blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Z matmy zawsze noga byłam,więc tylko patrzę na Twój wynik i podziwiam.I zupełnie nie wiem,jak można go osiągnąć ...Czy masz w tym bonusy z koła?o_O Za 1:22 zbiorę dopiero wszystko ale myślę,że 1/4 z tego,co masz,tylko wyciągnę...Tyle,że moje 3 brokuły są w OO.Chyba je po zbiorach na WS przestawię.Tylko nie wiem,co będą dawały-PD czy TPD?
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim...
    bez bonusow z kola ma sie takie osiagi...zbieralem przed chwila itemy na wyspie,,,jeden zbior dal 15 mln tpd..wieczorny da troche mniej moze z 10 mln czyli na dobe ok 25 mln tpd..dokladnie jeszcze nie wiem bo dopiero dzis zaczynam zbierac juz normalnie itemy..
    w takim tempie to bede tylko z itemow mial lvl co dwa dni.....
    teraz jestem na 427...
    [​IMG]
    edit,,
    brakul bedzie dawac tpd;)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to widzę,że u mnie takie wyniki nigdy nie będą :p Ale jak się nie ma,co by się lubiło,to się lubi,co się ma...;) Tylko się waham czy na wyspie gonić za TPD czy raczej farmę w PD podciągnąć,bo level malutki...
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)



    Uff, cieszę się, że zdążyłam :p;)

    Ja kupię, może się trafi coś lepszego chociaż raz na jakiś czas ;)
    Mi WS z wszystkimi bajerami jakie mam, jajami pnącza nie wiem czy wszystkie odpaliłam i jabłecznik + dżem dało jakieś 7 mln /poziom bahamy 388/ u Ciebie coś mało faktycznie :oops:

    I tam tego potrzeba i tam. Na bahamie to jeszcze do tych 600 mi TPD brakuje... no trochę :p, a na farmie lada chwila dołożą 100 czy 200 i znowu pod górkę :cry::p Ciekawe tylko czy te poziomy będą miały też po 25 mln czy dołożą co nieco. Jak takie petardy tworzą, to chyba jednak coś dorzucą :oops:

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2018
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Imponujące wyniki Panowie, nareszcie zakupy pnącz czy innych jajec na PD/TPD zaczynają dawać wymierne korzyści i nabierają głębszego sensu, a może o to chodziło z tymi itemami-potworami;)?
    Dla tych nie do końca usatysfakcjonowanych swoimi WS, że niby mało milionów dają:


    [​IMG]


    Bry zmęczone.
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim :)

    Ja z pytaniem,bo mnie zżera ciekawość ,co to za item ??

    [​IMG]

    Początkowo myślałam,że legowisko piniaty,ale nie :eek:
    Będę wdzięczna za odpowiedź :)
    Panom gratuluję zawrotnej liczby TPD.Przy was wypadam cienko :D
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Monia to jest świątynia piniaty;)

    [​IMG]

    A panowie ilości TPD mają zacne, aż miło popatrzeć i popodziwiać :D:inlove:
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Aaaaaa :D u mnie w pasku wygląda ciut inaczej xD:cry:
    Dzięki Benia :)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Biorę pokaźną kiść. Przez 3 dni mogę tylko białe rzeczy jeść, co by ząbek mój nowy pozostał biały i w sam raz się nadadzą ;) A przy przybędzie mi parę mln TPD :p

    :D:D xD Bo one się tak w pasku czają, że często nie wiadomo co się za takim itemem kryje xD Sama się kilka razy nabrałam i szukałam czegoś bo myślałam, że nie mam a ono w pasku siedziało w kamuflarzu xD:cry:
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wtorkowo ;)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witaj :) Przygotowana do walentynek? Właśnie poradnik przeglądałam :D

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/walentynki.57015/#post-1733123

    Ledwo wczoraj drzewka postawiłam i zaś trza trochę siać :cry::p Gierka pamięciowa... lubię tą akurat. A w razie czego się parę fot pstryknie :p

    Rano jak do pracy szłam, mgły straszne były i się mało nie zgubiłam :pxD Ale już opadły trochę.
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No też właśnie przeczytałam, też lubie pamięciowe choć przy tortach troche sie wspomagałam fotami :)
    No niby wypadalność bardzo wysoka, hmm no ciekawe :)
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dopiero postawiłam z powrotem zagrody...Znów to głupie sianie.Eventy są przeznaczone dla tych co sieją. Hodowcy mają pod górkę
    Mam nadzieję,że te 199 Fl za item Walentynkowe pary to po prostu pomyłka:)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2018
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Teraz dopiero zobaczyłam to FL przy walentynkowych parach xD No ja myślę, że pomyłka. :) Chyba, że poza GT za te gierki florki też będą dawać :p

    Taa niestety hodowcy i sadownicy pod górkę mają cały czas :sleepy: A jakoś na sianie farmy mi nie bardzo pasuje przestawiać bo lubię drzewka a leśna właśnie z zagrodach i magazynach żeby zwierza i produktów trochę narobić. Ech ciężka dola :sleepy:

    Torty to ja tylko z fot, tu pewnie też trzeba będzie ciut się wspomóc, zobaczymy. Z wypadalnościa się okaże w trakcie, czy prawdę napisali :p;)
     
  15. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)

    Nie mam bonusów z koła Gosiu, nie mam w tym również dwóch rzędów - Zabawa z piniatą 80% i Powietrzny wyscig 25% - a to dlatego, że bonusy w tych rzędach działają odpowiednio co 72 i 120 godzin, a mnie interesowało, ile będzie można wyciągnąć z Wyspy Skarbów każdego dnia. Teraz wiem jakie jest minimum i wiem o ile i kiedy ten wynik będzie wzrastał.
    Brakuły postawione na Wyspie będą dawały TPD, ale trzeba pamiętać, że z pewnością w najbliższym czasie czeka nas zmiana poziomów na Farmie i również trzeba o nią trochę zadbać, dlatego znaczną część tych petard, zostawiłem jednak na Farmie.
    Musisz sobie pokombinować Gosiu, co w obecnej chwili będzie dla Ciebie korzystniejsze :)
    Ja też się cieszę, bo jednak wyłapałem jeszcze trochę super paszy i z czystym sumieniem mogłem tę, hmm... królową, pożegnać ;)

    Dziękuję :)
    A może sobie przeliczyli, że po dołożeniu poziomów na Bahamie, będą musieli 97 lat xD bawić się tą grą, zanim pierwszy gracz wbije 600 poziom i doszli do wniosku, że trzeba jednak skrócić tę drogę :)
    Pomysł w założeniu był nawet dobry - można było serwować takie itemy wielokrotnie w ciągu roku, zwiększając równomiernie wydajność wszystkich graczy, napędzając przy okazji sprzedaż wszystkich jaj, rzędów, wejściówek na koło i zakupów na Mega dzień PD. Dopuszczając je do wymiany, pozwolili je skumulować na wielu farmach, które o wiele szybciej dotrą do celu ... sam nie wiem co z tego wyniknie i nie wiem, czy jestem z tego zadowolony, ale jeżeli narzucili takie zasady, to trzeba się w tym znaleźć :sleepy:
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry...wlazlam na farme a tu pyk poziom 145...hmmm a bylo ponad 6 mln do przeskoku jak sie wczoraj wylogowywalamo_Ocuda wianki:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2018
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No tak ale zauważ ile doliczyli za koszyki i medale. Ja wczoraj wlazłam na 118 a dzisiaj już jestem w połowie lev. Plus przeskok na Baśce..
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ja w polowie 145o_O
    chyba musze bonusy zliczyc i przanalizowac co na tej mojej farmie jest nie tak.chocbym zadnych bonusow nie miala to bym wiecej pd zbierala a mam 3 topowe itemy,2 smocze jaja,2 mary,2 dziecioly,kocia bande,wampira albinosa,kilka wronich ,kilka sowich:nie max ale kilka mam) i kilka pnacz z bonusem pd...do tego wieniec i wielkanocny...to chyba cos jest nie teges....? czy ja juz takie lamiszcze do bólu jestem?:oops:
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO niestety z tego co juz wiadome to tu nawet nie bedzie możliwe takie wspomaganie, bo nie ujrzymy całej planszy tylko szukamy na chybił trafił :p :)
     
    toDzasta, gosiagosia60 oraz Marrylan lubią to.
  20. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    ... a czy wiesz może, jak wydłubać sernik z kawą z klawiatury, nie mając sprężonego powietrza ?