blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a jakie nagrody wypasione o_OxDxD:cry::cry:krolowa pszczol ,10 desek i pare gwozdzi xD:cry:gumowy mlotek jeszcze zeby sobie zakupy z glowy wybic :pxD:cry:
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Albo i całą grę-przy tej pazerności,wkrótce może się nie dać grać bez realnej kasy -.- Wtedy,na przeczekanie,wzorem Zuzy Misia postawię i zobaczę,co dalej...
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Cos mi sie zdaje, ze beda testowac, w ktorym mini wiekszy dochod maja i ten zostanie.
    Poczekam sobie na tradycyjne TS'y, jakos mi bardziej pasuja;)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a to niewykluczone :pxD:cry:ja tam olewam zakupy rarytasow -czasem zakupie tylko sper pasze jak mam malo i mam ochote a jak nie to nie i zyje.ts nie kupuje a mam prawie wszystko wiec poki co sie da.a jak sie nie bedzie dalo to oleje gre i po zawodach.zostawie sobie tylko jako wejscie na forum o ile jeszcze tutaj kogos zastane . i juz .jakos mi to wszystko wisi ostatnio .kiedys sie przejmowalam gra teraz juz niekoniecznie .:sleepy:
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Szkoda tylko całej roboty...-.- Ale tyle się przeżyło,to i koniec Farmy da radę :p
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no szkoda ale co poradzisz? :oops:aczkolwiek to powiem Ci ,ze jeszcze rok temu to by mi bylo strasznie szkoda a teraz jakos mniej...coraz mniej...pomijajac to ,ze real nie pozwala mi juz tyle czasu w grze spedzac to jakos malo atrakcyjnie sie zrobilo...
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Najbardziej by mi było szkoda wszystkich ludzi z forum -.- W grę za wiele kasy nie wkładałam.A ta wirtualna robota nie bardzo trudna była.No nic,poczekamy,zobaczymy,co nam dalsze ruchy nowych właścicieli zasugerują:p
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Goska powiedz mi co Ty masz w tej sygnie? zastanawiam sie od wczoraj ...patrze ,patrze i na orke mi to wyglada albo delfina ale pewnosci nie mam a kociej mordy dostaje :pxD
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No jak to?Złota Rybka przecież :D
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    aaaa nooo to prawie zgadłam :DxD:cry::cry:
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tylko wielkość rybki nie ta :p
     
    gadek, Sookie, aweva55 i dalsza osoba lubią to.
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Jedynym powodem dla ktorego wkladam kase w gre jest G&T. A i to rzadko, bo to kino pare florenow przynioslo, to ankiete udalo sie rozwiazac. Wtedy nie doladowuje konta BP i kupuje z zachomikowanych Fl licencje. Jakos dawno juz tego eventu nie bylo. Zawsze po G&T mam inne nastawienie do farmy. Tak troszke wiecej energii na obrabianie, bo to nowe dynksy sie pojawily to wymiana sowek z nowo poznanymi farmerami:) A dzis? Wchodze na farme i nawet kombajnu nie chce mi sie odpalic zeby wszystko zebracxD:cry::cry:
    Od kiedy przejeli firme nic ciekawego nam nie zaserwowali. Interesuje mnie troszke czy sa to juz plany nowej ekipy, czy starej.
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A czy ona spelnia zyczenia? Bo mam jedno:p
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W sumie to chyba najfajniejszy event jest(był??? ) na farmie i da mnie.Tez jestem ciekawa czy dojarka na koniec starej czy na początek nowej ery Farmy...
    Ja jeszcze nie miałam... zobacz,może...
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja nie narzekam na brak gt ....bylo nie tak dawno przeciez ..ile,miesiac?dwa temu? dla mnie co miesiac jest za czesto...tak co 3 -4 powinno byc . w sumie to przezylismy prawie roczna przerwe miedzy jednym gt a drugim to i 2 miesieczna jest do przezycia.szybko sie czlowiek przyzwyczaja do cyklicznosci ...dla mnie rewelka ze nie daja co miesiac odgrzewanych kotletow.
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Szczegolnie, ze nowosci poblokowane na amen. Nie ma sie do czego spieszyc niestety.
    Po tym maratonie, ze co miesiac GT, przesyt mialam.
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To już chyba nie jest"mała łyżeczka"??To tak a"propos ostatnich wydarzeń :p[​IMG]
    Wiesz-tam tylko licencje,to może się nie opłacalne okazać i fruuu...Następne naprawione ;)
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    na moje oko to gt dla firmy niekoniecznie bylo kiedykolwiek oplacalnym do konca posunieciem....zarobili nieco na licencjach to fakt ale za to stracili na sprzedazy przydasiów w innych eventach bo sie farmery wymienialy nimi co powodowalo spadek kupna owych pixeli podczas ts na przyklad...i tak sie kolko zamyka.
    nie puszczaja nowosci bo chca jeszcze na nich pozarabiac i wydoic tyle na ile to mozliwe dopiero puszczaja jak juz fant wart tyle co jednostka obornika poza eventem ;)
    przyznam ,ze slabo to ostatnio wyglada ....jedni przychodza wydoja ,cos wprowadza zarobia na tym po czym przychodza kolejni i na swoja modle doja pozniej nastepni i nastepni..a my placimy ,placimy i placimy ,raz jednym raz drugim i przy okazji tego placenia robia nam to czego nie napisze na tym forum bo scierka(inna wersja sie wygwiazdkowala ) w łeb dostane .ot tyle . czasem dostaniemy jakis ochlap coby nam sie w niewymownych nie poprzewracalo i przypadkiem placic nie odechcialo...to takie machanie psu kawalkiem byle jakiej kielbasy przed morda...pfff do tego dodam ,ze maja nas za cwiercinteligentow i wpychaja nam jakies pokrecone eventy polegajace w sumie na tym samym co zwykle i nazywaja to nowa mechanika czy jak kto woli doznaniami tzw balansem :sleepy::wuerg:-.-to niech sie balansuja sami a do mojego portfela pazerernie nie wyciagaja łapy-.-
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Żeby to jakiś sens grze nadawało,to powiem,że co jakiś czas bym coś kupiła ale..Nie kupuje a wiele mam i na dodatek wszystko prawie siedzi w pasku.Skusiłam się na te drzewka u Nagietka ostatnio-na 3 co prawda wsady ale o 3 za dużo.:D
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mnie nie pokusil "Nagniotek" -nazwa zapozyczona od marmlady z mini eventow -spodobala mi sie bardzo xD:cry::cry:nagniotek:pxD:cry::cry:

    o raaaanyyyy oddali mi kase z Francji !! jak sie ciesze niesamowicie ludziska !! juz krzyzyk na niej postawilam a oddali...wydzwonilam sobie ja codziennie ...
    Sookie Ty dzwon natretnie do tego banku nie odpuszczaj!!:inlove:
    nigdy wiecej zadnych posrednikow pracy za granica !!
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2016