blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Widzę,że idziemy łeb w łeb. Też 14 gierek za mną,rękawice mnie blokują...
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja mam za sobą 18 gierek.Te donice to sobie do szklarni możemy zanieść..nawozem podlać,
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O dobra myśl, trochę witamin naturalnych się przyda. Przy okazji jeszcze jakieś ziółka: melisa, mięta, rozmaryn. Postawimy na parapetach w gabinecie i będziemy na bieżące potrzeby :p

    Własnie też mi wyszły wszystkie rękawice :p Badyl też w sumie 111 naparstnicy i rośnie. Na noc orzechy laskowe siałam nawet ładnie sypnęło. Na dwóch polach sieję, leśna w zagrodach i magazynach niezmiennie. Powoli doczłapiemy ;)

    A to też jakaś opcja :p;) To już prawie pnącze Twoje :)
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jest i szczypiorek- trzeba tylko cebulę posiać:p
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze na noc sieje eventówkę, ale od jutra na noc długorosnące,bo tej naparstnicy to jeszcze z 2-3 zbiory i będzie na styk.
     
    .Basia410., Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    u mnie dzem rozany w skrzyni -.-
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wsadź go do mojej doniczki...
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a wiesz jaki nawóz teraz drogi :eek: idź na targ i sobie spójrz
    przynajmniej zrobisz ,bo dość drogi na targu xD
    a gierek za mną dopiero 10 i najwięcej to 42 żetony miałam
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No trza uważać co sie pisze bo właśnie może ktos podchwycił pomysł i niebawem szczypiorek dojdzie :)
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na razie jest cebula ze szczypiorkiem, ale kto wie :p

    Mi raz się udało 45 trafić jakimś fuksem, ale większość 40 i 42 ;)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj kto wie, jak pomysły juz przekraczają nasze wyobrażenia co można siać na polach , to szczypior który jest normalny tym bardziej może sie pojawić :)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zwłaszcza te eventowe rośliny. Rękawice, lizaki, kości go gry /chwała gracza/. Na farmerskim polu wyrośnie wszystko xD
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj tak tu pomysły wyjątkowe xD
     
  14. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Nie było jej na dyżurce a wykresy się co chwila zmieniały uważam że zachowałem się normalnie by przedstawić jasno sytuację o którą zapytałem ;)
     
    .Basia410. i aweva55 lubią to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W każdym respiratorze ustawione są alarmy. W każdym. Więc gdyby /jeśli było coś nie tak z wentylacją respirator by alarmował. Po to,żeby jeśli nie ma w pobliżu nikogo z personelu- mogli go usłyszeć
     
  16. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Jeśli ktoś się na tym zna to doskonale wie ja laik jestem A zrobiłem to w trosce o moje dziecko
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    I uznałeś,że tam pracują osoby niekompetentne.
    Zrobiłeś to z powodu tego,że czułeś się bezsilny i chciałeś zrobić cokolwiek. Rozumiem to ale czasem trzeba też zaufać fachowcom.
    Na tym polega problem- powierzamy życie i zdrowie swoich ukochanych w ręce obcych osób więc trudno jest uwierzyć,że im też zależy na dobru naszych najbliższych
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2018
  18. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Nie,zrobiłem to po to by pokazać wykres z zapytaniem czemu tak się dzieje

    Gdybym uznał że brak jej kompetencji wysłał bym zdjęcie czy też nagranie wideo do mamy siostry która od wieków jest pigułą
     
    agucha31 i aweva55 lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie mam pojęcia co było na wykresie ale mogę np. założyć,że mała był podłączona do respiratora i jednocześnie próbowała sama oddychać,co mogło powodować wzrost ciśnienia w drogach oddechowych, albo była na oddechu wspomaganym czyli częsciowo oddychała sama a częsciowo pomagał jej respirator a może przychodził moment,ze trzeba już próbować odłączyć respirator bo jej przeszkadza albo mogło być jeszcze 100 innych powodów ale sądząc z tego,że jest w domku i ma się dobrze pewnie zaczął przeszkadzać:)
    I nie znam takiego zawodu-piguła.
    Zresztą nawet gdybyś jej wysłał- jesli nie ma do czynienia z pacjentami wentylowanymi nie miałaby bladego pojęcia w czym problem.
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zerknęłam do ZZ i widzę, że Grecia pokazała grafikę dzielnicy rzemieślniczej z dwoma nowymi możliwymi zawodami. Tabliczka z drzewem jabłoni i wybiegiem solo. Ciekawe czy zafundują nam 2 nowe zawody? :p
    42 talary w kolejnej gierce. jeszcze 5 do pnącza.