blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kazdy z nas ma prawo do wyrazenia swojej opinii ,,i nie taktem jest wysmiewanie innych,,,
     
    agucha31 lubi to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Będzie, będzie ;) I poznasz ten nowy program, zawsze to nowe doświadczenie :)

    Do dentysty za jakieś 30 min. Będę tam chyba do północka siedzieć xD:cry:
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Rany Norbi mam serdecznie dosyć tego,że wszystko odnosisz do siebie. A poza tym nie zauważyłam wyśmiewania. Jak sam piszesz każdy ma prawo do własnej opinii. Wyobraź sobie ,że ja również. Zakończyłam temat.
     
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Fajnie masz :)

    U mnie ... [​IMG] ... i wlecze się to, jak flaki z olejem xD

    Dobry wieczór :)
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    A ja myślałam, że u mnie się strasznie wlecze, bo jeszcze 7 kompozycji do końca. :p

    Dobry wieczór :)
     
  6. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    ... a tu się okazuje, że idziesz jak burza i są tacy, co tylko Twoje plecy mają przyjemność oglądać ... :D
    Na kawkę się zatrzymaj, usiądź trochę, gazetkę przejrzyj, polecimy razem ... xD
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wlecze się niemiłosiernie. Mi się udało dziś skończyć, i jeden dodatkowy prezent oddać, ale wyjątkowo powolny ten event. ;)Badyla mam jeszcze 6 tyś więc drzewka wróciły i spokojnie na doniczki czekam :p Jeszcze dzień i trochę, zrobicie przy kawce i gazetce ;)

    Dentysta w końcu odwołał i przepisał mi wizytę xD:cry: Pewnie stwierdził, że trzeba trochę w domu pomieszkać :p
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak tylko tę kawkę mi przywieziesz, to chętnie z Tobą przy niej usiądę. Nawet ciasteczko podam :D

    Może by mi się tak nie wlókł, gdybym weekendu nie przebalowała i o farmie nie zapomniała ;)
     
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Zetka, zanim do garażu dojdę, to tej kawki nie tylko nie wypijesz, ale nawet nie pogryziesz ... a z termosu Damie serwował nie będę :) Trzeba to zorganizować w innych okolicznościach przyrody ... z tym ciasteczkiem oczywiście ;):D
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Lody kawowe są też dobre ;)
    Ale masz rację. Lepiej poczekać na ocieplenie i kawę w bardziej sprzyjających warunkach wypić :)
    Dzisiaj kawa mi wystygła w drodze z kuchni do pokoju :eek:
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Mi nos zamarzł jak go dziś rano wyściubiłam na sekundkę na balkon. A herbata w mig się w mrożoną zamieniała jak ją zalałam i poszłam się ubrać :eek::p;)

    [​IMG]

    Oto przepis na rozpoznanie niedźwiedzia:
    Podchodzisz do niedźwiedzia, drażnisz go,a gdy jest już bardzo,bardzo wkurzony, zaczynasz uciekać.
    I wtedy:
    - Jeżeli biegniesz i biegniesz...i znajdujesz drzewo,wchodzisz,a niedźwiedź za tobą -to jest niedźwiedź brunatny.
    - Jeżeli biegniesz i biegniesz...i znajdujesz drzewo,wchodzisz,a niedźwiedź strząsa cie z drzewa-to jest niedźwiedź grizzly.
    - Jeżeli biegniesz i biegniesz...i nie możesz znaleźć drzewa, to prawdopodobnie jesteś na biegunie i jest to niedźwiedź polarny...
    - Jeżeli biegniesz i biegniesz...i niedźwiedź cię nie goni, to jest to pluszowy miś.
     
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    - Jeżeli biegniesz i biegniesz... odwracasz się, a to białe myszy, to więcej nie szukasz niedźwiedzia do drażnienia w szafce z trunkami.

    Dzień dobry ;)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: W takiej szafce to się może czaić dużo niedźwiedzi :p;)

    [​IMG]
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.No to mam 2 dni odpoczynku,w piątek jeszcze idę się doszkolić a od poniedziałku wpadam w grafik i do roboty...Zmiany po 8 godzin,popołudniówka trochę kijowa,bo od 15:30 do 23:30.Nocki są tylko w weekendy,wiec wiele ich mieć nie będę-2 w miesiącu na razie mam.Trochę farma ucierpi ale trudno :p (jak się ogarnę z pracą,to może i na farmę w międzyczasie da się zajrzeć-net jest i niczego nie blokują) Jak wszystko dobrze się poskłada,to na przynajmniej 9 miesięcy mam robotę na cały etat.Dalej się zobaczy,nie ma co się na zapas zastanawiać.
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Najważniejsze, że jest robota i to całkiem znośnie się zapowiada ;) Na farmę, jak jest net nie zablokowany to myślę, że zdążysz zajrzeć, coś na tych popołudniówkach, nockach i w tym między czasie trzeba robić :p A szefostwo w miarę?

    Płotki nam zabierają

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/usunięcie-z-gry-ogrodzeń.57404/#post-1745070

    O ile komiksów mi szkoda nie było to płotków owszem :cry:>:( A jak już przepiszą tą grę to pewnie zaserwują nowe wypasione w ekstra cenach 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2018
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Szefowa jest-na 3 rzut oka w porządku :) Dziewczyny młode ale też chyba w porządku-wszystko się "w praniu"okaże...Widać taka moja karma,że do emerytury na taxiarzy skazana jestem :cry:xD:cry:Nie dosyć,ze w domu,to i w robocie...:p Tak już nie chciałam...Ale jak się nie ma co się lubi,to się robi,co się potrafi...Farma już mnie coraz mniej bawi-tylko kasa,kasa i sianie xDA sianie to też kasa,bo bez maszyn mogę se tylko na eventy popatrzeć.Więc może i to na dobre mi wyjdzie,że za często zaglądać nie będę jednak musiała.No ale....Se na maszyny teraz zarobię,więc...:D
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Taki Twój taxiarski los xD:D Ale przynajmniej wiesz już z czym to się je ;)Będzie dobrze :)
    O to to zarobisz na maszyny i będziesz zaglądać, bo będzie szkoda że się marnują stojąc w gotowości :D:p;)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Teraz to będę w grupie pracujących farmerów-zawsze ktoś pisze,ze pracuje i czasu na eventy nie ma-więc zobaczę,czy jednak się da kończyć czy nie..:p Płotki nam podobno zabierają :D A ciekawe co dalej-Norbi się zastanawia,co by było,jakby Wam nawozowe zabrali-to by heca była dopiero :D No ale znając już troszkę nowych właścicieli gry,to bym się zbytnio nie zdziwiła...Spadam,do jutra-trochę mi się jednak te kilka pozostałych szarych komórek zmęczyło nauką...Czas na regenerację :)
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najbardziej to mi żal tej sowy, która tyle razy siedziała na płocie :oops:
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i wróciłam-to gdzie ta sowa teraz będzie siadała?o_O