blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Też poklikałam co sie dało , dalej nie kumam co z czym ,jakoś to bedzie :D
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    rzućcie we mnie 1 oddechem ( :D ) to sprawdzę czy faktycznie przyspiesza :p
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gosia z miłą chęcią bym rzuciła ale wysłałam już na dziś prezenty, a za fl nie można wysłać , dziwne jak dla mnie bo zawsze było można :(
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nawet kupić pojedynczych za florki nie mozna a tez zawsze były...Dzięki za chęci :)
    Ktoś we mnie rzucił oddechem :D Dziękuję-faktycznie przyspiesza i to sporo :( Juz bym gotowca miała,żebym nie klikała bez sensu :(
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Chcą, żeby koszyki kupować ale wymyślili xD:cry:xD
     
  6. Sekme

    Sekme Generał forum

    Albo motywują do zakładania nowych kont 8)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD O wiszę, że nie tylko ja kaczki wepchałam do misji xD Jak to mówią, to był moment xD:cry:
    Rzuciłam ;) Teraz zmiksuj u Mruczki to super danie i śmigaj z jamą ;)

    I już po spotkaniu, jedzonko nawet dobre było, mięcho z żurawiną :p

    Będzie cudowne rozmnożenie kurczaków :p
     
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Szybko Ci poszło :) teraz ściągaj szpileczki, a wskakuj w kaloszki :D
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki ale ja nadal się gubię-to chyba te księgi lepiej na poczatku dawac chyba,co?
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Już wkładam gumowce i pędzę na pole ;) W sam raz, za 15 min bulwa urośnie :p

    W sumie, to nie wiem, bo dasz księgę to się jama ulepszy i pasek nagród więcej się po zebraniu jamy zapełni, a jak dasz posiłek to się czas na zebranie tej jamy skróci o 1h i sumie wiem co lepiej najpierw :oops: Piszą, że tych ksiąg trzeba 9 jedną już dałam zostało 8. Po odblokowaniu pól chyba najpierw wysieję badyl do tych ksiąg i misji a potem bulwa non stop.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2017
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    no moment, trochę niefartowny, bo można było 1/3 innego zwierza oddać,ale cóż mądry Polak po szkodzie. Teraz trzeba powyciągać te zagrody z paska i odrobić toxD:cry:xD:cry:
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No wolę tutaj sobie posiedzieć bo w eventowym prawie rykowisko8)
     
  13. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    ja daję książki czyli ulepszam z tego co zrozumiałam lepsze nagrody dostanę :)
    tak myślę ale zakręcony ten event w sumie podoba mi się bardziej od tych siej oddawaj

    .
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie ma rady, trzeba kaczuchy wywlec na światło dzienne z paska i naprodukować xD:cry:xD

    Siadaj i przeczekaj.;) Ja tam nawet nie idę :p
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jutro zrobię to jak już roślinka dojrzeje na głównej. Teraz nie będę demolowała.
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ja zrobiłam 2 książki dzięki misji i pomocy sąsiedzkiej, po zbiorze wypadło oszałamiająca liczba wypadajek - okrąglutkie zero, to pewnie poczekam do jutra z kolejną księgą, jak sąsiedzi dopiszą :p
    bry grypowe.
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Najlepiej dać księgi. Ulepszyć najpierw -potem skracać.
    Gosia wysłałabym ale kompet rozesłałam po sąsiadach a za florki się nie dao_O
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To tak,jak u mnie,tez tylko od sasiadów ;(
    Nie ma sprawy :) I tak eventu nie skończę przy takiej wypadalności :( Szkoda,ze się w ogóle za to dziadostwo zabrałam >:(
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Myslalam,ze tylko ja klik,klik,klik i poziomem intelektualnym odstaje...:p
    Evevtowi klikacze łączmy siexD
    Cos sie zaczyna klarować i co niektórzy kumają tą magie.Moze i ja coś za trybie a póki co klik klik klik klik
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    chociaż część nagród zgarniesz. Nie koliduje Ci robienie z niczym innym. Nie blokuje pola, bo jest to na specjalnym. Ja też nie skończę, ale chociaż część fantów wpadnie.
    no ja zatrybiłam po tym jak tu napisano, że najpierw księga potem to drugie. Zrobiłam odwrotnie :p Straciłam tylko kilka eliksirów czy jak to tam się zwie, ale nic się nie stało. I doliczyć te 720 kaczek do tego i lepiej pójdę spać8)