blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wow takim ekspresem taką ślicznotkę wydziergałaś :inlove: Te rączki to masz zaczarowane :)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki-cieszę się,bo fajnie wyszła :D Olga,to sowa jest-nie widać ? :D
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Widzisz Gosiu jak ja się znam xD:cry:xD:cry: Pomyliłam sowę z lalką :cry::cry::cry: o matko ale wstydxDxD
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Może taka mało podobna jest-nie wstydaj :D
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jest bardzo podobna i widać że sowa ale nie dziwię Oldze bo sama na pierwszy rzut to patrzę piękności laleczka ta spódniczka łoczęta wielkie i kokardka no i tu no własnie laleczka ma uszy sowy więc to sowa :inlove:
    sama zobaczyłam jak doszłam do kokardki xD
    więc wszystko jak najbardziej prawidłowo :D
    Masz talent i to w tak krótkim czasie żeby wydziergać taką piękność - Gratuluję jest cudna :inlove:

    Bry
     
  6. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Sowa piękna, zdolna bestia z Ciebie Gosiu.:)

    Lajki oddałam, bo wszystkie jesienne farmy są świetne.

    Teraz jeszcze na 30 minut idę do pracy, potem przerwaxD:cry:xD, czyli to, co tygryski lubią najbardziejxD:cry:.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :) Ona malutka jest-ok.20 cm ma.To szybko poszło :)
    no i się znowu pochwalić muszę-wstawiłam foto na twarzowym i....mam zamówionko :music::music::music::music: Ogarnę chałupę,bo od wczoraj leży i za robotę się zabieram :D
    Raporcik:9 568 671 do"setki":music:
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Moje pierwsze skojarzenie to że to mała sówka :D Po oczach i "kitkach" poznałam xD Ale ta sukieneczka śliczna i kokardka... no to można mówić, że lala sowy xD

    Jak się szybko wieści o talencie roznoszą :D Super, a i 100 coraz bliżej :D obstawiam, że jakieś 3 dni i pykniesz :D
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam do jutra rana +200PD :D ale już mi się misje pokończyły-takie nie bardzo kosztowne-to raczej nie 3 dni..no ale do urodzin na pewno :)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Gosiu śliczna lalunia sówka :inlove: na podziw ,ale masz super talent :D
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gosiu z buzi widać, że sowa:)xD
    No śliczna jest:inlove:
     
  12. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum


    sówka jest szałowa, czytałam o twoich maskotkach ale nigdy nie miałam okazji zobaczyć
    jestem pod wrażeniem zdolniacha jesteś


    .
     
  13. Kami

    Kami Ambasador forum

    Dzień dobry :)

    Dorzucam moją jesienną farmę do konkursu :)

    [​IMG]
    I mam pytanie, bo chyba nie doczytałam: ile prac można zalajkować? Na razie oddałam jeden głos, a chciałabym więcej :)
     
  14. juras

    juras Weteran forum

    Lubie jesień,... szczególnie pogodną. Skromnie ta moja praca wygląda przy innych, ale czym chata bogata..:p
    ...i żeby nie było, to na środku, to jest grill, żeby sobie ktoś z kuźnią nie pomyliłxD

    [​IMG]
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie ma limitu
     
  16. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam z krzaczorow ;) olga - twoj pomysl wspanialy :inlove: a zainteresowanie suuuper. wszystkie jesienne farmy piekne, az nie wiadomo, ktora piekniejsza :). polajkowalam wszystkie ;)
    poniewaz farmerzy, ktorzy zdobeda najwiecej lajkow (oprocz satysfakcji i dobrej zabawy) otrzymaja od sponsorow super wypasione nagrody, ja chcialabym sprezentowac "nagrody pocieszenia" ;) (przesle je jutro wieczorem)
    - rozowe osly - dla osoby, ktora zdobedzie najmniej lajkow
    - rozowe ryby - dla osoby, ktora bedzie "przedostatnia"
    - rozowy ul - dla osoby trzeciej "od konca"
    mam nadzieje, ze za niezbyt ladne okreslenia, nikt z uczestnikow nie poczuje sie dotkniety;)

    ps. olga po zakoczeniu konkursu, prosze o sowke, komu jaka zagrode mam przeslac:)

    ps2. gosia sowka cudo , miod. masz czar w rekach:inlove:
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gonia złote ręce sówka przepięknaxD
    A gdzie masz wystawę innych prac?
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na "twarzowym"-Szydełkowy Pamiętnik Małgorzaty :)
    Dzięki wszystkim za miłe słowa :inlove:
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Oczywiście kropelko, że podeślę nicki osób, dla których ufundowałaś piękne niespodzianki :)
    Dziękuję :)
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Boskie te Idyko -Kurczaki od razu skojarzyłam z młodymi łabędziami z "Jeziora" Czajkowskiego.
    Też dziergam,ale głównie filetowe koronki do obrusów:)