blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. aisunel

    aisunel Generał forum

    Norbi,a tak mozna:D
     
    aweva55 lubi to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no mozna przeciez..wspolny targ;)..czytalem troche wegrow..otwarcie pisza kto wspomaga..nicki znane nawet na naszym forum
     
  3. aisunel

    aisunel Generał forum

    Czyli w nastepnych dozynkach 10 miliardow w pierwsza 10-tke bedzie ciezko,a nasza kasia na 25 miejscuxD
     
    aweva55 lubi to.
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bardzo mozliwe...;) chociaz ja tam bede robil swoje na farmie..a jakie to przyniesie wyniki zobaczymy w listopadzie;)
     
  5. aisunel

    aisunel Generał forum

    Przez swoje robienie to Cie usuna i to jest bardzo bliskie,a nasi modzi tyko czekaja na czerwony guzik,chociaz wiem,ze masz poparcie,ze byloby to ciezko zrobic:)
     
    aweva55, amber♥ oraz -norbijas- lubią to.
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mnie usunac? oj jak ja lubie te spiskowe teorie dziejow...xD
     
  7. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jak tak,to Cie lubie i badz z nami do konca tej gry i wbij ostatni gwozdz do sarkofagu:p:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2017
    TrissMerigold., aweva55 oraz amber♥ lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:D Bridget :inlove: moja idolka xD Na dobrą sprawę to jest piękne, że te postanowienia są odnawialne i nie musimy się co rok głowić nad kolejnymi :D:p
     
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór :)

    Wszelkiej pomyślności Wam życzę w nadchodzącym Nowym Roku, który wielkimi krokami do nas zmierza :)
    Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Was i Waszych najbliższych ... a w tym zdrowiu rzecz jasna, życzę realizacji postanowień, zamierzeń, planów, spełnienia życzeń, którymi w ostatnim czasie Was obsypano od stóp do głów ... prawda ? ;)
    Beztroski Wam życzę w nadchodzącym roku, wiele uśmiechu, radości i towarzystwa przyjaznych ludzi z otwartym dla Was sercem ... bo to balsam jest taki, który pozwala zmierzyć się z wszystkimi trudami i przeciwnościami codzienności - zwanymi potocznie problemami. Sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej Wam życzę - piękny niech będzie dla Was nadchodzący rok i niech to będzie constans, ale również ...
    ... dziękuję Wam, za te wszystkie miłe chwile w mijającym roku, które dzięki Wam było mi dane spędzić na forum :)
    Przecież codziennie wiemy, kto, co, gdzie, kiedy, jakie, czyje święto - dzięki ;) Czytam opinie, poglądy, dyskusje, Wasze postrzeganie naszej farmerskiej i nie tylko rzeczywistości. Tematy brane z włosem, pod włos, z humorem i z rozwagą należną sytuacji, stały się bardzo istotnym elementem dopełniającym samą grę. Chwytam mniej więcej co piszczy w trawie, uczę się, poznaję inny punkt widzenia, a to wszystko dzięki Wam - dziękuję bardzo :)
    Ekipo - Wam również, albo przede wszystkim - bardzo dziękuję za kolejny rok pracy, poświęcony czas, wspólną zabawę, która była możliwa dzięki Waszemu zaangażowaniu. Pewnie, że nie zawsze i nie wszędzie zostało ono docenione i dostrzeżone... ale jak wieszcz pisał - "ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie ... " - wiem i bardzo dziękuję.
    Wesołej zabawy wszystkim życzę :)
    Szczęśliwego Nowego Roku !! :)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2017
  10. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam sylwestrowo :) przytuptalam zlozyc wam zyczenia ;)
    Nowy Rok niech Wam w radości i szczęściu płynie! Oby rano wstać się chciało, a wieczorem do zabawy sił nie brakowało. Oby zdrowie krzepkie było, a każdemu z Was coś dobrego się zdarzyło. Żebyście mieli w tym roku wiele okazji do szczerego śmiechu, a w pędzie codziennego dnia zawsze czuli, że otacza Was miłość.
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)

     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]

    do "zobaczenia" w Nowym Roku :)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Na rozgrzewkę coś przyniosłam :D
     
  14. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    [​IMG]
    I znów starsza o rok...:p
    Bry wystrzałowe ;)
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Kochani niech w tym nadchodzącym Nowym Roku czas płynie wolniej /a najlepiej się cofa ;)/ byśmy mogli jeszcze dłużej cieszyć się razem tymi wszystkimi pięknymi i szczęśliwymi chwilami które nas tu czekają. A będzie ich całe mnóstwo jestem pewna :D A dodatkowo każdemu z osobna niech 2018 pomoże zrealizować postawione cele, spełnić upragnione marzenia i pozwoli w zdrowiu doczekać następnego, byśmy tu w komplecie się spotkali za rok :D;) Szczęśliwego Nowego Roku :D


    [​IMG] :p
    xDxD Uwielbiam ich :D

    To ja na po rozgrzewkę przynoszę ;)

     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim .
    [​IMG] życzę z całego serducha .xD
     
  18. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry....





    Wszystkiego naj Doktorze i Wam pacjenci :)
     
  19. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witam klub kk:) tez przytuptalam zlozyc wam zyczenia, dzis musialam znalesc dla was czas bo dawno mnie nie bylo;)
    Wszystkiego naj naj w Nowym Roku 2018:) duzo radosci na farmie:D malo placzu:cry:bez stresu:mad:a najwazniejsze duzo ciepla i milosci gdziekolwiek otworzycie drzwi :inlove: dla wszystkich ktorzy tu zawitaja:)cudownego roku 2018.
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku dla Was i Waszych Rodzin
    Dużo zdrowia, szczęścia i radości.:)

    [​IMG]