blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie nie doczłapiemy :cry::cry::p ale tuptamy dalej :pxD

    mi się kojarzy, że od początku miał być nie wysyłalny w g&t, ale jak by tak raz puścili to bym się nie obraziła :p;)

    Ja nie wiem, czy nawet na życie po życiu nie starczy roboty xD na razie kosmos odległy :pxD:cry:
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Oj tam pomarzyć zawsze można ;)
    Z tego co pamiętam, to jak się pojawił w sadzonkach, to zapowiadali, że to będzie jedyny raz i więcej go nie będzie, po czym za jakiś czas pojawił się na krótki czas na kole (co mocno oburzyło wielu graczy, którzy wydali sporo na te sadzonki - ja też wydałam ale florka nie trafiłam ani w sadzonkach, ani na kole :oops:) Na G&T to go nie pamiętam, może to było wtedy, gdy miałam przerwę. No i tak bym chciała chociaż jedną malutką sadzoneczke florenowca przytulić :music:
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    też mam takie marzenie :music:już nawet nie chodzi o to ,że daje tego 1 florena ,ale jest to jednak drzewko dostępne w grze ,którego nie mam i nigdy mieć nie będę ,jeśli już nigdy go do gry nie dopuszczą :(
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Takich rzeczy co to tylko są i bym mógł oddać w GT, a nie pozwalają, to mam parę różnych.
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek,
    pozwoliłam sobie przynieść kwiatki z życzeniami dla wszystkich dzisiejszych solenizantek :inlove:[​IMG]
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Każdy ma , przez tyle lat sie troche uzbierało ,leżą sobie w pasku i tylko sentyment jest ,bo nawet jeśli te rzeczy byłyby możliwe do wysłania ,to wątpię by zainteresowały nowych graczy ,a dla nas są pamiątką :)
    Jednak florenowiec to zupełnie inna para kaloszy ,zarówno starzy gracze jaki i nowi niezwykle byliby zainteresowani nabyciem go i to w każdej możliwej formie :)
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Co jak co, ale taka zmiana, jak dodanie nowych poziomów w grze, to chyba zasługuje na osobne info w OO, a nie podpięte do mini ewentu wyprzedaż pakietów.

    No chyba, że te nowe poziomy, się skończą wraz z wyprzedażą.
    xD:cry:xD
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    agucha31 i aweva55 lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No przecież o tym piszę.
    Poważna zmiana w grze, zamieszczona w ogłoszeniach ewentowych, połączona z OO o wyprzedaży.

    Zostawmy to, dobrze że jest.

    Tak lekko postukałem w kalkulator i przy moim obecnym przyroście PD, doczłapię się do 300 lvl za 11 lat.
    Wytrwam.
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    I to należy podkreślić ,najlepiej wężykiem :D:cry::cry::cry:xD
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też mam parę i tak proszą, żeby ich wysłać w dobre ręce i ... lipa :cry::cry:

    xDxD :Ddamy radę, lata pędzą jak szalone, ani się obejrzymy i będzie xD:cry:

    O to, to. A pan V. to nam będzie wtedy mógł skoczy... ee poziomów nowych dołożyć :pxD:cry:xD

    [​IMG]

    Madziom naszym i nie tylko, piękna i szczęścia w każdym dniu. Radości i uśmiechu od ucha do ucha. Wszystkiego najlepszego :):D
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Walnąłem się w zerach.
    Nie 11 lat, tylko 11 mln lat
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Spoko Ryś. Medycyna idzie do przodu, długość życia się wydłuża. Miliony, nie miliony dotrwamy :p:cry:xD:cry::cry:xD

    A nawet jeśli, to w pozagrobowym bez farmy nudno by było, a tak to będzie zajęcie :pxD:cry:
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    czyli ogólnie lata świetlne :D:D:D:D damy radę
    obejrzałam tabelkę i okazuje sie ,że 208 poziom będe mieć ,a to oznacza ,że 8 florenów dostanę i już planuje co za to kupić :pxDxDxD
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tylko nie wydaj na pierdoły. ;)
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    xDxD:cry::cry:xDxD
    Tak sobie myślę ,ze jak nam zejdzie te 11 mln lat na zdobywaniu poziomów to może lepiej skupić sie jednak na zarabianiu SG ,chyba szybciej pójdzie xD
     
  17. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dla Magdalen, Madź i Magdzioszek
    [​IMG]
    oj tuptamy, tylko zamiast hamaka znowu pod górkę :p
    też bym się nie obraziła, tylko obawiam się, że ruszów by mi nie wystarzcyło na choćby florkową gałązkę xD;)
    Oj też mam kilka rzeczy, którymi mogłabym się podzielić, kilka takich, które z marszu znalazłyby nowego właściciela, ale na blokadę nic nie poradzimy
    leże xD:cry:xD
    Nie ma co się martwić,
    policzyłam wersje optymistyczną i nam to zajmie jedynie ok 2,6 mln lat xD:p, a w tym czasie jeszcze nie jedna obsuwa i rekompensata w %, luzik 8)
     
  18. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Nie martwcie się ;), oby tylko dotrzeć do poziomu 223 (właściciel farmy) i zrobimy z tą naszą farmą co tylko nam się zamarzy:p . A jak właścicieli będzie wielu to i fajne pomysły się znajdą 8)
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no własnie. Magda przynajmniej z 2 dni poleżała xD:cry:xD

    w tym cała nadzieja :D:DxD

    I to jest to ;) Nad kupnem BP ostre prace trwają. Farma będzie nasza, firma będzie nasza. Będzie luz blues w niebie same dziury :music::music::D

    Aga schowaj w skarpetę. Za 11 milionów lat to będzie skarb zgarniesz za nie fortunę :pxDxD:cry:;)
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Prędzej w portfelu niż w niebie, ale to taki drobiazg ;)