blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    W ramach dnia bez alko krwawa Mary* na tapecie8) Bo leje tak, ze domow naprzeciwko nie widac-.- Jutro chyba kajak albo amfibie kupie, bo samochodem coraz trudniej.
    Co za czasy...

    *Marysia
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ooo!! to jest mysl !!xD:cry: i co ja bym zrobila bez tego forum?:p
    ponton polecam...jak byla powodz we Wrocku lata temu to sobie smigalismy po Kozanowie tak na wysokosci mniej wiecej drugiego pietra :p nawet psa przytargalismy na suchy lad bo bidul plywal bezpansko :oops:amfibie to grubsza sprawa -tez byly a jakze!!ale to juz profesjonalne sluzby nimi plywaly :p
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Anka, ja w pelni profesjonalna jestem8) Taxi driver* na etacie:pxD:cry:
    Do pontonu wszystkie dzieciaki by mi sie nie zmiescily;)

    *taksowkarz, tu gdzie mieszkam, tak mowimy na mamuski dowozace pol klasy na zajecia dodatkowe;)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no to amfibia-nie ma wyjscia xD:cry::cry::cry:

    gooool!!!xD
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pamiętam tą powódź z 1997 jechałyśmy z mamą pociągiem z Warszawy (ekspresem) I nagle on tak zwolnił i powolutku jedzie.Wyjrzałyśmy przez okno a torów w ogóle nie było widać tylko woda w około. Nie wiem jakim cudem on nas wtedy do domu bezpiecznie dowiózł o_O

    Magda niosę ratunek od deszczu xD

    Chińscy naukowcy z instytutu meteorologicznego opracowali sposób przepędzania deszczowych chmur za pomocą rakiet. Wystarczy wezwać eskadrę myśliwców, ostrzelać niebo i gotowe! Piękna, bezchmurna pogoda.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2016
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dobry wieczór
    Przegraliśmy i ... bardzo dobrze
    Mam już dość tego żenującego/jak dla mnie/spektaklu pt ,,Czy kolejne pierdniecie Lewego to zapowiedz powiewu świeżości czy może przyczynił sie do tego Kapustka" 8)
    Moze wreszcie nasza drużyna będzie traktowana i pokazywana jako reprezentacja Polski przed wyjazdem na Euro a nie jak zdobywcy trofeum
    I ten ryk po meczu,,nic się nie stało,Polacy,nic...":wuerg:
    A może wystarczy wziąć przykład z Vive Tauron Kielce-zasłużenie i z klasą
    To ewidentnie nie mój dzień i jutro nie zapowiada się lepszy8)
     
  7. flucy

    flucy Komisarz forum

    ojej a u nas patelnia dobry wieczór wszystkim, nie padało już długo jak tak dalej będzie to truskawek nie będzie, jakby co to wyślij ten deszcz na Podkarpacie
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dlatego nie lubie ogladac naszej reprezentacji8), zawsze jak mi sie zdarzy, to trafiam na zenujacy spektakl-.-

    Na zachodzie bez zmian, czyli leje. Palce zaczynaja mi sie marszczyc, a wlosy krecic jak runa owcy:oops:
    Flucy, dmucham na te chmury, ale jak zaczarowane w miejscu stoja.

    Bry (pod)wodne
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry wodne :)
    Nie stoją :p Na podkarpaciu dziś od rana też leje :p
    A tymczasem siatkarze jadą do Rio ;)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hejka-u mnie wczoraj trochę padało,dzisiaj słońce świeci.Tylko dzień dobry i do widzenia wpadłam powiedzieć-dzisiaj chyba nie jest dobry dzień dla mnie na forum :p Lepiej smyknę w krzaczory,tam bezpieczniej,zielono ;)
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    A gdzie leje? U mnie ani kropla nie spadła.Czekam z utęsknieniem na deszcz.
     
    gadek, aweva55 oraz blazers lubią to.
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Oj u mnie w Olsztynie wczoraj koło 17 lało tak, że nic nie było widać. Wiało, grad, ogromne krople deszczu. Dobrą godzinkę padało i grzmiało:)
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wiem ,że wszędzie podobno leje, burze.Siedze na tym podkarpaciu i z południa chmura, od północy chmura, a u mnie słońce.
     
    gadek, aweva55 oraz toDzasta lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    W Strzyżowie konkretnie ;) Chmurzyska gęste pewnie cały dzień mokry będzie, no ale dość sucho już było trochę wody się przyda, byle z umiarem ;)

    A przy okazji. Panowie, dziś zakaz krawatów

    [​IMG]
     
  15. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dziś w całej Polsce ma padać:) Może i do Ciebie dojdzie ta deszczowa pogoda:)
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zajmijcie kolejkę do Nagietka , bo dzikie tłumy już się awizują 8).
    Stanę w obronie naszej Repy , mecz towarzyski to mecz towarzyski.
    Poczekajmy cierpliwie niebawem się wyjaśni czy będą powody do radości , czy kolejny balon pęknie z hukiem.
    Niedaleko piątunio :inlove:.

    Bry tralala.
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zaloze sie o kalosze, ze u Nagietka bedzie wysyp tych pieknych i potrzebnych XL-elek8) To sie zastanowie, czy zakupy robic, bo kocham te drzewka z wzajemnosciaxD:cry:
    Od meczu towarzyskiego sie zaczyna...I tak jak nie mam watpliwosci, ze po takim trzepaniu tylka Niemcy nie beda mieli problemu z wyjsciem z grupy, tak z za nasza reprezentacje nie dam sobie reki uciac8)
     
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sądzę , że te nowe drzewa przejdą automatycznie do kolejnego TS-a.
    Był Pendolino , a jest Nagietek (doktor , konkurencja :mad:) , wszystko dla Graczy ;).
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja nie narzekam-drzewek nie kupuje,to i teraz nie kupię 8) A trochę owoców mam,to dopełnię stodołę nawozami.Nie ma Pendolino z nawozowymi,to muszę sobie radzić inaczej.:p I tak nawiasem-kupili,kasę wydali,to odrobić muszą jakoś...8)
     
  20. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Coś szybko puścili kolejną edycję tego super eventuo_O Chyba dobrze im ostatnio szło.
     
    gadek, Sookie, aweva55 i dalsza osoba lubią to.