blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Byle tą misję zrobić,a potem to już poleci, eventówkę na wyspie sieje, a na farmie zaczęłam siać normalne roślinki żeby mieć na bieżące kroki. Na dzikiej i trochę na leśnej za wiele nie zdziałam, ale to zawsze trochę do przodu.
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ja wczoraj skończyłam późna nocą, 200% wpadło, to co było robić :p
    teraz siedzę i marchewkę sieje, bo cena na targu taka,że żal nie skorzystać :cry:xD
    bry.
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Witajcie :)
    Event skończony późnym popołudniem, misja również, 3 jajka piniaty mi się trafiły i z tego się cieszę :)
    Gdyby ktoś chciał to mam miejsce za płotem.
    Pozdrawiam ciepło :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Marchewkowy potentat :DSiej Aga do bólu, okazję trzeba łapać ;) Gratuluję tych 200% :)

    3 jajka to piękny wynik, gratulacje Olga :) Ja jeszcze zapoluję, ale z otwarciem skrzynek poczekam do po evencie, coś sobie zostawię na deser :p
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja się cieszę z tego 1 ,które trafiło i się ze skrzynki:) Drugie dostanę jako nagrodę w evencie.I raczej 2 to będzie maks..
    No już mam to drugie. Znaczy - wszyscy goście są na 7 poziomie:)
    Tak paczę i dochodzę do wniosku,że niedługo trzeba będzie wynając kogoś do wymiatania pajęczyn w tym wątku..
    - wodzireja przywlokłam. W końcu karnawał mamy...
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2018
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie wytrzymałam i otworzyłam teraz i sypnęło 4 szt :D teraz się wykluwają ładnie :p

    Ten to umiał poprowadzić :inlove:

    Jeszcze troszkę tańca


    Muszę poćwiczyć przed sobotą :p

    Podczas otwarcia igrzysk olimpijskich jedna z ważnych osobistości zaczyna czytać przemówienie:
    - o, o, o …
    Podbiega do niego asystentka i szepcze do ucha:
    - Panie prezesie, to są kółka olimpijskie, tekst jest niżej.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2018
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ćwicz Benia... jak poćwiczysz to będziesz wymiatać na parkiecie..
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    O to jest to :D, zaraz zabieram się za trenowanie. Impreza firmowa /50-lecie/ i będą prezesi inny firm :oops: I tak by głupio było żeby moja szpileczka zrobiła jakiemuś obcemu prezesowi w tańcu np. tak podobnie /swój to co innego, ale obcych będzie więcej :p/

    [​IMG]

    Zielone oczy to będzie hit tej imprezy :p;)

    [​IMG]

    Event już skończony

    [​IMG] ;)

    Misja mi została diamentowa z produktami, warsztaty się produkują, wieczorem koniec :)
     
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Bry...
    Benia, a jakiego koloru masz oczy? :p;)xD
    Coś czuję, że będziesz rozchwytywana na tej imprezie xD
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    niebieskie, ale lekko w zieleń wpadają xD Na wszelki wypadek jakieś okulary zielone skołuję

    [​IMG]albo [​IMG]

    i parkiet mój /gorzej ze stopami prezesów/ :p
     
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    a co się przejmujesz stopami prezesów, przecież to wina partnera, bo źle prowadzi jakby co... :pxD
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD O to, to. Partner powinien prowadzić tak, żeby partnerce "samo" się tańczyło nawet jak ma dwie lewe nogi do tańca. Wszelkie dziury /w stopach prezesów/ to nie ja xD:p
     
  13. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    U mnie żadnych cudów ze skrzyni póki co nie ma.

    Ja mam zielone oczy - muszę kiedyś wysłuchać tego przeboju, bo oprócz tytułu/ motywu przewodniego nie znam utworu ;)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kasia Zenka koniecznie posłuchaj to obowiązkowa pozycja dla zielonookich :inlove::DxD
    U mnie cudów tez nie było w skrzynkach, chomiki, czerwone pawie, bażanty po 1 szt i sg trochę, a z otwartej przed chwilą 15 skarpet :p;)
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja ze skrzynki z ciekawszych rzeczy dostałam zagrodę dla ślimaków..Nie miałam ale nie wiem czy postawić bo ślimaki to szkodniki .Rozlezą się po farmie i sałatę zeżrą..
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :oops: kurcze, a moje w manufakturze siedzą. Idę sałatę obadać, czy czasem nie mam tak

    [​IMG]

    Ostatnio drobnica roślinna w cenie, ale takiej na targu nie sprzedam :cry: No chyba, że się ktoś na gratis skusi :p

    Z ciekawości zerknęłam w młynie co one szamają. Bukiew, tarnina i jarząb. Sałata jednak na pewno nie jest bezpieczna, to żarłoki straszne :oops:;)

    Ale gratuluję Ci tych ślimoli ;)

     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zbierajcie te ślimaki. Powiem Wam, że ostatnio moda na kremy odmładzające ze śluzem ślimaka panuje.
    Dla starszych pań są kremy z jadem żmii.
    Ale dla takich koło czterdziestki ślimaczek jest w sam raz ;)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    To w sam raz dla mnie :p
    Dopadłam gadziny pod liściem sałaty /jednak się rozlazły/ Nie ma czasu na latanie za kremem jutro impreza, muszę być szybko piękna i gładka, na żywioł poszłam:

    [​IMG] xD

    Jak się sprawdzi wiem gdzie ich szukać :p
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Czasówki z misji za pół godziny będę miała z głowy. Event daleko w tyle, ale teraz to zacznę szybciej to robić jak już mam więcej pól do dyspozycji. Czasu jest sporo, więc to już na spokojnie.
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzięki Bernadko :) i gratki składam za skończenie evenciku :)
    Gratuluję Ewo :) jest się z czego cieszyć :)
    W eventowym rzadko kto się pochwalił jajem ze skrzynki .



    Wioząc dziś rano córkę do szkoły, usłyszałam w radiu takie coś :D uśmiałam się :D