blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Marrylan i gosiagosia60 lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mi Kami w tamtym roku zrobiła kiecę świąteczną :inlove: Kiedyś się troszkę gimpem bawiłam ale to bardzo dawno było :p
    Zgarnęłam eukaliptusa u Renza może jeszcze na łobuzy się skuszę.:p
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Benia,dlaczemu,jak mawia moja wnuczka,te łobuzy takie cenne są? o_O Ja jutro pobawię się rano,bo lapkiem nie umiem :( A kiecki od poczatku robię darmówkami-dlatego takie wypasione mam :D
    Edycja;znalezione :D[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2017
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Łobuzy są dobre jak ktoś chce żeby bahama pd na farmę dawała a nie tpd. Bo dają 3400 a jak ktoś chce szybcie lvl na farmie wbić a mu na tpd nie zależy to są idealne ;)
    Kiece masz świetne, Ty nawet z darmówek cudeńka wyczarujesz :D
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki :) To mi chyba ani na tym ani na tamtym już nie zależy ;)Zostawię te łobuzy w takim razie w Renzo...Chcę 2 statek wziąć,bardziej mi się chyba opłaca ale...jeszcze 500 prawie mi brakuje :(
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Uwaaaagaaaa , debiut :pxD
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no i super :)
     
    Kasialka, dantic3 oraz Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja z tym teraz mam 4 ale na WS na bahamie króle łupów stoją i kasiorę dają, ale na razie jaszcze odlegle dość myślę czy by nie zmienić ;) Ciułaj na statek przy dwóch drzewka śmigają aż miło :);)

    :D:D no pięknie wyszło :D
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    to teraz taka na szybko :D
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Aga,cudów tam nie oczekuj-ale ja na nich pracownię prowadziłam :) I nawet klientki miałam...Tyle tylko,że w końcu mi wstyd było,jak widziałam,ze w moich gniotkach po forum paradują,więc zamknęłam..
     
    Kasialka, amber♥ oraz Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :cry:xD:cry:xD Może mom, ale nie bede dzwonić, bo ni mom kasy żeby płacić, albo śpie :p a jak ni mom to tyż dzwoniła nie bede xD

    :D no i widzisz jakie fajne z onlinowych wychodzą :D Super :)

    One były do paradowania, miały swój charakter i humor :) ;)
     
  13. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    ale nie oczekuje xDna cuda to trzeba mieć czas i odpowiedni program ,wtedy prawdziwe dzieła sztuki mogą powstać
    a twoje sygnatury wcale nie są gniotami ,bo masz sporo pomysłów i co najważniejsze ,zawsze w humorem je przedstawiasz i jest super xD
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki dziewczynki :) Od początku wiedziałam,że mistrzyniom nie zdołam dorównać-ani talent ani sprzęt-więc dlatego takie "śmiechowe"robiłam :) Teraz nie mam przynajmniej wyrzutów-sama w swoich gniotkach latam :D A teraz kolorowych snów życzę,dobranoc :)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Z tym talentem to się nie zgodzę :p Masz wielki :) Dobranoc Gosia, kolorowych :)
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    ojj tam ,juz nie bądź taka skromna:p
    dobranoc :)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Żona dzwoni do męża:
    - Hej kotuś. Gdzie jesteś, kolacja już prawie gotowa.
    - No cześć. Przepraszam, ale jeszcze jestem na rybach.
    - Jak cię nie będzie za 20 minut, to kolację psu daję.
    - Weź zostaw psa w spokoju, co on biedny jest winien..

    Gretka w ZZ pisze że mikser w spa mają zlikwidować :cry: a zamiast niego ma być 9 przepisów. Oby dawały podobne bonusy, bo mikser był dobry i szkoda będzie :oops:
    Czeka na poradnik do wigilijnego :p
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    No to mamy poradnik. To sobie wymyślili z tymi dwoma rzędami co w prezencie się daje. Dedykowane itemy...hmm oj będą mega poszukiwane w GT. Sama musze poszukać czy je mam, bo nie wiem czy na innym rzędzie nie stoją :p
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Czytałam właśnie poradnik ;), to są itemy od Franka na gt nie da się wysłać, raz tylko łatwo stracić głowę puścili w październiku chyba pomyłkowo, bo w listopadowym już nie chodziła ;) Ale event robię, roślina mega długo jak na eventówkę rośnie, nie trzeba będzie ciągle siać :p A pnącze całkiem przyzwoite :)
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Na i tak muszę ich poszukać,bo nie wiem gdzie są. Te 4-polowe na pewno w pasku, reszta to jak przyjdzie czas to będzie musiała się znaleźćxD:cry:xD:cry: