blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Flaga powinna być czysta. I mnie wkurzaja pomazane mazakami,farbami .Dobrze ,że niewiele osób słyszy mój komentarz jak widzę rodaków machających jakimiś biało-czerwonymi szmatami z napisem "Kozia Wólka " ..np..Bo flaga to to nie jest..
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Żeby nie było-moja jest czysta :)
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    :) No i to jest flaga :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja też wolę jak flaga jest czysta i na swojej bym nigdy nic nie napisała. Jak widzę machających takimi popisanymi po prostu staram się nie zwracać uwagi. A właśnie też nie zauważyłam u innych nacji "tradycji" pisania po flagach.
    Madzia dla Ciebie masażysta:

     
  5. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ja flagę na święta wywieszam, zwłaszcza 2 maja. Tego, co kupiłam x lat temu z piwem, nie nazywam flagą. Dla mnie to płachta w barwach narodowych jest :) I wisi od początku imprezy. Naszym drużynom narodowym kibicuję zawsze (zawodnikom w sportach indywidualnych również :) ). Na meczach bywam jedynie siatkarskich. I zawsze są emocje :)
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Powrzucałam trochę tych kolorowańców,trochę desek i innych łubianek i ze zdumieniem stwierdziłam,że zarobiłam 1 florena albowiem osiągnęłam poziom 97...Jakby kto chciał to mogę wesołe pozdrowienia wysłać..A co. Też mamxD:cry:xD:cry:
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gratki-coraz bliżej do 100 a potem już z górki-tylko nie wiadomo po co :p EDYCJA:kod bonusowy na 10 wejściówek mamy:p https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/kody-bonusowe.10541/#post-1124057
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2016
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ewa gratki levelu. Ja jestem delikatnie za połową 97 :p Ależ to się wleeeecze xD.
    Kod wklepałam. Coś tych imprezówek dużo ostatnio rozdają ;).
    Godzina zero się zbliża, chciałam się zaopatrzyć w krople walerianowe, ale wszystko wykupione w aptekach więc chyba się muszę zadowolić tym:

    [​IMG]
    Się tylko lekko obawiam o mój monitor xD.
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak tam po meczu? Żyjecie?xD
     
  10. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Żyjemy :) I czekamy na ... wtorek xD Bo nam mało ;)
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Zyjemy:music: ale emocje w drugiej polowie ... masakra!:inlove: dzien dobry;)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Jeszcze żyję :p Monitor ocalał, ale było blisko xD Czekam na więcej takiej piłki :D
    A jutro jadę trochę narozrabiać w Stolicy xD Strasznie się ciągnie ten piątek :pxD
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    3 zbiory z menażerii i ani jednej wiertarki..Za to potem będą laciały jak głupie.Przypomniało mi się oczekiwanie na królową pszczół i młotxD
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry burzowe-chyba,bo grzmi już ale lubi Toronto omijać szerokim łukiem :( Ja nie postawiłam menażerii-jakoś do mnie nie przemawia na razie :p Za to zbudowałam 6 fabryk drabin-nie wiem po co xD
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja mam menażerię i też 0 wiertarek z dwóch zbiorów :p Nie lubią mnie. U mnie gorąc i słońce ale wietrzysko straszne, pewnie też wieczorem jakaś burza będzie ;)
     
  16. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Jak to po co? Żebyś mogla sie wspinać po szczeblach farmerskiej kariery:p
    Ja sie dzisiaj wdrapałam na 99 poziom i...za jakiś rok zaliczę kolejny:p
    Flaga Polski przyleciała ze razem ze mną do Irlandii.Później od dzieci dostaliśmy koszulki z orłem i szaliki.Będąc w Polsce kupiliśmy flagi samochodowe i tak sie prezentujemy teraz i 4 lata temu
    Choc było i tak ze jadąc samochodem zobaczyliśmy parę razy środkowy palec.To musieli być ,,przyjaźnie " nastawieni do Polaków Irlandczycy.Innej opcji nie ma;)
    Dzień dobry szeptem.Na tyle mnie stać po wczorajszym kibicowaniuxD:inlove:
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Marzenka gratki 99. Mi brakuje jeszcze trochę ;).
    Gardło trzeba wygrzać to chrypa minie. Szaliczkiem owiń ;) Albo, podobno pomaga też siedzenie okrakiem na szyi. Męża poproś, chyba Ci nie odmówi :p
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Mężowi muszę dac trochę odpocząć.I tak już ledwo żyje.;)
    Kurde,nawet przepłukać nie mogę:oops:Masz racje Beniu-szaliczek:(
    Moj kamień ma czas do 3.08 żeby sie ode mnie odczepić.Przyszło info ze szpitala.Przeczytałam mu głośno,postraszyłam co mu zrobią jak go znajda:p-decyzja należy do niego
    Natomiast azjaccy lekarze chca sie ze mną spotkać za 2 tyg.Bedzie sie działo:p
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Typ trafił wiertarkę , miał więcej szczęścia :

    [​IMG]


    Euro się skończy , rozpocznie Rio ......
    ...... czy ktoś nakarmi , napoi i odzieje bezrobotnego doktorka ??xD:cry:xD
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Pierwsze i drugie masz jak w banku, adres znasz. Odziewac nie bede, wole golasa:pxD:cry:


    Marzena trzymam kciuki, zeby dziad opuscil Ciebie raz i na zawsze (mozliwie jak najpredzej, bo wtedy bedziesz sie mogla z nami napic no i toaleta sie zwolni:p) a azjaci pokazali na co ich stac (plan masz jakby co?).

    Bry bez zmian.