blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie dość ,że wiertarkę to jeszcze druty..takie bardziej ortopedyczne. Teraz może sobie haluksy sam zoperować..
    On ma po prostu zestaw "mały ortopeda"- gotowy na ŚDM
    A po co chcesz w takie upały się ubierać?
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Do jadła i napojów też się mogę dorzucić ;) Ale odziać mogę co najwyżej głowę, jakiś kapelusik modny czy inny tupecik. I wystarczy :p:cry:xD
    Marzenko, strasz tego "dziada" niech wyłazi w trymiga raz na zawsze, żeby wizyta w Dublinie nie była konieczna, trzymam mocno kciuki ;) Za Azjatów też trzymam, żeby się dobrze sprawili i żebyś planu nie musiała wprowadzać w życie bo oni jeszcze nie wiedzą, co ich czeka w razie czego ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 17 czerwca 2016
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    I weź sie z takim pocałujo_O A jak nie daj bozie udar włączy przez przypadek?o_OOj jojojo,az mnie zabolało:cry:
    Nie ma Cie całymi dniami i nocami.-.-Pacjenci sami się ratują nawzajem... i raptem jaki ja bidny:oops: Co sie stało? Z Aldona sie pokłóciłeś/759 raz/?:pxD
    Goły. To chyba dobrze.Mniej praniaxD
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nowy wymiar pocałunku.Niepowtarzalny niezapomniany ..Można się nieźle nadziać :p
    Wygląda na to,że tym razem Aldona puściła go w skarpetkach..
     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    I bez kromki chliba:pMusiało być ostro;)Tym bardziej ze dzisiaj piątek a Pan Doktor w gabinecie i nie daje nam przepustek na łikend
    xD
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Pewnie poszlo o to, kto na gorze ma byc:p Tak to jest, jak sie dwa dominanty spotkaja- iskry leca az miloxD:cry:

    Przepustki na likend sami sobie wystawimy, podpatrzylam, gdzie blankiety Dochtor chowa;)
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No odkuć się musi. Żeby tylko nie kazał nam z kopertami do gabinetu wchodzić:eek:
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Coś mi się kojarzy, że piątek to dzień wsadów. Aldona pewnie z zazdrości Doktora nie chciała puścić na trening xD. A jak jeszcze ten strój koronkowy do koszykówki schowała (a chyba schowała bo Doktor nie odziany) to w ogóle kiepsko. W czym Doktorek będzie wsadzał (piłkę) do kosza? xD:cry:
    Ale nie jest źle, mamy Doktorka w wersji przewiewnej w gabinecie xD
     
    Ostatnie edytowanie: 17 czerwca 2016
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Madzia a może to o ostatnie ,,akcje" doktorka poszło?o_OWsady,nożna,kibicowanie,grile,wiskasy.Pewnie jeszcze jakies focie z fankami.Później kac gigant a... kobita cierpi:oops:Wzięłaby i cos wypolerowała ale nie ma co bo nie dość ze sam poszedł to i miecz zabrał:p
    Doktorku-chlebek owsiany z dżemem dyniowym.Wypasu nie ma ale jakoś przeżyjesz :DMasz,czy przysłać:)
    Za toaletę tez trzeba będzie płacić???
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Doktor pisal, ze skonczyl sezon wsadow. I moze o to poszlo. Teraz bez treningow pewnie mu gorzej idzie:pxD

    xDxDxD Albo i takxDxD:cry:
    Na dwoje babka wrozyla;)

    Pytanie, czy Doktor sie przyzna, ktora wersja blizsza prawdy:p
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Doktor,chociaż rosły chłopak,pewnie gdzieś się drzewa trzyma i do gabinetu dotrzeć nie może-tak wieje,jakby się cygan albo i cały tabor obwiesił :p
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Taaaaaaa przyzna sie8)Widzialas chłopa który bez kilkugodzinnych/-dniowych/ tortur słownych sie sam dobrowolnie przyznało_OxD
    Mam dylemat,co z nim zrobić? Czy odpuścić/kolejny raz/ czy tak solidnie przećwiczyć,żeby na przyszłość pamiętał:p
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Co sobie raczki bedziesz brudzic? Poczekaj, Aldona Go w obroty wezmie, to tylko furczec bedziexD.
    Siedze i czekam w pierwszym rzedzie, czipsy i piwo w pogotowiu:pxD
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aaaa, no fakt, sezon się skończył. Coś w tym braku treningów może być xD A może za dużo na zamknięcie wydał i dla Aldony nic nie zostało, albo za długo dochodził (czyt. wracał) do domu po tym zamykaniu :p
    xD:cry: Wypolerowała, naoliwiła czy co tam jeszcze, ale niestety rów nie to samo co miecz xD
    Lecę z popcornem xD
     
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Bardziej miałam na myśli żeby go gołego,SAMEGO na kozetce zostawić i...niech sie przemyśli to i owo8)
    A my se usiądziemy i popatrzymy jak sie meczy sam mając tyle pokus w zasięgu rekixD
    Miejsce mi zajmij.Jabłka przyniosę na pokuszenie:p
    Sookie,Ewa... oblatana w temacie;)Tylko musi sie zgodzić:)
    Reszta będzie robić za żmije ...ssssssssssyyyyyyyyyyyy
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Pytanie czy my wytrzymamy tylko patrzac:pxD i syczac, watpliwosci mam;)
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dam rade:)Z wiekiem stwardniałam;)Tabletki tez swoje robią:p
     
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chciałem coś błyskotliwego /jak zawsze/ napisać , do tego rzucić ciętą ripostę , ale nie mam siły . [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Madry doktorek;)A myślałam,ze będziesz się stawiał8)Z osłabionym łatwiej pójdzie:p:D
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A ja mysle, ze czkawka Cie meczy i uszy pieka. Pewnie dlatego tu przyszedles, bo w takim stanie ciezko mecz ogladac, co:p