blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ja juz patrzeć na żarcie nie mogę ale...po krótkie przerwie znów tam pewnie zajrzę;)
    [​IMG]
    ;)
    [mod]

    Monia Irlandia to taki kraj który ma w pakiecie opcje naprzemiennego moczenia i suszenia przez okrągły rok:wuerg::cry:Jest trochę dni wyjątkowych ale kto by to liczył? Nie opłaca sie angażować palców u rąk:pxD

    Post edytowałam. Usunęłam obrazek zawierający wulgaryzm.

    MOD_Elena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 kwietnia 2018
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD czekam cierpliwie :p

    :D:D A potem zaprzęgniemy królika do sanek i na kulig :inlove:

    [​IMG]

    Bociany nie mają lekko :oops:;)

    [​IMG]

     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2018
    agucha31, aweva55 oraz akinomrd lubią to.
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Oby się ten kulig tak nie skończył :D

    [​IMG]
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_OxDxD kudłaci i wściekli? xD
    E, zanim królik odmarznie na tyle, żeby z kuwety skorzystać to już mu przejdzie :p
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No to tak jeszcze w świątecznych klimatach :D

    [​IMG]



    [​IMG]
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_OxD:cry:xD Przynajmniej święconka odmarzła :p

    I jeszcze taka historia, wiadomo w święta wszystko "cięższe", laczki też, więc uważajcie żeby sąsiada nie wkurzyć, bo nam zrobi takiego dyngusa ;)

    "Mam 28 lat, mieszkam w bloku na trzecim piętrze i pracuję na zmianę popołudniową. W pewną sobotę starszy ode mnie sąsiad, ok. 40 lat, mieszkający piętro pode mną, z którym zawsze utrzymywałem dobre stosunki (dzień dobry i te sprawy), nawarczał na mnie, że codziennie przeze mnie chodzi niewyspany i wnerwiony. Gdy kładę się spać późno w nocy, a on w tym czasie już dawno śpi, to niby zrzucam z nóg laczki na podłogę i podobno robi to taki huk, że stawia go na równe nogi...

    Jako że staram się być kulturalny i utrzymywać dobre stosunki z sąsiadami (bo czasem pomogą, pożyczą szklankę cukru, odbiorą paczkę, jak mnie nie ma w domu, itp.), to grzecznie przeprosiłem i powiedziałem, że postaram się poprawić (zrobiłem to z lekkim uśmiechem na twarzy, bo myślałem, że to jakiś wkręt). Chodząc po domu noszę takie gumowe laczki, może nieco ciężkie i rzeczywiście spadając robią trochę hałasu, ale nie sądziłem, że przenosi się to na niższe piętra.
    Od czasu tego wydarzenia postanowiłem się z tym pilnować, jednak w poniedziałek po powrocie z pracy, kładąc się do łóżka ok. godziny pierwszej w nocy, znowu odruchowo zrzuciłem jeden laczek. Jak huknął, to sobie przypomniałem o tej sytuacji, więc drugiego delikatnie położyłem na podłodze mając nadzieję, że nie obudziłem sfrustrowanego sąsiada.
    Wziąłem swojego laptopa, przeglądnąłem forum ze śmiesznymi obrazkami, sprawdziłem skrzynkę mailową i zobaczyłem jakiś film, który polecił mi znajomy z pracy. Skończył się ok. godziny 3:30 nad ranem, po czym odłożyłem laptopa na szafkę nocną, napiłem się wody, zgasiłem światło i położyłem się spać.
    Leżąc wtulony w poduszkę i powoli zasypiając, myślałem o następnym dniu, obowiązkach, które na mnie czekają, o ważnym spotkaniu z szefem w pracy...

    Już prawie zasnąłem, gdy nagle słyszę, jak sąsiad z dołu drze się na całe gardło:

    - Panie, zlituj się pan i zrzuć pan już wreszcie tego drugiego!"
     
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ten sąsiad odrobinę nerwowy haha[​IMG]
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    I z wyczulonym na laczki słuchem xD:cry:
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Weszłam w eventowy i się zagotowałam >:( No masakra z tą kobietą .Od wczoraj, a gdzie tam od wczoraj:music:wiecznie jej coś nie pasuje
    Zamiast się bawić to psuje innym krew
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ten typ tak ma niestety :sleepy: Że co by nie zrobił i tak źle :sleepy: Jeden dzień, gdzie była fajna zabawa i władza przymrużyła oko na to i owo i się chciało forum czytać, a i tak nie pasowało. Tu by nawet tabsy nie pomogły ;)
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Poleciłabym tabletki na przeczyszczenie 8)Wiecznie mamy pretensje o sztywny kołnierzyk,a jak coś drgnęło to lata z dziobem jak najęta
    Mechanika eventu prosta jak budowa cepa,a ta drugi dzień ma pretensje,że nie było poradnika>:(
    [​IMG]
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O, takie luźne kołnierzyki, jak tu wczoraj były, to ja bym bardzo chciała częściej widzieć ;):music:

    [​IMG]
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Na wagę jestem śmiertelnie obrażona od dłuższego czasu :D Leży wysoko na szafce w łazience żebym @ nie musiała oglądać :D
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Moja wbita głęboko pod łóżko, specjalnie tam nie odkurzam, żeby pajęczynami zarosło i żeby zaginęła w czeluściach jak starożytny artefakt :D W tej pajęczynowej dżungli w życiu jej tam nikt nie znajdzie 8):p
     
    agucha31 i aweva55 lubią to.
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Beniaaaaaa,powiedz to moim spódnicom i jeansom :cry::cry:
    Po świętach pasowałoby przejść na jakiś czas na post Daniela,ale ja zdechnę z głodu na samych warzywach :cry:
     
    agucha31, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Monia, mi zostały jedne jeansy, które nie są koszmarnie ciasne :cry:
    Post by i mi się przydał ale ja mięsożerca jestem i na samych warzywkach nie dam rady :oops::cry: Ech :p;)
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Taaaaa,w Wielki Piątek wepchnęłam się do ostatnich jeansów i było z podskokiem i przytupem bo stopy przelazły,a raj nie chciał wleźć za chiny ludowe :cry: w końcu zapięłam,ale brzuch mi wyszedł pod szyję co skutkowało lekkim wytrzeszczem oczu,ale dzielnie wytrzymałam ponad 2,5 h :D
    Trzeba było widzieć mój wyraz twarzy jak się zapakowałam już w piżamę :eek:
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Monia szacun :D Raz mnie podkusiło włożyć jeasny z tych ciaśniejszych. Wepchnęłam jakoś nogi, dopiąć się nie chciały, ale cudem ekwilibrystyki i na wdechu zapięłam. Bioderka jak w imadełku, brzuch też w okolicach szyi i musiałam wytrwać tak w pracy. Ta ulga jak je zdarłam bezcenna xD:cry:
     
  19. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nie wiem, czym się przejmujecie ? ... przecież to zjawisko zostało już naukowo wyjaśnione ...

    [​IMG]
    Oczywiście można polemizować z określeniem - "wielu lat", ponieważ czytając Wasze wypowiedzi, mamy niepodważalny dowód na to, że zjawisko występuje już w wieku dziewczęcym :)

    Dzień dobry :)
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Marku ,tototo ,ta wiedza i doświadczenie no i mądrość strasznie mi poszły w ciało xD:cry:Pogrom normalnie :cry::cry::cry: