blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No dokładnie, pomocnicy smakują wyjątkowo dobrze i jak już człowiek spróbuje to ciężko odstawić :p Aż głupio było liczyć te poletka i zbierać ręcznie jak była ta czasówka na baśce xD:cry: a i tak ograniczyłam wtedy ręczne do minimum xD:cry:
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Rekompensata będzie do odebrania od jutra od godziny 14:00, do 29.04 do godziny 22:00
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A u nas cisza ;) Najpierw muszą zjeść obiad/kolację
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jutro dwa eventy równolegle więc liczę na pomyłeczkę :D

    U nas jest jak zwykle ;) szukają kluczy :D
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    akurat teraz stane w obronie modow....maja prawo do swojej prywatnosci.....
    problem jest zupelnie inny...brakuje sporej grupy osob ktore,by potrafily przetlumaczyc wszelakie info z centrali..wiec sie czeka na rodzynki ktore, co tam cos kumaja....
    no ale cos sie dziwic,,,jak Czerwona kiedys napisala modem moze byc kazdy...nawet osoba nie znajaca obcych jezykow....
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    I przede wszystkim są 2 osoby upoważnione do wstawiania ogłoszeń, nie jest realne, żeby 24h na dobę sprawdzały czy mają info z centrali. By musiały zrezygnować z pracy/ życia poza forum
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ale lider to powinien znać język obcy. W końcu gra nie jest polska i otrzymuje informacje albo po angielsku albo po niemiecku.
    Znajomość któregoś z tych języków powinna być wymagana przy tej funkcji.
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Przepraszam,ale widziałam dzisiaj Atenę w ogłoszeniach więc to już trzy osoby.Poza tym zawsze jak się zaczynają eventy są problemy ,komplikacje więc osobiście uważam,że w takim momencie ktoś powinien być na stanowisku i nie będę nikogo bronić
    Wszędzie ludzie pracują a jednak ogłoszenia się ukazują w miarę sprawnie 8)
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no wlasnie,,,,x i y majace upowaznienie...czekaja na z i q ktore im to przetlumacza,,,a czas i niecierpliwosc graczy rosnie,,,;)
    dobrexD
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No to na co czekasz Norbi? Zgłaszaj się.To,że ktoś nie zna języków wcale nie znaczy ,że nie jest osobą wykształconą czy inteligentną. Po prostu -kształcił się w innym kierunku. I odwrotnie- znajomość języków obcych nie gwarantuje ani wybitnej inteligencji ani wiedzy...
    Znam trochę angielski,nieco niemiecki ,całkiem nieźle rosyjski - i co z tego?
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dodaj tego dochodzi bułgarski. (ICM);)
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie podobne to do mnie, ale tak jak Norbi muszę stanąć w ich obronie. Owszem Atena jest, ale Smodzi nie dostają info z centrali i nie mogą wrzucać ogłoszeń. Za zgodą TLa w drodze wyjątku od czasu do czasu wrzucą. Policz ogłoszenia gdzie SMOD wrzuca je. Nie znajdziesz za dużo ich. Tak było za moich czasów jak byłam w ekipie. Jeżeli BA/TL w danej chwili nie ma to skąd SMOD ma mieć takie info?
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Podejrzewam, że ICM zna niemiecki lub angielski.
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    akurat z ta grupa userow jest mi nie po drodze,,,i zadne czekolady czy inne rolady z światłą kapusta mnie nie skusza....
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A nasz rodzimy język???:music:Pytałam ,ale spuszczono mnie po rynnie co mnie utwierdziło w przekonaniu,ale nie będę o tym pisać :)
    Agato z całym szacunkiem,ale co mnie to obchodzi??.Płacę regularny haracz w grze i chcę być informowana na bieżąco a nie ganiać po obcych forach
    Nasze forum jest specyficzne i tyle
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Co ta światła kapusta? Słyszałam o modrej,jest też coś co się nazywa ciapkapusta:p
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To, że specyficzne to zgodzę się z tym.

    Z jednej strony racja, że każdy by chciał na bieżąco być informowany, z drugiej strony jeżeli miałabym jakieś plany realne i miałabym je porzucić tylko dlatego, że trzeba wrzucić OO to wybrałabym realne plany. Forum w wolnych chwilach, a nie zamiast życia realnego. Gdyby było więcej osób upoważnionych to zapewne szybciej by było, a tak to nie można nie wiadomo czego wymagać, że po kilku minutach będzie.
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Albo się chce być na świeczniku albo nie
    Przeleciałam po 6 krajach i w każdym jest info podane poza naszym
    Mnie jako zwykłego gracza nie obchodzi,że ktoś ma real.Jest event są problemy trzeba być, lub oddelegować inną osobę
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Norbi,nie podoba mi sie twój sposób traktowania kolejnego gracza,użytkownika tego forum.
    Nie pytaj dlaczego,nie tłumacz niczego...
    Proszę tylko abyś choć chwile sie zastanowił.
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Mamy i my ogłoszenie :)

    Sama bym tego lepiej nie ujęła Marzenko :)