blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jednak dobrnięcie do tego 223 poziomu wcale nie bedzie takie proste i teraz ......
    czy czekać cierpliwie na ten 223 poziom ?
    czy przejąć firmę nad czym usilnie od jakiegoś czasu pracujemy i tym samym wraz firmą ,farma na własność przejdzie ?
    o to jest pytanie :pxDxDxD
     
  2. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum


    Dzień dobry :)
    Magdy, Madzie, Magdaleny ... wszystkiego najlepszego!! :)

    [​IMG]
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Bry na chwilę

    Dziękuję za życzenia imieninowe. Jestem taka zakręcona, że zupełnie zapomniałam, że dziś moje święto xD:cry:xD.

    Dziewczyny, dajecie na 200 a potem to już za jedno, każde tempo będzie iście żółwiowe przy tych pierdyliardach :pxD.
    Nie ogarniam takich liczb, chyba czas najwyższy pójść piętro niżej poćwiczyć xD.
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    weź wypluj w tej chwili.. znaczy dziury załataj, te w portfelu :pxD:cry:

    To jest bardzo dobre pytaniexD O, jak byśmy dołożyli te florki za poziomy do tej kasy znalezionej na polach przy pomocy fikuśnego sprzętu, to BP kupimy migiem xDxD:p

    Jak zerknęłam to tam się pewnie też doliczą wtedy kiedy my te poziomy wbijemy xD :p
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Uf doczytałam do konca, alez żeście sie rozgadali
    Nie bede cytowała każdego z osobna bo sporo tego
    Gratulacje wszystkim tym co gratulacje sie należą , za event, poziomy, bonusy itp
    Szczególne gratulacje dla Marka za narodziny wnusi i oby zdrowo rosła
    No i solenizantce dzisiejszej wszystkiego co najlepsze
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dla wszystkich Magdów, e...Magdóch, y... Magd ?;)

    Wszystkiego najlepszego !:D:D:D



    :music::music::music:
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bry :)
    Za życzenia dziękuję. Fajnie jest mieć imieniny, a jeszcze fajniej, że ludzie o nich pamiętają :inlove:
    Pozdrawiamy wraz z systemem ;)
    [​IMG]
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Od 13-stej 2,5 h czekałam u lekarza. Tyłeczek mnie boli do teraz, chyba coś zimnego muszę przyłożyć xD:cry:

    system już świetnie sobie radzi z lapkiem :inlove::D
     
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję bardzo Agnieszko :)
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dziękuję za kolejne życzenia ;).

    Może powinni przyspieszyć :p. Daleko w tyle są, a my nie mamy od kogo nauk pobierać xD:cry:.
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Się właśnie wykręciło za drugim kręceniem. Jeszcze ciut mroczne podgonię . Dobrze, że jutro później do pracy :pxD


    [​IMG]
    xD:cry: Zdecydowanie turbo powinni włączyć. My tu potrzebujemy fachowej pomocy ćwiczebnej :pxD

     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2018
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dziewczyny mam nadzieje,ze miałyście udany,miły dzień i spieszę życzyć Wam samych serdeczności z okazji imienin:music:
    [​IMG]
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję bardzo :)
    Twoje nadzieje się spełniły. Pomimo, że byłam w pracy, to dzień był pełen uśmiechów (aż mnie buzia boli) i bardzo udany :)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak tu słodko. Zgodnie z regulaminem....
    I wreszci skończyłam ten event z Bahamy wdł. nowej mechaniki8)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2018
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ewa xDxDxD:cry:
    A tuz po wskoczeniu na LV brać lapka pod pachę i pędzić do notariusza po odpowiednie piczątki...tfu,pieczęcie urzędowe:p
    Beniu trzeba zrobić aktualizacje:p
    Te serenady...co 11 godz.Stanowczo za rzadko grają.Tak co godzinę...trochę szybciej by nas przybliżyło do obiektu pożądaniaxD
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Nowa mechanika ciągnie się jak guma... Tym bardziej gratuluje ukończenia.
    Mi się bonus właśnie skończył :cry::cry:

    xDxD:cry: zabezpieczyć tak, żeby żadne podważanko nie miało miejsca i farma była nasza aż do i w pozagrobowym. Trza te biliardy składać pomału xD:cry:

    xDxDxD:D Marzenka tak co 1 sekundę. Wszystkie pola w serenadach i klikasz w kółko :p Migiem nabijemy :D:D:p

    [​IMG]

    hmm no kurcze. Ten dzień bez górnej bielizny wiedział kiedy wskoczyć. Dziś impreza plenerowa w firmie i znaczna większość to panowie :po_O:cry:xD
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No tak. Na co dzień poubierani, to chociaż dzisiaj się napatrzysz na panów bez biustonoszy :D
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_O:D:D:DxD:cry: te gołe nie zakryte klaty mrrr :music::music::p Tylko prezes taki skryty, nie wiem czy nawet dziś się odsłoni :p Jak tylko do pracy przyjdę zacznę trąbić o dzisiejszym święcie. :D Chyba nawet afisz zrobię :p
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Tak analizując nowe poziomy na spokojnie, myślę, że to tylko tak strasznie wygląda.
    BP tez ma kalkulatory i wie ile czasu zajmuje przechodzenie poziomów. Jasne, że będą koszyki z dopalaczami dla niecierpliwych. Myślę, że BP ustalając PD dla nowych poziomów ma sposób na dotarcie do 300 również graczom F2P. I nie w ciągu 10 lat, czy więcej.
    Wg, mnie 2 lata, to trochę mało, więc obstawiał bym możliwość doczłapania się na 300 lvl w ciągu 5 lat.
    Będą nowe itemy, pnącza.
    Obstawiam, że xPD, czego próbą było wprowadzenie do gry serenad itd.
    Stawiam jeszcze na rozbudowę jaja leniwca, tu można czarować, aby tylko bananów starczyło.

    Pewnie wiadomość z PT:
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dochodzę do podobnego wniosku ;) Nawet chyba BP nie zakłada, że farmerama będzie istnieć miliony lat. Na pewno pojawią się itemy z coraz większym mnożnikiem i nowe rzędy. Jajo leniwca z nakładkami i pewnie inne podobne. Te miliony zmiejsza się do kilku lat. Poczekamy i zobaczymy co BP szykuje ;)

    xDxD Do tego spam i offtop :p Pewnie go ciachnęli i dlatego Kapitan nie odebrał :pxD Dzięki ;)