blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór. Co za ulga. Myślałam,że Nawiedzony dom to tylko u mnie taki ubogi w itemy. Ale widzę,że nie.:)Jeśli chodzi o grzybowy to mam 3 strefy dopiero i podczas tej pełni 4 nie uda mi się odkryć. Ale jestem coraz bliżej. Jeszcze tylko 120 kocich i już będę witać się z gąską.Co do ogrodu- nawet nie zaczęłam tej misji.
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Po wyprodukowaniu wczoraj ostatniego kota do misji z ogrodem zagrody wywaliłam do paska, taki odrzut mam :sleepy: uwzięli się na te koty czy co. BP chyba nowy biznes zakłada, puści koty jako wróżki zębuszki tylko zamiast dać kasę za zęba to będzą zęby pod poduszkę kłaść i kasy za nie żądać :p O tym Twoim ogrodzie też coś pomyślimy ;) Ale 3 strefy to już super :)
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Aga,Twoj post to mogłabym skopiować i wkleić jako swój.
    Czasami tylko jakiś nerw mi mocniej drgnie,ze tego wszystkiego w grze dużo za dużo...szczególnie ostatnio
    Gram swoim tempem i robię tyle na ile mi czas pozwala i posiadane zasoby.Bez zbędnego szaleństwa ...bo i po co?
    Zaszaleć to wole w realu.Przynajmniej jakaś korzyść z tego jest:p
    Mordki sie produkują ale około 100 brakuje wiec jeszcze kilka pełni przede mną.
    Wszystkim którym udało sie zdobyć to do czego dążyli -gratuluje:)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Dzięki :);) 100 mordek to już tylko połowa, teraz już z górki ;)Choć by chciał to nie przerobi wszystkiego tego co BP nam serwuje jedno po drugim, albo i kilka na raz. A swoim tempem to przynajmniej jakaś przyjemność i uciecha jakaś jest, nie ma co się żyłować :);)

    [​IMG]

    i jeszcze :p

    [​IMG]

    u mnie od kilku dni jest rogata sypie i pokazuje lodowe różki :p

    Agatom w dniu imienin życzę chwil radosnych, uśmiechu nieustającego i spełnienia wszystkiego wyczekiwanego a jeszcze nie spełnionego :) Najlepszego !;)

    Zgarnęłam jeszcze jedną zagrodę dla potworków u Jacka, teraz trzeba grzyba rozmnożyć, bo 6 szt zostało :pxD
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W sumie własnymi siłami to i satysfakcja jest..Ale zaczynam nie lubić marzanki wonnej. Sieję ją sobie do misji i już nie mogę na nią patrzeć. Te ilości są ..powalające.
    Bry mocno śnieżne.
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tak jest ;) Satysfakcja i motywacja, żeby dalej coś działać jak się za coś wcześniej wzięło i się udało :) Ja się wzięłam za artystyczny remont i wawrzyn i wiązówkę sieję. Te ilości to faktycznie :sleepy: Ale damy radę ;)
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Hej kozetka .
    Najdalej 2 tygi i bede was draznil.
    Sorki za brak pl
    Bebem ze s powrotem.

    Halny rys
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Pięknie wyglądają te Wasze odkryte do końca Grzybowe Lasy, a w nich ogrody. :)
    Mnie brakuje jeszcze 56 kocich mordek do odkrycia całego Lasu, no i 170 . . . też kocich mordek -.- do drugiego ogrodu.
    Teraz jadę już na 6 zagrodach kocich elfów i cały czas karmię SP ale czy się teraz uda odkryć cały Las ??? Nie ma czasu do zbierania zagród co 1:27 h.

    edycja:
    O Halny Ryś - witaj :)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ryś bój się kija :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: Czekamy z utęsknieniem, bardzo nam brakowało tego drażnienia :p;)

    Musiała byś zebrać 10 razy jeszcze cały dzień, może się uda ;) Powodzenia :)
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    O, kogo moje piękne oczy widzą :D, wracaj szybko.
    Do odkrycia ogrodu już niedaleko, trzymam kciuki i czekam na Twoją odsłonę grzybowego :)

    Bry śnieżne.
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ostatniej częśc grzybowego to ja na pewno nie odkryje ,ale w ogrodach zostało tyle :p
    [​IMG]
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzięki Benia, może się uda. Trochę z tym czasem może nie wyjść ale spróbuję zebrać przez Puffina :)

    Jeden ogród już mam i tak się zastanawiam czy odkrywać Las czy drugi ogród :)xD
    Zobaczę ile uda się jeszcze nazbierać kocich mordek. Jak będzie 200 to chyba jednak Las.

    Aga :) kusisz . . .xD
     
  13. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    na ostatnią część lasu potrzeba 350 tych elfów i jak widać ,dość sporo mi jeszcze brakuje do tego ,ale ogród może sie uda ,zawsze to coś
    musze więcej tych zagród elfów zdobyć ,żeby łatwiej było ,bo w tym tempie to faktycznie z rok mi zejdzie zanim odkryje ostatnią część :cry::cry:xD
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dzięki :)


    Itemik już o krok. Jeszcze 26 obsydianów i będzie mój

    Bry:)
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    to jeszcze chwilka i będzie :D
    a tak w ogóle to jutro przewidują prace konserwacyjne między 9:30 a 12 :00 ,wiec niech nikt nie zostawia niczego na ostatnią chwilę ,bo różnie bywa 8)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jeden dobry siew i wylecą, a jak nie to do wieczora na luzie :);)

    O dobrze wiedzieć 8) Dzięki ;) Oby nie było niemiłych niespodzianek i przed końcem pełni spokojnie dało się posiać coś długiego i wystawić drzewka i zagrody.
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ja sieje Marzannę barwierska.
    Barwierska na nazwisko nie mam ale Marzanna na imię jak najbardziej i mam na to dowód w postaci urzędowych dokumentów z pieczęciami:D
    Z tym halnym to jakaś ściemao_O
    Pisz prawdę.Jaki to wiatr /chyba jeszcze nikomu nazwa nie jest znana/jest w stanie wywiać chłopa i to na pół roku:p
    Jestes obecnie gdzieś w okolicach Czecho_OxD
    Wracaj Rysiek:)Juz my cie odpowiednio przymocujemy żebyś znowu nie odleciał;)xD

    ,,Zły Bliźniak" pojawił sie w spółdzielni...w mrocznych
    O ludzie! To juz nawet do Niemiec i Chin macki dotarłyo_O
    Nie tykam żeby mi sie to to po farmie nie rozlazło;)
     
  18. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    pięknie macie w swoich lasach :)
    ja mam jeszcze nie odkryte dwie części hoduje, sieje i wpłacam co uda mi się
    wyprodukować na zupełnym luzie :)
    jak na razie na polach które mam zrobiłam event i trochę przybliżyłam się do
    odkrycia kolejnej części lasu :)

    dzień dobry
    .
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Widzisz jak Cię BP lubi roślinki już nam na Twoją cześć daje :D;) Jeszcze nie mam, brakuje mi 4 poziomy, ale jak dorwę, będę siać pasjami :D;)

    xD obejrzałam misję i uciekłam. Wolę, żeby żaden zły bliźniak mnie macką nie obściskiwał ;) Nawet nie ma nic ciekawego do zaoferowania, za to obściskiwanie :p

    I super Basiu :) Na luzie ale do przodu ;) Kroczek do kroczka i las będzie stał otworem i wtedy nam się pochwalisz:D
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    marzanka ,wawrzyn czy wiązówka to pikuś ,poczekajcie aż dojdziecie do białej lilii xD
    [​IMG]
    a to tylko jedno zadanie xDxDxDxD