blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Trzeba było noworoczne wdzianko zmienić. :) Orchideę już na początek przyszłej pełni będę miała w komplecie.A mordki jakoś się dorobią w końcu...:wuerg:
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Może rysie pomogą z tymi elfami:

    [​IMG]

    xDxD:cry::D BP na idzie z pomocą i umożliwia produkcje poza pełnią? :pxD
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :D Kolendę mam-po ciemku siedzę,żeby do mnie nie pukali :cry:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O mnie dwa lata temu zapomnieli, ale nie miałam wyjścia i musiałam lecieć za nimi. ;) A wczoraj po ciemku też siedziałam, prąd poszedł na spacer :p W ogóle jakiś felerny ten nasz pion w bloku wywala te korki często. Wystarczy, że więcej ludzi włączy jakieś urządzenie. Ale blok już leciwy. Niedaleko budowali nowy i takie wzięcie było, że mieszkanie wszystkia przed budową już wykupione były. o_O
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Na i tak zapukają znając życie, zawsze pukają. Nie musisz ich przyjmować, odmawiasz i nie musisz się z tego tłumaczyć.
     
  6. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    też dziś miałam mieć, a że byłam absolutnie nie przygotowana, podziekowałam chłopcom bardzo grzecznie, może za rok ;)

    Korzystając z okazji chciałam życzyć tu obecnym wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, lepiej późno niż wcale ;)

    Dobry ;)
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja najchętniej w piątek tak bym podziękowała panom, ale nie będę mogła, bo u mnie w domu chcą przyjąć.
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja nie lubię odkąd Mama zmarła i jak uczciwej chrześcijance załatwiałam w Jej osobistej parafii pochówek -.- To widać nic nie daje...-.- Kasa jest najważniejsza....-.-Szwagierka też za nimi latała dzisiaj,bo dzwonek nie działał :) o_Oooo...:pJuż mogę światło włączyć xD:cry:xD
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki ;) a Tobie niech wynagrodzi z nawiązką, wszystko to co zawalił poprzedni ;) i przyniesie dużo uśmiechu :)

    Na wszelki wypadek przez chwilę jeszcze takim ostrożnym światłem świeć, tak na pół żarówki ;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2018
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No nic koniec wolnego....czas wracać do roboty:(:mad:


    Teraz więcej wolnego będzie w wakacje, ale ten czas szybko minie
     
  11. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oj Benia wynagradza..wynagradza z nawiązką taką, że głowa mała, żeby pojąć :)
    czego i wszystkim życzę ;)
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobrze czytać takie słowa :)
    Dobry wieczór wszystkim :)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A to w takim razie już gościa lubię i niech tak trzyma dalej :D Miło poczytać coś takiego :);)
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    Niniejszym dołączam do spóźnialskich, którzy tylko chwilkę po aktualizacji Bahamy, wskoczyli na 400 poziom :p

    [​IMG]

    Szkoda, że nie zdążyłam. Byłby fajny początek Nowego Roku na farmie :)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Ale poślizg niewielki i zdążyłaś prawie na początek roku :D Gratulacje Aga :) Piękny poziom ;) Pełznę do Was mozolnie, jeszcze chwilka... xD;)

    [​IMG]
     
  16. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Dzięki bardzo, i również najlepszego...szczęścia:)
    Aga, pięknie;) takie "spóźnienie" to żadne spóźnienie;):p
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2018
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wiosennie mam za oknem i co najważniejsze, słońce :D


    [​IMG]

    I już nie mam wyrzutów za placka xD
    Jeszcze 0,5 h do startu rysiów :p

    Widzę, ze Nagniot nas nawiedzi znowu z zagrodami ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2018
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Wczoraj świetny przepis na ciasto na twarzowym dorwałam-bez pieczenia.Mam w PDF-ie ale nie wiem czy tu da radę wrzucić...o_O Rysi nie robię,odpoczywam :p
    Aga,gratki :music::music::music:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    PDF nie d rady, musiała byś go otworzyć u siebie i potem screena zrobić ;) Ale ciasta jestem ciekawa bardzo, zwłaszcza jak piec nie trzeba :D

    Ja tą pokrzywę posiałam i rośnie. Nawet mi ładnie te rybki wyleciały z koniczyny i goryczki ;) Na dwóch polach myślę zrobić, na spokojnie :)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na twarzowym Ci wyślę :)
     
    aweva55, Kasialka oraz Marrylan lubią to.