blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Widzisz Agatka,jak się za coś biorę,to bym chciała skończyć.A jak mi się nie chce,to się wcale nie biorę...:( Pewnie,że jakieś nagrody wpadną ale...
    No i po pozdrowienia napisałam ale na razie cisza...I pewnie na tym się skończy...;)
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No też bym chciała skończyć, ale jak nie skończę to nie potnę się z tego powodu. Jak nie ten to następny, zmieniłam podejście do gry. Już nie robię eventów za wszelką cenę. Na tyle ile dam radę to zrobię i tyle. A czas mi na za dużo nie pozwala. Wliczając dojazd to w pracy jestem od 5:00-15:00 w tym tygodniu. Nie wiem czy w sobotę nadgodzin nie będę miała (bardzo prawdopodobne), więc nie wiem czy przez weekend dam radę nadrobić. Zbiór pierwszy roślinki dopiero za jakieś 30 min. Dzisiaj już do kolejnego raczej nie dotrwam. Z 3 zbiorami dziennie za dużo nie zdziałam. Zwłaszcza, że dopalacze nie działają.
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak chcesz to ja Ci wyślę pozdrowienia. Zawsze to przyjemniejsze niż np. wypełnianie ankietyxD
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A wyślij :D Dostałam odpowiedź,sprawdzają.Ciekawe,co narobiłam :D I czy dostanę z powrotem:)
    Szat tez rozrywać nie bede ani gazu nie puszcze ale to nie fer jest-nie tylko u mnie nic nie wyleciało,to chyba nagminne raczej...A to ma być podobno zabawa :D
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zapewne jutro po zażaleniach przeczytamy ogłoszenie, że zwiększą % wypadalności. Mam 2 oddechy na chwilę obecną, za 15 min zbiór i przekonam się czy okrągłe 0 wypadnie.

    I zastanawiam się nad wykorzystaniem tego bonusu PD z rekompensaty, które pewnie nic nie da. Ale to dopiero po odblokowaniu wszystkich pól. Na razie 2 strefy mam.
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja mam już 3 ale i tak do północy nie dotrwam do zbioru...:( No nic,ja nie papuga,piór ze stresu sobie nie powyrywam...
     
  7. Sekme

    Sekme Generał forum

    Gosiu,
    pozdrawiam Cię niezwykle serdecznie i uprzejmie informuję, że u mnie wszystko działa!!! xDxDxD


    I jak? Może być? Nadaję się do pozdrawiania? :DxD:DxD

    *************
    Dziewczyny, i po co tak zaraz czarnowidzić... ;)
    Może nie będzie tak źle. Trzeba tylko zorganizować się i ustalić listę, kto komu ponadprogramowe wypadajki wysyła 8) 20 szt. prezentów dziennie i szybko pozamiatamy temat ;)

    Poza tym, (jeśli dobrze widzę) są 2 komplety itemów, więc 6 zadanie w misji można olać. Lepiej siać to ziele, kręcić posiłki i karmić elfy, przynajmniej dodatkowe nagrody wpadną.

    W 5-tym zadaniu z misji są drzewka, więc jego chyba warto zrobić, tylko tu każdy musi policzyć, ile zasiewów jest w stanie zrobić, żeby się nie wyłożyć próbując wszystko złapać.
     
  8. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    dostałam jeden oddech - rewelacja po prostu
    muszę trzymać sie na głębokim wdechu bo się uduszę;)

    .
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A mi 2 oddechy aż wpadły....normalnie szaleństwo


    No, ale przy takiej ilości pól z drugiej strony nie ma cudów się spodziewać.
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ty się nadajesz a czy PT,to się okaże.;) Pewnie to moja wina ale chyba nic w kosmos lecieć nie powinno-to nie ten event :D
    I takie pytanko-podobno mozna swoje farmy zasilać,tak?I juz ban totalny nie grozi?o_O Bo mam kilka nieużytków....
    Ewa-no posikałam się :D Dziekuje serdecznie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2017
  11. Sekme

    Sekme Generał forum

    Może znajdą i oddadzą. Na początku jakoś dziwnie wszystko działało.
    Przed chwilą "nakarmiłam" wyrośnięty domek - w ogóle nie było opcji zbioru ;), potem odświeżyłam i dało się zebrać, a karma wróciła. Zatem dziwnie działa dalej i trzeba odświeżać.

    Co do nieużytków... Myślę, że bez przesady - nikt nikogo za wypadajki ścigał nie będzie ;) A poza tym umowa może być pomiędzy różnymi ludźmi - tak zwana wymiana prezentami ;)
    Choć oczywiście niech się wypowie ktoś bardziej kompetentny ;)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak tralala się nadajesz :DxDxD zawodowo byś mogła pozdrawiać :);)

    Żeby wszystko zrobić /całą misję i event/ trzeba mocno zegarka pilnować, ale te drzewka w 5 są kuszące i zamierzam je złapać ;)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wypadajki to plotka...na legalu mozna sobie przerzucac klony..sliwki czy inne kurki
    a co do zbioru ..to jest blad z recznym zbiorem..
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...bleme-mit-manueller-ernte.67301/#post-3152236
     
  14. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Właśnie w ZZ przeczytałam, że będą potrzebne grabie. I zwątpiłam :oops:
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A my mamy grabie?o_O
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nad tym samym się zastanawiam.
     
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    Ponoć jeże mają produkować. Grecia pisała, że fabryczka będzie w listopadzie chyba do zgarnięcia.

    O, nieee... Zawodowo to mogą sobie pomarzyć o moich pozdrowieniach ;)

    Ano też mnie te drzewka kuszą... i też będę pilnować. Może się uda :)


    No właśnie też mi się tak wydaje, że wypadajki czy inne skrzynko-cukry są bezpieczne i nikt się nie będzie tego czepiał. Szkoda czasu na takie bzdety.

    Dzień bez błędów dniem straconym ;)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    podobno jeze maja je produkowac,,niby w listopadzie beda w pociagu razem z rozowa fabryczka
    wszystko jest bezpieczne jak sie ma wspolny targ;)
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To jestem mocno zacofana. Zresztą zatrzymałam się na fabryce świec, nie wiem jakie mamy w grze.Jeżeli chodzi o te z hodowlanych to w ogóle jestem mocno zacofana, a o drzewkach lepiej nie wspominać. Tylko z zagrodami jestem na bieżąco, to łatwiej ogarnąć :p
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja nie mam-kazdy ugór ma inny ;(