blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    U Niemców też już jest info. ;) Te płytki by mogli zmienić na któreś z tych obecnych dwóch eventów, no ale, coś przez te 5 dni trzeba w młynie mielić :pxD:cry:

    A to w takim razie już lepiej. Może tory będą ;)

    xD:cry:xD:cry: No ba plac nie może taki sam samiuteńki stać xD W sumie pnącze też takie mało produktywne, jakiś event na pd też by można śmignąć :p
     
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Kurczakiem się nie przejmuj.U Czechów siedzę ale nie wiem co to są krejcary ,bo tego dają 1 mln :D a u nas cisza
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    U Niemców Moospenny są.

    Przeszukałam poradniki i znalazłam info, że na pewno są to sianogrosze. Z ich poradnika, z graficzką
    Moospenny


    [​IMG]
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Kurcze,eventu nie robiłam a bonusy dostanę i wiecie co,lubię to xD
    U Węgrów już też ogłoszenie wisi
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2018
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja częściowo bo na 1 polu. Oczywiście nie skończyłam..A bonusy dostanę.Sups
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    W najbliższych eventach kuponów nie widzę więc tym bardziej się cieszę :D a CJM z nieba nie leci o imprezowych nie wspomnę :D
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Rekompensata najprawdopodobniej jutro będzie do odebrania. Może na kolejowy akurat z tego jakiś bonusik wpadnie. 8)
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Na Hiszpańskim już też o tym piszą,ale my dzielni jesteśmy ,sami sobie znajdziemy wszelakie newsy 8)
    A Ty Agato nie zapomnij dać tłumaczenia xD:cry::cry: bo to jest priorytetxD
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dobry hamaczek miałaś :D:DxD

    Ja zmęczyłam na dwóch, ale tylko 5 dodatkowych tańców ponad pnącze. Rekompensata zacna, trzeba będzie kołem jutro pokręcić :p
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Runy rozpracowane.
    70 szt. brakło.
    Wziąłem 4% dla drzew.
    Skraca XXL do 11:30, podobnie jak wielkanocny itemy, więc pasuje idealnie.
    Koszyk powiększony do 300.
    Polana 20% PD, dzika też i te 70G brakuje na ostatnie powiększenie PD na głównej.

    Pozostałe runy nie są mi do niczego potrzebne, więc wyszło OK.
    Później powiększę zbiorniczek do 400, co by jedno tankowanie starczało na dwie polany.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2018
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No muszę przyznać, że wypadajki ładnie lecą, już mam 478 sztuk. A nie pomagałam sobie kasztankiem. Szkoda na ten event zielonych kropelek.
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Widzę,że u Was już jest info o rekompensacie za błędy w grze:)
    Są rozbieżności bo nie na wszystkich forach jest 1 mil SG i 1 produkt z młyna...ale poczekamy na ogłoszenie na naszym forum.. xD..
    Fajnie,że chociaż te małe kuponiki dadzą. Ja już nawet nie piszę,że u mnie od jakiegoś czasu muli strasznie i przycina. Ręcznie wystawić drzewa to kilkakrotne odświeżanie gry, inaczej się nie da. Nawet żeby pnącze zebrać dużo czasu tracę.
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak to jest jak sie zle tlumaczy posty...
    produktow z mlyna ma byc sztuk 18
    a sg 1 mln
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Rozbieżności są, bo chyba początkowo co innego miało być, ostatecznie zmienili. U Greków też widzę mln SG i 18 tych produktów z młyna.
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobrze,że najmądrzejszy nam wyjaśnił. Idę stad bo nie chcę kłótni w fajnym wątku.
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Greciu nie żartuj,że ręcznie obrabiasz farmę :oops: Od jakieś czasu sobie powtarzam,że ręczna obróbka w momencie by mnie wyleczyła z gry
    Teraz nie miałam kombajnu,jechałam więc na resztkach ze spółdzielni a rano odpaliłam za farmarki zapominając,że pnącza nie zbiorę więc pognałam otworzyć skrzynie i hura na 3 h wpadł

    Norbi na różnych forach były różne wersje.Po czasie zostały SG dopisane to samo tyczyło młyna.Nie będę wchodzić w dyskusję ,bo eventu nie robiłam,ale Agata na poprzedniej stronie o tym pisała
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mam kombajn i siewnik ale często przestawiam na farmie i na wyspie. Zmieniam np, drzewa.
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    akurat do takiego stanowiska ktos inny pretenduje...
    jesli cos wklejam czy tu czy w kuli to staram sie zawsze wkleic tekst zrodlowy,,,bo sa madrzejrze,,majace dostep do wielu przeciekow osoby...ale nigdy nie robie czegos takiego ze,pisze by userzy odbierali moje posty ze,to ja wiem wszystko i kazda plotka jest moja...pomysl czasem o tym
    szanujmy innych bo jak dobrze wiesz my tylko kopiujemy co inni napisza....nie jestesmy i nigdy nie bedziemy mega wyroczniami
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Greciu podziwiam, Ryśka zresztą niezmiennie również ;) Ręcznie bawiłam sie na początki do pewnego czasu, jak małe pola stały się z CMJ najlepszym rozwiązaniem, doszły kolejne pola i pnącze to za Chiny bym nie dała rady. ;) Te kupony w rekompensacie zatem bardzo cieszą :)
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja ręcznie zbierałam do momentu aż pierwszy raz z misji wpadł kombajn. Jak zasmakowałam kombajnu to już nie wchodziło w grę zbieranie ręcznie. Do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja.