko białe, ewentualnie w pastelową, jasną kratkę ... ale i tak się gapią :sleepy:

    Oczywiście, że tak.
    Ale z tym, że powinny być jasne, to mają trochę racji ;)
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jasne to na plażę. Piasek nie dostanie się miedzy palce a jasny kolor odbije światło słoneczne to i stopa będzie miał chłodniej i się nie spoci:music:
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D No ba. Masaż, pedicure, kąpiel wodna żeby bosko wyglądały, to Marek musi dbać żeby się nie zabrudziły i oddychanie miały :D

    Ja tam ciągle jestem zdania że się gapia na stopy i podziwiają a skarpetki na dalszym miejscu :);)
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ale co lepsze jak idziesz w skarpetkach, ja wręcz uwielbiam skarpetki :D to się noga nie przykleja :D

    jedyne miejsce bez skarpetek to tylko na plażę :D

    cool, co do piachu czy coś, jak jestem czasami na działce na grillu, to i tak się piach dostanie pod skarpetki :D

    przewiewne no wiadomo, chłodzik między sandała a skarpetkę i się wietrzenie automatycznie uaktywnia :)
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Marku,jakie twarzowe te skarpetki [​IMG]
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Eee...yyyy skąd wiesz, że twarzowe? :oops:
    Toć na stopach są. Czyżbyś widziała focię, na której Marek nogi na ramiona zakłada? o_O:pxDxD
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A czy Ty wszystko musisz wiedzieć???o_O:pxD
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja pytam -czyje?:eek:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD
    Moja wyobraźnia właśnie dostała bana za treści xDxDxD.