blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry:) no zaczelam ten dzien okropnie:mad:poniewaz nie bede miec dzis czasu na farme postanowilam wrzucic do wora Topu do 177 777 777, no i kielbasa - przedobrzylam bo zapomialam ze kisze 115 narzut, dorzucilam narzuty i nastepna kielbasa wrrrr prawie 200 milionow, wiec zaczelam czolgac sie do 277 777 777 aby zostac przy kk, no i masz babo placek :cry:przyznaje ze nie umiem tak cyrklowac w te 7. No kurczak rosolowy, wybaczcie ze ucieklam od kk przez panike albo slabe nerwy juz sama nie wiem.Pozdrawiam topowiczow a szczegolnie wszystkie 7 kk:) jestem z wami na dobre i zle :D tylko psia noga moj kalkulator to stara oferma:D:mad:>:(
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Ja na razie w locie swobodnym ale już nie długo trza będzie za linki pociągnąć ...:p:p Pozycja 803 z rana...[​IMG]
    Event dożynkowy pomału,jeszcze 4 tysie zielska i pnączak mój...:wuerg: W tym 3 domku ostatniego nie robię,kołderki mam,więcej mi nie potrzeba.Jak ja siać nie lubię...-.-
    Kurde,zima chyba do mnie przyszła-jakiś mróz dziś mam i podobno na jezdniach ślisko...:cry:
     
  3. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    mniescisz sie w 7, wiec jak dorzuca pozycje zmienisz:) jestem pewna ze masz jeszcze cosik w zanadrzu :D u mnie ponuto ale zimy jeszcze nie widac.;) a propo zimy, Gosiu mnieszkasz gdzies w gorach? ze tak szybko zima u Ciebie.
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nie mam właśnie :) Taka resztka została,to na targ po trochu noszę-SG mi "100" trochę wyżarła,to może się podreperuję...:) A 7 pewnie dziś już do boju ruszą :)
     
  5. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    no wlasnie tak myslalam ze 7 rusza, czekam na zbiory wiec jeszcze tu jestem, dozucilam drobiazgi i przecholowalam jak choinka no i nie zalapie sie do 7, chyba ze oni mnie przegonia wtedy sproboje do nich dolaczyc tylko jak te 7 obliczac kiedy mam taki galimatias a stodole.:D
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na pewno przegonią a Ty będziesz mogła gonić :D A co do tego,że u mnie zima-to w Toruniu mieszkam,taki mocniejszy przymrozek był.Teraz nawet słońce wyłazi.:)Ale zimy nie lubię...-.-
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    wow ja pochodze z Bydgoszczy :) od 28 lat mnieszkam w niemczech ale gram po polsku.;)mnieszkalam na osiedlu nowy Fordon.
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no to my sąsiadki prawie :)
     
  9. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    nooo :Dmilo mi :) musze zmykac obowiazki, powinnam byc popoludniu lub wieczorkiem. zostalam babcia i mam 18 miesiecznego wnuka, bede miala go dzis prawie przez caly dzien a on wykancza babcie do zenitu :D jestem samoukiem krawieckim i skoro tylko usiade do maszyny wnusio chce opa i patrzec jak maszyna trefluje sciegi hihi jest bardzo grzeczny, lapcie trzyma na pulpicie a oczkami patrzy gdzie moze pokrecic przy maszynie:D kocham tego szkraba jak nikogo na swiecie, no ja szaleje za nim a on za mna:) milutkiego dnia zycze:)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2017
  10. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Jarek wracaj jak najszybciej do pełni zdrowia i pogłaskaj czule rękę żeby już nie bolała:)

    Z wszystkimi TOP-owiczami jestem serduchem i myślami:D
    Aktualnie brak czasu na nic innego nie pozwala...nawet na trzymanie 1 kciuka:oops:
    Na liście 6 sąsiadów:)
    Trochę wam zazdroszczę tej fajnej zabawy ale tak tylko troszeczkę,ociupinkę;)Nie szykowałam sie na dożynki ale...ale być może w przyszłości.Któż to wie;)
    Z eventem jestem do tylu,roślin ciągle brak.Pewnie uda się wysiać przed końcem.
    Bry zmęczone
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Bry zaspane :)
    Byłam przekonana,że 7 spadły ,a tutaj zaskoczenie :D
    Widzę,że Duszek do nas dołączył :) Jedni podbijają drudzy cierpliwie czekają na rozkaz-naprzóóóód :D
    Już to poprzednim razem przerabialiśmy,spadaliśmy i wskakiwaliśmy.Zabawa w kotka i myszkę :)
    Dzisiaj pewnie ze 100 trzeba będzie dorzucić :music:
    Nasz Cysorz to wrócił z tych wsadów???żeby Ci się stadko nie rozpierzchło,bo fajnie wyglądało do tej pory :p
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Oj tam malutki margines błędu jest wszędzie ;) A 777 Cię będą gonić :D;) czekaj na nas ;)

    Też myślałam, że zrobiliśmy bam na niewymowną a tymczasem jeszcze w 1000 jesteśmy. Tą stówę trzeba będzie dobić dziś. A Doktora po wsadach nie widziałam za płotem, zabalował gdzieś chyba :p

    :D To masz słodkiego pomocnika :D Takiego skarba kochanego. Uściskaj od cioć :D
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Też tak myślę,że trzeba delikatnie dołożyć:) Teraz zrobię święto mopa,a po obiedzie postaram się przysiąść.Dla mnie to liczenie to jakaś makabra:cry::cry: gdyby ta sałata była więcej warta to byłaby idealnym materiałem wrzutowym :D

    Co do baletów boskiego ,to chyba już tradycja:music:Przyjdzie jak mu mewy przestaną tupać xD:cry:
     
  14. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    przyszłam dowiedzieć się co robić żeby 77 -ek się utrzymać:)
    szef nie dotarł, ja wybywam wrócę wieczorem i zobaczę czy
    otwierać spadochron czy Was gonić
    trzymajcie się razem i wysoko:)

    .
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Szef dotarł do eventowego :p Liczba weekendu to 177 777 777 ;)
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    widze ze kozetkowicze trzymaja sie dobrze w TOP,moje sasiadki tez.
    Zła no dorzuc do wora bo cosik w dol lecisz :p

    Ja dorzucilam do wora i znowu ze zlotej trafilam 3 TS(gdzie to SP :cry:),z drugiej partii TS małpy czerwone i reszta nawet nie warta wspomnienia,na razie nie wystawiam,poczekam,moze cosik jeszcze sie uzbiera.Coraz blizej do pnacza w ostatnim zadaniu juz mam zielska 2800 a potrzeba 5000,chyba dzisiaj mi sie uda zdobyc ;)
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Normalnie Doktor zadomowił się w eventowym a pacjentów zostawił :oops::cry:
    Po obiedzie będę liczyć tą sałatę i rzeżuchę
    Ta rzeżucha to 0,2 na 1 SG o mamusiu :cry:
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    ... a efekty sa takie, że człowiek niedoinformowany i poleciał nie wiadomo gdzie i po co :pxD
    Ale najwaźniejsze, że jest siła i pniemy się w górę ;)

    [​IMG]
    Dzień dobry wszystkim :)
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Znowu mi sie końcówka popsuła :cry: z kalkulatorem liczyłam:music: matematyk ze mnie jak z koziej :D
    Przód się zgadza,barwy ubrane:D to najważniejsze ;)
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    co Ty gadasz?xDslonce swieci :pxD:cry: