blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witaski :p U mnie jeszcze 1:19 oczekiwania na dobre drzewka.xD
     
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wiadomo jak to z TS-ami , ale 8 sztuk najnowszego to nieźle , daliby w evencie to bym siał .... nie wiem nawet co xD.
    Wymyśliłem sobie jak najszybciej zebrać nowości XXL (najlepiej bez nakładów finansowych) , kolejna (makadamia) wpadła , dwóch tylko brakuje :).
    Do tego poprawiło mi nerkowcem i XXL pitombą , zadowolony.
    Natomiast jak Ci się tamaryndowiec XXL nie podoba to na GT chętnie przygarnę.
    To naprawdę dobre drzewo , zerknij raz jeszcze ;).

    Nagniot się pojawił , zalecam pośpiech może nie wystarczy dla wszystkich atrakcji :p.

    Bry upalne.
     
  3. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja za 10 minut wystawie, mysle ze doktor zgarnal same nowe XXL dlatego u nas nie ma i nie bedzie:cry:
    O! Dzien dobry;) Mnie osobiscie tez drzewa niezwykle nie zadowalaja jakos w wersji XL i XXL:eek: ale skoro doktor mowi zeby sie im przyjrzec...
    I jak nagniotek skusil Was?8)
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Cos mi sie zdaje, ze zeby u Doktorka byly takie niezle wyniki, to ktos inny guano musi dostac8)
    Chwalic sie nie bede, bo prawde powiedziawszy nie ma czym.

    Bry na pol.
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oki-zadowolona :inlove: 2 x Mombin XXL,Kumkwat XXL,Palma Acai xxl,Kumkwat XXL,Pitomba XXL,Cedrat XXL i XL.:music::music::music:
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_O faktycznie dobre... chyba zaniedbalam ostatnio farme ...nie zwracam na wiele rzeczy uwagi:oops:toc ten tamaryndowiec lepszy od moringi o_O
     
  7. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam wszystkich :D
    Mam pytanie ;)czy gospodarz tego domku pozwoli mi przysiasc w kaciku i od czasu do czasu cos naskrobac :)
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Nie pytaj gospodarza, bo Ci odpowie, że on nie jest gospodarzem i tralalala...xDxDxD
    Brakowało Ciebie tutaj, więc powinnaś skrobać podwójnie :D
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Różo czemu w ogóle pytasz? o_O W innym wątku,tam gdzie teraz wielgaśna kłódka wisi,nikt nie pytał czy wejść może :p Nie jestem gospodarzem ale myślę,że kozetka dla każdego-tyle,że często kolejka długaśna :p(zawsze można "pod"poleżeć w międzyczasie)xD
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaa tez mialam ten dylemat ale jak mi pozwolil to o Ciebie jestem spokojna ;):pxDnawet sie rozkokosiłam tutaj ostatnio i nadrabiam chyba xD:cry:
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    Gosiu spytac nalezy toc to nie moj domek a czasem i zamieszam wiec juz pytam czy moge .Chociaz grzeczna jestem (ostatnio):p

    Aniu ja dopiero tu zagladnelam wiec jak dostane pozwolenie to troszke poczytam zeby tematy ogarnac :inlove:
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja też grzeczna jestem a i tak mi czasami czerwono w postach się robi o_O Zupełnie nie wiem czemu...:p
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Nie wiem dlaczego tak jest ale wydaje mi sie ze to jest fizjologiczne u kobiet i okresowe zeby znowu moc swiecic przykladem :DxD:D

    Magdo jeszcze mam stracha o_Oa gospodarz jest jak byk wypisany na starcie :D:music::D
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Właśnie Zetka już odpowiedziała;) :
    Tralala , ja tutaj tylko trochę leczę , a pod przykrywką lewego (nie tego męża Anny L.) łiskacza popycham ;).
    Czuj się jak ..... gdzie tam chcesz.
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dziekuje :inlove:
    Bede sie czula jak u siebie tylko blagam nie kazujcie mi sie klasc na kozetke bo juz za duzo mam tych przyjemnosci :DxD:Dwlasnie przed kazda taka zaplanowana wizyta meczy mnie okrutnie i muszla wzywa a po wyjsciu z gabinetu jak reka odjal i zdrowa jak ryba :D:cry::D
    Musze troszke nadrobic czytanie bo ponoc to nie boli ale najlepiej nocke zarwac i byc w temacie :D
     
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    O matko! Wyszłam na 30 minut, wchodzę na farmę i patrzę przerażona
    [​IMG]
    Myślałam, że farmę zmienili w coś innego:cry:xDxDxD
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Hahahaha :DJustynko z tego chyba wynika ze dostaniemy miotly i bedziemy fruwaly z farmy do Puzzli ;)
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Cos mi sie zdaje, ze ta nowa gra nie ma wielu fanow, skoro reklame na farme wrzucili;)
    Widze, ze Zlot Czarownic prawie w komplecie:p Gorzej, ze Panowie nie dopisuja i Doktorek Rodzynkiem zostal;)xD
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też dopiero co zobaczyłam to cudo xD:cry: Ale że tak się akurat z tą miotłą wpasowali xD:p
    Panowie w krzakach siedzą coś ostatnio, no cóż po prostu "więcej" dla Doktorka zostanie :p Nie wiem czy to akurat dobrze... (dla Niego :p)
    Różo fajnie, że jesteś ;):)
     
  20. ross2

    ross2 Komandor forum

    ale jakie zdrowe sa rodzynki :D
    cos mi sie zdaje ze tutaj kazdy swoje miejsce poznaczyl i nie wchodza sobie w parade :DxD:D
    no w koncu sie zdecydowalam tutaj zagladnac :Dbo jak mawia pewna farmerka to prawie wszyscy tutaj grzeja miejsca :p