blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No niby tak, ale tak teoretycznie trzeba brać pod uwagę wszystkie poziomy, nawet taki 10 ( bo teoretycznie event od 3 poziomu). Wychodzi 380 PD, to już tak się nie opłaca.


    O widzę, że ilości mniejsze w księżycowym, czyli trzeba poświęcić sobotę albo niedziele na tą roślinkę, a tak to można do rur.

    Bry:)
     
    .Basia410., aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Poszli po rozum do głowy, chociaż trochę. Tyle to spokojnie po zakończeniu rurowego w te dwa dni co zostaną można wysiać na luzie a wypadajek się wcześniej nazbiera razem z kluczami. ;) Właśnie 10 planszę skończyłam i zaczynam druga rundę :p

    Wczoraj oglądałam foty tego mega dużego, rudego księżyca, ładny był :inlove:

    [​IMG]

    Pamiętam jak historyjki z balonowej Kaczor Donald zbierałam xD i fury z Turbo też :p Piękne czasy :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2018
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No dokładnie, jak rozsieje się już eventówkę to są to 2 zbiory i po evencie. Dłużej zejdzie się z wypadajkami. W razie co do wsparcia jest kasztanek.


    W tej robocie normalnie banda niezdecydowanych jest. W ten dzień co postanowili, że od poniedziałku tygodniówki będą, potem zdecydowali, że jednak system, potem, że jednak nie system, że zostaje tak jak jest. A na koniec zmiany już nie kazali nic ludziom mówić, bo sami nie wiedzą co zrobić. Podejrzewam, że zostaną przy tej opcji co obecnie jest. Najchętniej to wszystkich w tygodniówki by dali, a nie mogą, bo nie będą wyrabiali się z zamówieniami. Do systemu nas raczej szybko nie przywrócą.....ale pożyjemy i zobaczymy. W piątek jak przełożeni nic nie powiedzą to znaczy, że zostanie tak jak jest (inna sprawa, że obecnie nie mam przełożonegoxD:cry:xD:cry:)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_O ciekawie tam macie :eek: Powinni Wam powiedzieć "Róbcie jak chcecie" to może by lepiej funkcjonowało :p To znaczy, że teraz sama jesteś swoim przełożonym, sama możesz sobie powiedzieć co i jak xD:cry:Ale to trochę chore, żeby nie wiedzieć gdzie się jutro wyląduje :sleepy:

    Mam w odwodzie jak by było bardzo kiepsko. Ale jak będą ładnie z długorosnących leciały razem z kluczami to może się uda bez ;)
     
    .Basia410., gosiagosia60 oraz aweva55 lubią to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    W zasadzie mi to bez różnicy czy mam przełożonego czy nie, wędruje po wszystkich zmianach, ze swoim przełożonym widuje się raz na 2 miesiące 1 lub 2 dni w tygodniu przez cały cykl. Teraz z moją zmianą 1 dzień wspólnie wypada 16 lutego, czyli miesiąc po ostatniej wspólnej zmianie. Jest osoba, która go zastępuje, ale nie ma miana przełożonego, bo osoby jeszcze nie wytypowali.
    U mnie tylko eventówka rośnie i nic poza tym, więc lepiej żeby dobrze te wypadajki leciały.
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja tam jestem dopiero przy układaniu 7 pola z rurami. Te akurat eventy nie dość,że nakładają się na siebie to jeszcze u mnie nakładają się na wzmożoną pracę zawodową . Trudno.
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja na noc długie a w dzień eventówka i jakoś te klucze lecą, zobaczymy jak z obsydianem będzie ;)

    O widzę, że Nagniot z drzewkami mrocznymi przyjedzie :p Jakiegoś buka mrocznego przytarga

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/atrakcyjny-zakup-drzew-6-edycja.56551/

    No parę pewnie kupię ;)

    7 to nie jest źle. Na pnącze z itemami trzeba 9 zrobić jeszcze trochę czasu jest. Zdążysz ;)
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja też przy 7 planszy się zatrzymałam. A muszę tylko eventówkę siać, bo zbieram rano jak wstanę i jak wrócę koło 23 z pracy. Gdybym miała inne zmiany to może też tak bym robiła, ale jak mogę robić tylko 2 zbiory dziennie to zostaje mi sianie eventówki non stop.
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie brakuje jeszcze 7 prostych rur do zdobycia ostatniego itemu i pnącze bedzie hulać ,7 prostych czyli 14 kluczy :)
    a potem reszta ,co sie uda z tych nagród dodatkowych :)
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Z eventówki na szczęście też coś tam leci i nie jest tragicznie. ;) Kibicuję Wam dziewczyny, niech Wam leci kluczowy deszcz :)

    To pnącze już prawie Twoje :) Ja mam 125 talarów już dodatkowych i zbieram chyba najpierw na ulepszenia a potem ts-y, to bym zgarnąć chciała, a jak by jeszcze coś się oprócz tego udało to by już była rewelacja ;)
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Mnie skutecznie przytrzymały klucze. Zielska mam 7 tys. Pnacze działa i czekam co wyleci po 14 -ej.
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja mam coś ponad 4 tyś zielska, ale na dwóch polach sieję ;) Będę mieć 0,5 h obsuwy, bo za bardzo długorosnące posiałam wczoraj :pxD

    Przeglądam ciekawostki w necie i trafiłam na taką:

    12 wielbłądów zostało zdyskwalifikowanych z organizowanego w Arabii Saudyjskiej konkursu piękności tych zwierząt. Powodem było… użycie botoksu. Czego się nie robi dla puli nagród wynoszącej 57 milionów dolarów.
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ty pół godz. a ja wczoraj dość późno rzepę posiałam i tylko wodą ja podlałam..Będzie gotowa za 2 godz. Na pozostałych polach już eventówka i ta dopiero za 3 godz. tak,że póki co sieję na grzybowy las
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja też z pól godzinki zanim krokusy zakwitnąxD
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    I widzę ten trujący bluszcz do siania tylko na pełni ,nie ma go na farmie
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie, też tak mam xD:cry:xD :cry:xDxD Nooo to lol xD Troszkę im się pomyliło :p Tylko te wypadajki teraz jeśli tylko z pełni będą wypadać to będzie gorzej.
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    już sie kasztankiem nie nadrobi ,nie każdy ma już 2 pola do siania , nie mówiąc o innych roślinkach typu kościste krzaki czy duchy ,które też są potrzebne do eventu ,a już o nietoperzach i ich karmieniu można zapomnieć :D kocham tę grę :cry::cry:xDxD
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dokładnie... wspominałam, że też kocham tą grę /i naszych od poradnika też przy okazji/ xD:cry: Po kiego ta gierka wogóle skoro i tak czasu na nią nie będzie. Mam te pola dwa całe ale żeby ten pasek boczny jeszcze wypełnić to i tak zejdzie. No uwielbiam takie niespodzianki pasjami xD

    Posiane. Za chwilę mykam 2-miesięczną dzidzię koleżanki oglądać :D
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W każdym razie życzę wszystkim jak najszybszego ogarnięcia tego bałaganu i satysfakcji z ukonczenia lub nie xD
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hejka. ;) Niezła jazda znowu z poradnikiem się zrobiła :D Dobrze,że zielska mało,to dam radę -jedna wysepka grzybowa mi została do odkrycia tylko...W rurach zacznę 2 rundę ale pnącza nie biorę,tylko SN i Zośkę.Tego u mnie zawsze mało a lubię sobie"chlapnąć" ;)