blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Brawo :) moje ogromne gratulacje sąsiadeczko :)

    Dzień dobry mgliste i mokre :)
     
  2. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum


    dzięki teraz biegusiem za Tobą

    .
     
    aweva55 lubi to.
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Poczekam na Ciebie :) bo na obecną chwilę mało co robię na faremce xD przeważnie leżę xD
     
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Basia, gratki :)

    Jak ja mam szczoteczki produkować, jak krokodyli nie mam?-.-:p
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie produkować, na razie krokodyle za cenne żeby wrzucać do fabryczki. Ja mam 1 krokodyle, ale jeszcze muszę 4 wyhodować żeby skończyć misję. Z 1 zagrodą ta misja wieki się robi.
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja odpuscilam.doszłam do wniosku ,ze same wpadna kiedys.w balonie dalam 3 oferty za nie i ani drgna.jedna za osioly rozowe , drugie za roz z wyspy,trzecia za tukany pom. nie to nie.łaski bez.za jakis czas bedzie ich tyle w pasku , ze nawet paszczy z niego nie wychyla .za mroczne itemy tez przeplacac nie bede.w powazaniu mam.
    brakuje mi sporo nowego rózu ,miskow ,hamakow,pawi,wachlarzy i co z tego .olac to i tyle.bikini do misji sobie pozbieralam i jestem zadowolona bo bedzie w koncu cala polana w wodospadach do uzytku .
    itemow wyspowych i farmowych nawet nie szukam bo mi sie nie chce.staly zestaw mam od paru miesiecy i mi starcza.
    pracowitego kurczaka mialam to podeslalam pare dynksow ze starych ts.nawet z glupich mleczarni sie dziewczyna cieszyla wiec i mnie cieszy ,ze sie do czegos przydalam.
    bylo wziasc net ze soba :p8)
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ot i mądrego miło poczytać :) ja też dałam sobie na luz ze wszystkim :)
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    W ogóle GT to nie to samo co kiedyś. Niby coś tam w "dynamicznym" skrobnę, ale bez większych efektów. Jak na razie to w balonie bizony za estradę wyhaczyłam. I na tym się skończyło, nie będę szukała za wszelką cenę.

    Drzewek miałam spory brak, ale powoli same wpadają. Na wyspie w końcu mangrowiec wpadł, a nawet 2 w wersji XXL. I ta nowa jabłoń, a tylko 8 sztuk kupiłam. Reszta, których nie mam też w końcu wpadnie. Nie będę w GT przepłacała.
     
  9. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    no bylo ale juz po ptokach ..ja pamietam kiedys gt to sie 20 godzin w dynamicznym siedzialo i bylo co robic a teraz to jak piszesz ja tez to olewam nie mam zadnych warsztatow w rozu i zyje a ze misje nie zrobione w spoldzielni to co swiat sie nie zawali z tego powodu w sumie w tym gt nawet jeszcze nic nie wymienilam bo za pierdole chca moja chora nerke a i tak bedzie malo
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja odpuscilam ostatnie gt chociaz wcale nie musialam.na poczatku troche zal mi bylo ale pod koniec to nawet sie ucieszylam bo to bylo znakomite doswiadczenie.
    w tej edycji balon tak drogi ,ze nawet jak bym mogla to poprostu dla zasady nie dam tyle.no bez jaj...po forum tez mi sie nie chce latac po prosbie i głowkowac jaki to łakomy kąsek rzucic aby przebic poprzednikow -a wszystko dla miecia.precz z mieciem i pixelozą.ulewa mi sie.-.-
    dosłownie i w przenosni -Kuba przywlókł znowu rotawirusa:oops::wuerg:najgorsze juz za nami na szczescie...teraz wracamy do zywych ;)xD:cry:


    Sylwiaaaaaaaaaaaa Ty mi nie przypominaj tego siedzenia xD:cry:jak o tym pomysle to mnie niewymowna od taboretu u matki zaczyna od nowa bolec xD:cry:xD:cry:nawet poduszka nie pomogla xD:cry:a trzeba bylo wymieniac przeciez mimo ,ze noc i wszyscy spali to sie siedzialo w kuchni nawet kosztem odgniecionej taboretem niewymownej xD:cry:
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Sylwia krokodyle mam jedne. Napisz czego jeszcze szukasz.

    Bry zalatane
     
  12. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    krokodyle nie zajac moge kupic na targu ale jest jakies nowe drzewko na bahame z tego co w dynamicznym widzialam ale nawet nie wiem jak sie nazywa o znalazlam muszkatowiec czy jakos tak
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a do ciebie to mozna zadzwonic ?8):p
     
  14. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    pewnie ze mozna tylko teraz moje wspollokatorki jeszcze spia bo wczoraj robily tance hulanki swawole i chyba kaca chca przespac ..agula badzo za drzewko dziekuje czym bym sie mogla odwdzieczyc
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to daj znac kedy bede mogla ;)
    kota im na dywan trzeba wpuscic 8)
     
  16. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    sciagnij sobie whatsappa i bede miala za free rozmowy :poj hyba zakaska byla nie swieza bo straszne odglosy odchadza
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki za lasek ;) Wysłałam drzewko, będziesz mieć do pary :)
     
    aweva55, Kasialka oraz kacper_07 lubią to.
  18. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ja rowniez dziekuje bardzo
     
    aweva55, kacper_07 oraz Marrylan lubią to.
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie sciagne :) nie mam androida w telefonie .z reszta mam za darmo gadanie.za granica tez ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2017
  20. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ty tak tylko nie wiem jak ja :p znaczy niby darmowe mam miec ale jak za dlugo bede a play zauwazy to beda mi naliczac za esy i rozmowy a na laptopie nie mam swojego gg