blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Aga gratuluje świetnej roboty:D Mozna by powiedziec/cytujac ,,wielkiego" prezesa/ zaliczyłaś szczytowanie przed upływem czasu:p
    [​IMG]
    Idealny ,,drobiazg" dla...:cry:
    [​IMG]
    Olga,kolejny raz świetny pomysł na konkurs:DDziekuje
    Farmerzy,siejta tulipany!:DNagrody zwalają z nóg,jest o co powalczyć:inlove:

    Pierwsze prace juz sie pokazały.Jest czym oko nacieszyć:DGratuluje pomysłów:)
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Chrupiące radio
    Wczoraj w Auchan gostek przekopuje półki w dziale z ciastkami. Po kwadransie dumny pędzi do koszyka zaparkowanego w głównej alejce i ryczy do swej żonki (F - facet, Ż - żonka):
    [F] - Patrz, wreszcie znalazłem (z miną zdobywcy) - i pokazuje paczkę paluszków Lajkonik.
    [Ż] - Co to jest?
    [F] - No jak to co, kazałaś kupić paluszki, to żem znalazł.
    [Ż] - Przecież od rana cię prosiłam, abyś kupił paluszki, ale do radia !!!

    Konserwy mnie z farmy wywaliły, ale zebrać zdążyłam jedną łąkę :p

    :D Taki łańcuch w sam raz do czerwonego barszczu, albo do jakiejś zupki- kremu :D
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2018
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Mnie też wywaliły, oj zaraz będzie na forum gorąco pewnie, że teraz ktoś eventu nie skończy, ze trzeba przedłużyć itp
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Już się gorąco zaczyna w eventowym, że braknie czasu do ukończenia. Obstawiam, że coś przedłużą. :p
    Mi jeszcze nie działa, ale niektórzy piszą, że im już śmiga.

    EDIT u mnie już też śmiga ;)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Mi jeszcze nie działa, a co do przedłużenia to troszkę wątpię nie jest to problem zbyt długi który naprawdę znacząco wpłynie na event i jego ukończenie
     
    aweva55, Kasialka oraz Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    W sumie przerwa, aż taka długa nie była, to może być i tak że nic nie dołożą ;) U mnie ostatnie 5 bulionów się kręci :p

    Czytam poradnik do hodowlanego, perfum mi powinno starczyć, ale fabryczki i zagrody pracują :)
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No przerwał nie była długa ale i tak zale beda
    Jeszcze poradnika nie czytałam ale zaraz nadrobie
    Teraz muszę sie chyba zabrać za to :)
    [​IMG]

    A później zagrody bo jeszcze więcej ich :)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D Aga no zacna kolekcja ;) Niech Ci coś fajnego z nich urośnie, ze zwierzakowych też :) Ja wystawiałam wyspowe ostatnio i nawet się jedna araukaria trafiła, ale miałam ich jakieś kilkanaście ;)

    A dzięki :D muszę sprawdzić, gdzie szef się zamelinował ;)
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dzięki, ja i tak wszystkiego nie wystawiam, większość sie zbiera, przeważnie wystawiałam jak czegoś szukałam a ze teraz wszystko mam i nic nie poszukuje to jakoś tak nie spieszno mi z tym wystawianiem :)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Faktycznie miałem długą przerwę.
    Hodowlane mają teraz status mini ewentów ?
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ryś możesz mi ogarnąć angielski faq?? według Węgrów i Czechów ilość brokatu wynosi 80 sztuk,u nas 50
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Monia bo w naszym faq brakuje chyba w tabelce 5 zadania z pudrem bo z motylami jest 5 a z pudrem na pasku też jest 5 tylko nie ma w tabelce i może tam być te 30 sztuk. Podsumowania całości pudru też nie ma.
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Z całą pewnością jest babol.Sprawdziłam u anglików też 80
     
  15. danusias23

    danusias23 Książę forum

    U Niemców też jest 80, a w nagrodzie 20 super paszy + Pd. Także zapewne ostatnia linijka "naszym" umknęła.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie dziwna mi się wydawała ta ucięta tabelka bez podsumowania i tylko 4 zadania jak w pasku jest 5. Może przy wstawianiu końcówkę wyciachało ;)

    No coś jak mini-event ;) z BB na weekend od piątku :p Było nawet z jeden czy dwa połączone z sianiem :sleepy:;)
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Stawiam na całkowite wpłaty 30 szt. pudru i 120 motyli.
    Patrzcie w mini ewentowym
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak by to były sumaryczne wartości to by było super. Te 200 motyli by do kolorowania zostało, a i 50 pudru do misji albo na targ. Oby to był taki byk ;)
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jestem przekonana,że Ryś ma rację.Te ilości od początku były chore
    Na żadnym innym forum na ktore wlazłam nie ma napisane,ze 320 motyli do oddania.To mnie zmyliło z pudrem
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2018
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mam wielką nadzieję, że tak właśnie będzie. Te ilości teraz to o wiele za dużo, jak n paski boczne. Jutro się potwierdzi wersja Rysia ;)



    [​IMG]

    No i skąd oni wiedzieli. -.-xDxD