blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Że tak powiem: na styk Ci wystarczyło;) jak będziesz potrzebowała więcej to pisz- przygotuje jakiś pakiecik:p
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry:xD

    Nie przeszło by, dwie na L4 siedzą, do tego jest afera i akcja degradacja ludzi. Pracujemy w mocno okrojonym składzie.
     
    agucha31, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    W balonie bryndza, ja się zmywam w real trochę odreagować, piszcie co potrzebujecie, wieczorem zaglądnę.
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    L4 to pewnie lewizna.
    Na 100% siedzą w balonie.
    xD:cry:xD
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    a ja teraz dopiero dojrzałam,ze obecene itemy z wyspy mozna wymieniac,heheheheh

    a ja sobie poszukuje masła orzechowego w ...różu
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o a to tego jeszcze nie zdążyłam dojrzeć o_OxD Męczę event, 2x totemy ubrałam i 4 kroczki mną. Dobrze, że ten badyl tyle rośnie bo zapominam o sianiu xD:cry:

    W dzień whiskey musi być




    EDIT

    Chris/Krzyś gratuluję 200 :D:D zdążyłeś przed dokładką i będziesz się mógł chwilkę nacieszyć błogością :D Świetna robota :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2018
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Te zera i jedynki to w języku komputerowym? Po ludzku znaczy 149 :D
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :DxD Ale baniek? :p Bo jak nie, to te skrzynki są tendencyjne :pxD:D
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dlatego mogę zaproponować
    [​IMG]
    Pewne 235 SG co 12 godzin :D
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D no i to już konkretna kasa i do tego pachnąca :D
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    hehehehe,ja ich mam 28 szt i siedza grzecznie w pasku a musze sie pochwalic,za 2x homarza serenade zdobyłam masło w ruszu ;)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dobra cena, gratuluję :D Poprzednim razem miałam w balonie różowe hamaki za dwie serenady :p
    Zajączków mam 7 :D, ale kiedyś to był sianogroszowy krezus :D
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    na wyspie mam wszystkie wartsztaty w ruszu ale na farmie [ciach] i w sumie nie zbieram,mam tylko te ze społdzielni.Tak zajac to był hit,jeszcze mam pare itemow z SG i siedza sobie spokojnie w pasku, teraz wykorzystuje króla łupów i mały nietoperz ;)

    Wyciachałam, bo brzydkie słowo, to brzydkie słowo, nawet, jak literki podmienisz.
    MOD_Zła
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na wyspie też mam wszystkie fabryczki w różu, na farmie brak perfumerii tylko. Motyle nie chcą współpracować, ale jeszcze 3 wirtualne i będzie. Z misji też zgarnięte oczywiście :p jak ja lubiłam itemy sg, nadal lubię ale te mnożniki mnie przekabaciły. Teraz niedawno dali item sg* poziom farmy /kwietny anioł/. Niestety w płatnym pnączu w wyprzedaży :cry: ale cudny jest :inlove: U mnie daje 3360 sg :inlove:
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A drugi item to "ponadczasowe tulipany" mam obydwa na WS, bo to takie 2 w 1 - SG i TPD :)
    Nareszcie zrobiłam myszy, a teraz robię wyprzedaż, bo skoczków i myszy kuchennych się tyle namnożyło jako produkt uboczny;).
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A właśnie ten też fajny :D Lubie takie 2 w jednym zwłaszcza mnożnikowe :p Tych kwietnych w balonie ze dwa widziałam ale ceny z kosmosu. Gratuluje ukończenia. Ciężki był ten hodowlany, tony zwierza chcieli -.-:sleepy: ale myszki Ci pójdą jak ciepłe bułeczki ;)

    A my tuningowaliśmy dziś tort młodego na jutro. Pani chyba nie zakodowała, że to ma być na komunię i zrobiła taki

    [​IMG]

    nie bardzo to pasowało na komunię, i musieliśmy pędem troszkę przerobić. Ale z tuningowaliśmy na biało i dołożyliśmy dodatki, jest dobrze ;)

    Coś ktoś szuka?
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trzeba było mówić wszystkim, że posypka jest z hostią i już.;)
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To jesteśmy dwie. Póki co udało mi się upolować w balonie brakującego "pod namiotem" i jestem dumna. Chyba mnie wciąga g&t...
    kropelka04-wielkie dziekuje.:inlove:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No w sumie :p;) ale siostra z moją mamą stwierdziły, że taki nie przejdzie. Ale wyszło nawet nieźle :p

    Super :) No jak się coś uda wyszperać to od razu się bardziej chce i bardziej wciąga :D A coś Ci brakuje jeszcze?
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W zasadzie to mam wszystkie potrzebne itemy. Idę zajrzeć ..może jakieś fabryczki znajdę...Różowe oczywiściexD