blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pożyjemy, zobaczymy :)
    Patrzę sobie w Skleporamie na cenę bananów i widzę, że wycenione są bardzo wysoko, czyli dla BP cenne. Jeżeli są cenne i niełatwe do zdobycia, to nie można żądać ich zbyt dużo za item, który daje 50, czy 100% ... dwa miesiące po tym, kiedy zbliżone 80% oferuje się w sprzedaży za 19,99 (rzędy Styczeń 2018 ) - tak mi się wydaje, ale poczekajmy ...
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pamietasz dozynki w ktorych byl kociana;) przypomnij sobie za ile sprzedawali jego kopie...
    a do czego zmierzam? nie da sie przeliczyc realnej kasy na dobra farmerskie,i odwrotnie,,bo nie wiadomo jaki wziasc przelicznik,,,,
    zreszta gdzies widzialem jaski za 12 zeta,,czyli pol farmy czy cwierc wyspy jest tyle warte;)
    edit..
    tylko ze to pnacze dziala tylko na itemy wiec nie kazdy jest tym zainteresowany...
    a popatrz ile kosztuje to ostatnie dajace 50% na wszystko....stowka przeciez
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2018
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pół farmy i ćwierć wyspy ? :)
    U mnie były zdecydowanie taniej, a wyrzuty sumienia, że wziąłem za drogo - mam do dzisiaj ... tyle on dla mnie znaczy, ten cały jasiek :)

    [​IMG]
     
  4. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    mam pytanie nie w temacie :)który nr targu masz Marku?
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Drodzy panowie nam wczoraj na cały wieczór jeden banan starczyłxD
    Wy prawicie o setkach a może tysiacachxD:cry:xD
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    o to masz sporo cioc i wujkow na targu;) z takimi sie robi najlepsze wymiany w balonie;)
     
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Cztery razy masz ten numer w nicku :) 6
    Dobrze, że nie trzy, bo strach się bać xD

    ... to teraz się będzie działo ... [​IMG]
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale za to tak został wymemłany że na ogórka trzeba było zmienić :)
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bo banan sie nie nadaje.ogorek-dobra zamiana.swoja droga ciekawe czemu te szklarniowe w folie pakuja nie?:pxD:cry:xD:cry:
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No fakt ogórek bardziej wytrzymały ale wiesz przy takim memłaniu tez soki puści i ciapowaty sie zrobi :)
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ogorek?eeee zanim taki sie stanie to mozna sporo pomemłac.:pno i ta folia8)xD:cry:(zakladajac ,ze szklarniowy a nie gruntowy)
     
  12. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    dzięki to teraz wiem jaki mam nr targu:) a nick..... hym został mi w spadku ;)xD ale nie taki diabeł straszny8)
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz szklarniowy raczej zdecydowanie lepszy :) No a folia hmm... :p
    Choć wiesz nie wiem jak by marchew sie spisała :p zobacz ze tu raczej memłanie jej nie jest w stanie doprowadzić do zmiękczenia xDxD
     
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Bardzo dobrze, że tak piszesz... pisz tu za każdym razem jak Ci coś równie błyskotliwego do głowy przyjdzie... Będziemy Ci to konsekwentnie, grupowo wybijać z głowy -.-
    A poważnie, to człowiek czasem ma dość i przychodzą głupie myśli. To normalne, nie jesteśmy ze stali i bardzo dobrze. Ja bym nie chciała żyć w świecie robotów bez uczuć i emocji.
    Najgorzej jak się człowiek już ucieszy, że coś się udało, że teraz będzie dobrze... a tu nagle beng! kłoda pod nogi i szczęście znika z horyzontu :( ale wiesz co jest ważne? Że te złe rzeczy i chwile też mijają. Trzeba być smutnym jak człowiekowi smutno, ale warto pamiętać, że to nie jest żadna ostateczność. I jakkolwiek banalnie to brzmi - teraz jest źle, ale za chwilę, albo dwie będzie dobrze - trzeba "tylko" przeczekać. I nigdzie się nie wybierać, bo głupio by było zrezygnować, a potem się dowiedzieć, że już za następnym zakrętem lepsze chwile czekały, nie?
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Połączyłam się na lapku z netem z tela. Na farmę włazłam, posiałam eventówki. Zobaczymy ilę uda się zrobić z obsuwą :p
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)


    [​IMG]

    Szklarniowe mają delikatniejszy garniturek. Folia jest po to, żeby przy memłaniu za bardzo nie obedrzeć tego garniturku :p Bo potem rączki brudne.... na zielono no i te nasionka mogą wyskoczyć :p A gruntowy wiadomo, Ma te grudki czy wypustki na wierzchu i te włoski klujące to się tak nie namemła jak szklarniowego xD

    Dokładnie. Głupio tak wyjść i nie doczekać najlepszego ;) Coś dobrego musi czekać za tym zakrętem :) A jak człowiek napisze tu o smutkach to razem pomożemy przetrwać do tego zakrętu ;)

    :D Dobrze, że sobie poradziłaś i że ten net z telefonu można udostępnić na lapka dopóki nowej umowy na net nie będzie ;). Siej ile się da, trzymam, żeby się udało jak najwięcej ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2018
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tylko ten net na telu nie jest nieograniczony, farma dużo go pożre
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pożre, ale sytuacja awaryjna. Na sianie i zbiory najważniejsze włączaj.

    Szlifierzem kopyt na farmie zostałam :pxD:cry:
     
  19. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    Już nie wspomnę kim ja przed chwilą zostałam:

    [​IMG] :pxD:cry:
    No normalnie zaszczyt jak nie wiem co;)

    Dyskusja o bananach i ogórkach bardzo wymowna. Ja bardziej za ogórkami jestem, bo zielony uspokaja, a ze skórki to jeszcze maseczkę zrobić można na twarz;)

    PS. Może jest tu ktoś z Gdańska, kto mnie przygarnie, bo wróciłam ponad tydzień temu i jestem tak zakochana, że już chciałabym tam wrócić:inlove:
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: Żeby Kopciuszek jeszcze napisali chociaż xD Aga chodź umyję Ci nogi, kopytka czyszczę to nóżki też mogęxD

    [​IMG] :p
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2018