blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Jeszcze 3 bioplaliwa xl i event przejdzie do historii. Dzisiaj skończę. Już zwróciło mi chochle i roślinkę, więc jutro będę walczyła o kolejny itemik. Zobaczymy czy się uda. Chodź nie wiem czy jutro popołudniu gdzieś nie pojadę :p
     
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry
    Wybaczcie ale wczoraj ,,troszke" nie bylam soba wiec...
    Panowie dziekuje bardzo za mile zyczenia z okazji Dnia Kobiet i pamietajcie
    [​IMG]

    Dziekuje pięknie wszystkim tutaj i tym od ktorych dostałam sówki za gratulacje,okazana radość i serdeczne życzenia:inlove:Pozwolilam sobie przekazać je rodzicom Kubusia od ktorych przekazuje serdeczne podziękowania:music:
    Myslaiam,ze ja taka zdroworozsądkowa i raczej poukładana nie poddam się takim emocjom a jednak...Trzyma od wczoraj i juz wiem,ze nigdy nie puści.Ten malutki chłopczyk zawładną bezwarunkowo moim sercem:inlove:
    Oto Kubuś...chwil kilka po narodzinach
    [​IMG]
    Gratuluje serdecznie siostrzenicy.Malutka jest szczęściarą,ze ma taka świetną ciocie:D
    Zazdroszcze Ci Aga,ze masz maleństwo tak blisko siebie.Ja póki co muszę sie zadowolić zdjęciami ale jeszcze kilka dni i będę bukować bilet do Polski
    Czekamy.Czas szybko leci i jeszcze troszkę a będziemy witali kolejne maleństwo:D
    Powoli przybywa nowych dziedziców naszych farmerskich włości;)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mi zostało 4 xl i jedno zwykłe i koniec ;) Do wieczora na pewno kanistry wpadną :p Trzymam, żeby udało Ci się zgarnąć item ;)

    :inlove::inlove::inlove: Takie cuda się dzieją na świecie trzeba się cieszyć :D Kubuś jest cudowny :inlove::D

    Ładnie :) U mnie 100 000 najwięcej dała na razie. ;)
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    po dziesieciu latach przerwy ,,dzis o 18 pierwszy mecz ligowy8)..
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wszystkie Kubusie to fajne chłopaki ale Wasz Kubuś Marzenko to sama słodycz, tylko całować :) I wiem czyim oczkiem został :)
    Jeszcze raz gratuluję Super Babciu :)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Marzenka:[​IMG]
    BABCIA ŚWIEŻO UPIECZONA
    "Babcia świeżo upieczona
    jak szalona
    biega w koło
    które kręci się wesoło
    Duma dech jej rozpiera
    gdy ubiera
    wnuczusiowi kaftaniczek
    i zapina na guziczek
    Wszak to szczęście
    niepojęte
    w sercu miejsce
    tak zajęte..."Serdecznie gratuluję :music:
    Edycja:14.03 siadam za sterami-na razie 10 miechów,później się zobaczy...Najbardziej by mi pasowało 12 na cały etat,to bym sobie mogła znowu na bezrobocie pójść a potem na zasiłek przedemerytalny :p
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2018
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O to już w środę :D Super ;) To trzymam w takim razie, żeby się udało to 12 na cały etat :)

    :D:D Bycie oczkiem Babci murowane :D:D No i się nie dziwię wcale :D Marzenka jak już ten bilet zabukujesz i dolecisz to wyściska od cioć i wujków :);)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No tak,nie pomyślałam o tym,że Marzenka ma tak daleko do wnusia :oops:
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Niestety ma. Ale niedługo go zobaczy :D

    Loty własnie zakończyłam :D Wzięłam podwójne itemy, sadzonki na bahamę i mroczne ;) A i drzewko tiki jeszcze :p
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja też zakończyłam niedawno. Z podwójnych itemów wziełam tylko 2 polowy. Chociaż nie wiem po co, bo na i tak są lepsze (nie patrząc na petardy). Ja Tsów nie brałam podwójnych. Skupiłam się na podwójnych SP, SN i wejściówkach imprezowych.

    No i też podwójne tiki. Po ostatnim GT deficyt tych drzew u mnie :p Chciałam też podwójny wzmacniacz PD wziąć, nie wiaodmo kiedy się przydadzą, ale zlamiłam i wykorzystałam nie te biopaliwo.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2018
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też Ci migiem poszło, gratuluję ;) Wejściówki to mi z jajek piniaty ładnie lecą, ale żałuję, że sp nie wzięłam podwójnie i tego wzmacniacza też. Kilka siedzi i czeka ale właśnie nigdy nie wiadomo kiedy BP wyskoczy z jakimś eventem w którym się przydadzą :p Itemy z myślą o gt wzięłam, może się ktoś skusi :p
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja nie mam jaja piniaty...więc eventy i misje to jedyny sposób ich zdobywania.

    Najgorzej było wybierać jak w 1 kroku była i SP i SN. To i to się przydaje.

    No ja sobie zrobiłam biopaliwo delux, ale wykorzystałam zwykłe biopaliwo i tylko 1 wskoczył wzmacniacz :p
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem jak to robicie jestem dopiero w połowie drugiego wyścigu...
     
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór :)

    Marzenko ... te niepowstrzymane emocje właśnie, o których piszesz - to oznaka zdrowego rozsądku w najczystszej postaci :) Kobla się dostaje po prostu i to jest zupełnie zdrowe i naturalne ... jak się nie dostaje, to jest bardzo poważny objaw chorobowy. Dlatego szalej, śmiej się, płacz, tańcz, śpiewaj do oporu i bez opamiętania ... a jak ktoś zapyta, czy wszystko w porządku, to tylko powiedz, że babcią zostałaś i już się cieszycie razem :D
    Tu, na forum, był jakiś czas temu konkurs sygnaturkowy i trafił się temat - "Bogactwo".
    Wtedy właśnie zadziałał odruch bezwarunkowy, mimowolny, instynktowny i bezwiedny.
    W kilkanaście minut powstała sygna ...

    [​IMG]

    ... jak już powstała, to przyszła chwila zastanowienia, że może zbyt osobiste podejście, zbyt prywatne i powstała ta druga, już konkursowowa. Ale ten odruch właśnie, to instynktowne działanie - świadczy o tym koblu, którego wstydzić się nie należy, tylko go w sobie pielęgnować trzeba ile się tylko da, bo on się nazywa - szczęście :)
    Raz jeszcze gratuluję Tobie serdecznie Kubusia ... Babciu :)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    +100% do stodoły miałam i 2x +1 ze zbiorów. ;) Agata też podobnie miała :p;) Ale leć dzielnie i niech kanistry dopisują ;)
    Sygna piękna :D Zdecydowanie to największy skarb :);)
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Marzenko :inlove::inlove: Będzie się działo jak po raz pierwszy weźmiesz na ręce xD Odlot Kochana na całego

    Panowie nasi mili :) Z okazji Waszego święta życzę Wam
    Aby liga Mistrzów trwała przez cały rok
    Kobiety chodziły tylko w mini
    Zostały wynalezione tabletki na kobiecy ból głowy
    Piwo było wiecznie zimne
    By było dość czasu na łojenie na konsoli
    Żeby cierpliwość jaką do nas macie była niewyczerpana xD

    [​IMG]
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Drodzy Panowie
    DZIEŃ MĘŻCZYZNY dziś sie święci
    wiec życzę Wam tego co Was kreęci
    Full zabawy,dobrych chęci
    Niech Cie licho złe nie nęci:D

    [​IMG]
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Babciu Marzenko:inlove:
    Dużo zdrowia dla Kubusia i gratulacje dla jego rodziców.

    Panowie w dniu Waszego Święta wszystkiego najlepszego.

    Rysiu nie zapedzaj się z tą ewentówką , bo mnie zostało 6 tys.
    na samym delux nie polecisz
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to piknie , gratulacje :)
    Oj jej, no jaki słodziak maleńki :inlove::inlove: niech sie zd
    Gratulacje ukończenia :)
    Gratulacje :)
    -------------
    No i dla naszych Panów :)
    [​IMG]