blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja na razie niebieskich kamyczków mam 40 sztuk. Dobrze, że jutro weekend to coś tam nadrobię, bo tak to by było krucho.
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Szkoda mi SN,bo bym szybciej skończyła-ale czas jest a na bonusie podgonię wszystko...
     
    aweva55, Kasialka oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Podgonisz przy +200 to leci do stodoły aż miło :D
    Jeszcze 5 schodków i item babciowy mój :p w rurkach na drugim okrążeniu w 5 planszy jestem, zbieram mozolnie talary ;)

    A wszystkim Marysiom "gromnicznym" wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) Niech się Wam spełni to czego najbardziej pragniecie a szczęście Was nie opuszcza :) Najlepszego !!! :)
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Przy 12 kręceniu kołem trafiłam +200% pd ,a przy 16-tym + 100% do stodoły. Wolałabym na odwrót ale dobre i to.:)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ale się Wam bonusy sypią :D:D:D Gratuluje Ewa. Przed chwilą miałam na kole +200 i +100 /na jednym kręceniu/ i jedną wejściówkę. Zakręciłam, ale żadne się nie trafiło. Koło ma mnie dziś gdzieś :pxD;)
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Przy okazji trochę super paszy zyskałam.. Na karmienie kocich elfówxD:cry:
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dziewczyny, gratulacje takich bonusów, też chciałam wykręcić, ale na 50 prób, nagroda główna jaka mi się trafiła, to 8 farmarek i oliwka xxl, zamknęłam koło na 4 spusty.
    Z sadzonek duchów macki fosfory i stado jabłonek.
    Z 50 skrzynek z piniatami, otworzonych po urodzinach dostałam same SG i PD, ani jednego itemu nie było, że o jaju nie wspomnę.Tak to u mnie z tą losowością jest
    do nagniotka, to się chyba nawet nie mam po co wybierać... :p

    kocich mordek mi jeszcze 130 zostało, nie wiem czy tym razem się uda, o nietoperzach nawet nie myślę.
    bry.
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum


    Moje koło teraz też słabo, ale i wejściówek nie miałam już za wiele ;) Na moje 17 sadzonek duchowych jedno drzewko piankowe reszta fosfor, jabłonki i macki. Te sadzonki rzadko nowością sypną. Niech Ci się te koty mnożą zastraszająco i pozwoliły las odblokować :)

    A to też dobrze xD;)
     
  9. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    To prawda, że marnie z tymi nowościami, przekonałam się o tym kupując sporo sadzonek jak pierwszy raz w TS-ach były, stwierdziłam, że więcej ich nie kupie, potem z duchów z misji/eventu wypadła mi gromnica i kilka innych, więc ciśnienia już nie mam, ale ta losowość... :cry:xD

    Jeszcze 100 kocich mordek, popycham je Sp ile wlezie, zobaczymy, no i misje z ogrodem dendrologicznym zaczynam dłubać, nietoperze dalej głodne siedzą :p
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Taa losowość BP jest no... xD:cry:xD
    Ogrodu nawet jeszcze nie ruszyłam, może jak badyl wysieję, to się za niego wezmę :p A nietopery u mnie też bez papu, zagłodzę je bidule :p Tobie też niech te mordki się mnożą i las się odblokuje ;)


    Mama odebrała wyniki z węzłów... nie ma przerzutów :D:D:D
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ufff, mogę przestać trzymać kciuki.
     
  12. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    No i to jest świetna wiadomość :D

    a nietoperze muszą na post ścisły przejść, nie ma opcji ;)
    edit:
    No i Miecio wygrał:cry:xD, poszłam do nagniota i wybłagałam to nowe drzewko, ale potrzebuje wzmożonego leczenia, a doktor zamiast pacjentów leczyć, hazard uprawia i w jakieś zakłady wchodzi:p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2018
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Agnieszko nie żałuj nietopków. Nakarmiłam 50 i wystarczy. PD, TPD, SG, doniczka , upiorny bukiet. Nic nie urywa.
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Super informacja. Teraz obie dochodźcie do siebie:)

    Skusiłam się na Nagniota- no i wreszcie pierwsze gromniczne mi się trafiło. I już nie kuszę
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nagietka odwiedziłam ,sypnął mi 3 fosforami i 2 te nowe krzaki dostałam :) wydałam 75 florenów
    Benia ,super wiadomość ,bardzo sie cieszę :D
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Faktycznie nie urywa, to tym bardziej nie jest mi ich żal, wole koty karmić;)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No i widzisz, jak dobrze trzymałaś ;) Wszyscy super trzymaliście, jest moc :) Dzięki kochani :)

    Dzięki :) Nietoperze mają ścisłą dietę, nawet chleba i wody nie dostaną xD:cry:
    Doktor ma hazard we krwi xD /chodzą słuchy, że krupierem był/ :p Pewnie już liczy ile pd będzie miał z wygranej xD :p Gratuluję drzewka ;)

    Dzięki ;) Teraz dopiero czuję, jak mnie nerwówka opuściła. Strasznie się cieszę :D Gratuluję gromnicy ;)

    Dzięki :)
    Też poszłam do Nagniota. Kupiłam dwa rzuty, raz z tym nowym i raz z gromnicą. Dał po 3 i fosforów i reszty parę. Nie jest źle :)
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    hazard czy zakłady ,to ludzka rzecz ,jeden z nałogów
    mnie bardziej zastanawia to , że ten zakład to doktor zawarł z pacjentką :eek:o_O i spodziewa sie wymiernych korzyści dzięki temu , a to mi już pod nowy rodzaj łapówki podpada :eek: wyobraźnie sobie teraz ,czego teraz zażąda za leczenie !!!!! 8)za zwykłe tabsy !!!!!
     
  19. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    No fakt, o tym nie pomyślałam,
    a jak za leczenie "babcinych" itemów zażąda,to ja wymiękam:cry:, moja rodzina w farmę nie gra niestety, próbowałam kiedyś DP namówić, ale popatrzył się na mnie wymownie, więc już więcej nie drążyłam tematu :cry:xD:p
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    z braku "babcinego " itemu powie ,pacjencie lecz sie sam :p:cry::cry::cry:xD