blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    :)
    From time to time;)
     
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ale że tak bez tłumaczenia? ;)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no wiesz, jak zatęsknisz :p Albo inaczej, tak żebyś nie zdążyła za bardzo zatęsknić i żebyś nam za bardzo tęsknić nie dała ;)
     
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Błagam, żebym tylko nie musiała w ramach pokuty klęczeć. :p Dzisiaj w pracy spędziłam pół godziny na czworakach, podłączając stare aparaty telefoniczne do gniazdka, żeby sprawdzić czy działają. Po powrocie do sekretariatu chwyciłam się za kolano, bo mnie zabolało. Szef z troską w głosie zapytał co mi się stało, a ja na to z rozbrajającą szczerością: "kolano mnie boli, bo klęczałam pod biurkiemxD". Mina naczelnika - bezcenna;)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tłumaczenie jest wyżej;)
     
  6. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tiaaa będziecie za mną tęsknić jak rolnik za stonką Benia :p
    Jak nic się nie zmieni, to miśki Moni dalej będą w pasku siedziały, a mnie się to wcale nie podoba8)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hej :)
    wątek dzięki Oldze nabrał cudownych jesiennych barw :inlove:
    powiem Wam, że G&T mnie w tej chwili nawet nie rusza :D
    Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę i doceniam wszystkie lajki, a jeden szczególnie :inlove:
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie dość, że śledzi to jeszcze czyta w myślach o_O i weź się tu człowieku schowaj pod biurkiem czy w innym schowku i whiskasem zgrzesz, no kurcze nie da się :eek:xD

    Aga sprawdzanie telefonów to ciężka praca xD ostatnio w biurze przychodzi koleżanka z sekretariatu z nowym telefonem bezprzewodowym, i z kablem i mówi, że chce u nas podłączyć i sprawdzić, bo nie działa. Gniazdko za szafką więc się nachyla konkretnie. Wchodzi kierownik i od razu się rzuca na pomoc :p Podłączyli kabel do gniazda telefonicznego i dalej nie działa. Konsternacja, nagle kierownika olśniło, że przecież potrzebny jest jeszcze kabel z zasilaczem do bazy bo bez tego nie będzie hulało xD:cry:xD I z zasilaczem od razu załapało :pxD

    Będziemy tęsknić, oj będziemy ;) Będziemy tęsknić jak farmerzy za kroksami na g&t, albo jak za pługiem śnieżnym gdy zima zaskoczy :);)

    A do tej listy, to mam nadzieję, że dołożą coś jednak bo lipa straszna :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2017
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mariolka,ty wiesz,że za tobą,nie za stonką :D Pisz tutaj,nawet,jak grać Ci się nie chce...
     
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gosiu ani czasu, ani chęci do gry i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że prędko się to nie zmieni ;)
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja chyba wstawię pustą łąkę. Zaoraną po ostatnich jesiennych zbiorach. I może nikt nie da lajka :p
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zgredku :) Olga tak rozruszala wątek, że naprawdę będzie ciężko :p
    Myślę jednak, że Twoja pusta łąka mogłaby na nas zrobić duże wrażenie:inlove::music:
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zgredek ty cwaniaku a co liczysz na różowe osły?;)
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    już nie :(xD
     
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Trzeba będzie napisać w miejscu publicznym 100 razy: kochaj doktora swego jak siebie samego :pxDxD
    Zgadłam?:music:

    Same sobie udzielimy Olga. Ty mi a ja Tobie :D
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie licz na to :p Taka aranżacja może zostać wzięta za np. "Spokojne jesienne pole, jesiennie zaorane w jesiennej ciszy stoi" Możesz nawet wygrać jeszcze :p

    W sumie tu przeważnie obowiązuje pacjencie lecz się sam, to rozgrzeszenie też sobie możecie same dać xD
     
  17. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Jak to nie da?????
    Ludzie się zaczną użalać że taki bidny,każdy da lajka a na GT zasypią prezentami,zorganizują szlachetną paczkę wręcz zagłaszczą na śmierć:p
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    :)

    w końcu dotarłam i do tych traktorów
    rany ile tu stron się nazbierało :D

    tak się przyjrzałam te traktory już jeździć nie muszą ;)xD
    Gospodarz to lata a nie jeździ traktorem- upss pewnie mi się dostanie tyż xD
    ja tam latawce widzę :p i to takie że banan na twarzy od razu
    lajk za te latawce poszedł

    Miśkowo - no jak ja bym chciała zobaczyć to rozciągnięte :) wiem że się nie da
    ale się nazszywał i napracował - super pomysł

    Fajnie że ta tabelka jest i prace już są razem można pootwierać i sobie popatrzeć :inlove:

    normalnie nie trzeba na własne pole wchodzić xD
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ech, całe życie kłody pod nogi xDxD
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    jakie kłody no przestań,przeca Cię wszyscy tu lubimy:)xDxD