blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    E tam,nie grają ;) Pewnie się przed srogim szefem boją przyznać :p I dlatego tylu w krzakach kozetkowych siedzi...xD A serio już,to nie mogę i nie chcę na razie farmerować z pracy.Raz-jeszcze nie za pewnie się tam czuję.A dwa-najpierw muszę udowodnić,że radę ze wszystkim daję,żeby sobie na jakiś luz pozwolić.A farma mi nie ucieknie...
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_OxD:cry:xD I odlecą kluczem w stronę zachodzącego słońca :pxD:cry:

    xDxD No a jak xD Będzie mnóstwo pytań. Czemu nawóz tak koszmarnie drogi podczas eventu. Czy te wypadajki to zawsze tak jak krew z nosa. A po odkryciu bahamaramy o ZB to całe godziny przegadają :D;)


    Ale jak już ten luz będziesz mieć to atakuj szefową z nienacka :p
     
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pewnie, że masz rację :) Najważniejsze, że wkręcasz się, aklimatyzujesz, poznajesz nowe miejsce i z tego co czytam, doskonale sobie radzisz ... więc nie taki diabeł straszny :)
    Powodzenia Gosiu :)
    ... a farma ? :)
    Oczywiście, że nie ucieknie ... i to ona powinna być obok realnego życia, a nie odwrotnie :)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na to"doskonale"to jeszcze chwila ;) Mam zupełnie inne nawyki z poprzedniej firmy,muszę się dobrze pilnować,żeby babola nie zrobić.Pewnie z czasem mi to minie...A farma-jak zaczęłam na dobre grać,to założyłam,że do"setki"dojdę.No i doszłam a na dzień dzisiejszy żadnych dalekich planów nie robię...Co będzie,to będzie-tyle,że nie odpuszczam i się nie dam BP w kozi róg zapędzić:p
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No problemy by był, no ale weź tak pogoń bez zapewnienia opieki jeszcze jak zimno na dworze :) to juz chyba wolałabym do schroniska podjechać lub poszukać domu tymczasowego w Szczecinie na szczęscie sporo takich wolontariuszek
    Gratulacje :)
    U mnie ani razu jeszcze sie tak ładnie nie trafiło, nawet 1 mln jeszcze nie m
    No to ładnie, gratulacje :)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja już miałam raz 10 mln8)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a ja ani 10 mln,ani szalowego pd,ani worka farmarek ani zadnego kolorusa - same doniczki i dzemy rozane -.-
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    zbieraj skrzynki...i otwórz 1 kwietnia..na pewno zasypią Cię prezentami:p
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Anka,ja nie mam tej Waszej"cudownej"skrzynki-z helikopterków dostałam te 10 mln:p
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Może kiedyś i mi sie trafi, bo do tej pory to cos tam na kukułkę wypada ale skromnie :)
     
    aweva55, Marrylan oraz gosiagosia60 lubią to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ja tez sg to z helikopterow - tylko nie tyle -.- 7 skrzynek dzien w dzien otwieram z helikopterow i nic :cry:
    a tak wogole to jeszcze w pracy kwitne-posiedzenie jest -.-w poniedzialek kurka rurka posiedzen im sie zachcialo :cry::cry:
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    W życiu bym nie miała serca pogonić. Trzeba by było jakiś dom im znaleźć :)

    Dzięki ;)

    Kolorusy mnie też łukiem omijają. Tylko te skrzynki sg 2 razy coś rzuciły. Ale zbieramy twardo i jak nam potem trzaśnieee :pxD;)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bo za dużo masz-ja mam 2 :D Chociaż raz biednemu nie wiatr w oczy xD:cry:xD:cry:No współczuje-chyba,ze nadgodziny płatne?:pxD;)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :oops::oops: o tej porze posiedzenia? :oops: też im się zachciało. Jakby całego dnia mało było :sleepy: Trza jakiś alarm pstryknąć, będzie szybka ewakuacja :p;)
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Na szczęście nie miałam takiej kici pod drzwiami i raczej wole sie nie znaleźć w takiej sytuacji
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Co to za hejhoptery ?
    Jakieś farmerskie jajka ?
    Są do zdobycia ?
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taaa...:sleepy: szanowna rada nadzorcza zbiera sie w poniedzialki o 17 >:(:cry:
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Z koła są helikopterki-tyle,ze trudno trafić ;) Dają skrzynki z SG[​IMG]
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzięki.
    To item na nowe pnącze ?
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba nie-ale ja się już w tym wszystkim dawno pogubiłam :oops: Tyle tego ostatnio,że nie nadążam,co gdzie i kiedy-.- U mnie w ogrodzie stoją i się produkują...