blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Mi nie, ale ja nieprzytomna. Wczoraj zaaplikowałam sobie hardkorowy dzień. Zeszłam z nocki, kąpiel i na groby, potem do rodziny i w domu byłam po 21. Nie wiem jak ja znalazłam się w łóżku i jakim cudem się przebrałam w piżamęxD:cry:xDxD:cry:
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jak dobrze pójdzie :p
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    To się robi instynktownie, piżama się sama ubiera a do łóżka się zawsze trafi xD:cry:Ale odespałaś po tym hardkorze? :p

    Jakoś poszło, badyle posiane :p
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Okaże się potem. xD:cry:xD:cry:xD

    Jak wytrzymam na nocce i nie zasnę to znaczy,że odespałam, a dzisiaj muszę jakiś tam audit w robocie przeprowadzić ( w grafiku, który dostaliśmy jestem na pierwszy odstrzał do przeprowadzenia).Nikt nie wie o co chodzi, ale mamy robićxD:cry:xD:cry:
     
  5. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Mój łapek padł, więc i myszka bezrobotna ;)

    Wczoraj na pewnym portalu znalazłam ofertę sprzedaży kurtki za - bagatela - 10450 zł o_Oo_OxDxD Na złotą nie wyglądała xD;)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ale że jak to, nie dali FAQ? xD:cry:xD wstyd :p Idźcie na żywioł oceniajcie wszystko i wszystkich :p

    o_O:eek: może miała diamentowe guziki xD Za tyle to jeszcze jak żyje nie widziałam o_O
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    może to skóra krokodyla ;)
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No nie dali nam FAQ. Nie przeprowadzili szkolenia i dzisiaj będziemy łazić i udawać, że wiemy co robimy:cry::cry:xD:cry:
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jak w Seksmisji w scenie - Ja tu widzę niezły ( tralala ) siostry :)
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Pewnie metke miała na wage złota :p
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Przygotuj sobie kartkę i długopis- będziesz sprawdzać czy praca przebiega zgodnie z procedurami( jeśli takie macie)
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Procedury są, a wszelkie niezgodności mamy do pliku wprowadzać. Tylko tymi audytami sami na siebie bata kręcimy, bo na naszych stanowiskach jest kilka rzeczy do poprawy, a nie ma kiedy tego zrobić. Robimy to w naszym obszarze.
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ogólnie przyjęte jest,że audytor nie powinien audytować swojego stanowiska .
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ale my będziemy musieli. Do tej pory robili to inni, teraz postanowili nam dołożyć obowiązków (jakby ich mało było) i zgonili to na nas.
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No to jest to niezgodne z procedurą. Przynajmniej tak mnie uczono na szkoleniu dla audytorów wewnętrznych.
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Przepraszam, że wam tutaj o tym pisze, ale wątku zuzy już nie ma... a mój ukochany od 12 lat pieseł (ten którego foty tam często wrzucałam) właśnie pojechał do weterynarza i nie wiem, czy jeszcze wróci. Wyprzytulałam go w domu, nie dałam rady jechać.. siedzę i ryczę
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Co mu dolega?
     
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Wczoraj wymiotował, potem chodził jak naćpany, rano już przez ręce dosłownie leciał. Rano weterynarz go badał, to z żołądkiem i sercem wszystko był ok, ale miał wysoką gorączke. Wzieli mu krew do badań i teraz mają być wyniki i jeszcze usg mu będą robić. Tyle, że on już dużo przeszedł, bo i na męskie narządy miał operacje, bo tam jakiś guz był i z nerkami nie do końca ok... no i wiek już taki..
    Rano pod kroplówką leżał, ale ogólnie prawie przez cały dzień już taki bez życia, nawet nie reagował jak się do niego mówiło :(
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Musisz być dobrej mysli. 12 lat to nie jest jeszcze tak dużo..Trzymam za Was. Mój pieseł też ostatnie 4 lata chorował,też miał usuwane jądra,guzy a dożył 18 lat.
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a moze niedlugo szykuje sie Wam audyt zewnetrzny? wprowadzenie nowego systemu iso? i tym wewnetrznym chca sie do niego przygotowac