blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dlatego sie piszę....
     
    aweva55 lubi to.
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Mariolka lecimy na żywioł .Jak nas jutro nie będzie tz nas Zła ukatrupiła :cry:


    Mrrrr Lubię to :inlove: tz wróć fuj czerniny nie jem ,ale widzę ,że masz w wobec mnie poważne zamiary
    Monia będzie dla Ciebie dobra:inlove:
    Polatamy ,zobaczysz Chudziaszku jak Ci będzie dobrze :inlove:później Monia odkarmi :music:
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak już będziecie wracać jutro po tej zupce wpadnijcie na sjestę na moją wypasioną kanapę ;) Poćwiczymy Hamleta BP czy nie BP oto jest pytanie :p
    Zastukajcie 3 razy a jeśli degustacja jednak nie zakończy się pomyślnie to stukanie nie będzie potrzebne wlećcie po prostu przez ścianę :p
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    System alarmowy wsadził pysk do kociołka. Trochę poparzony i zieje ogniem, ale jakiś taki na żywego nadal wygląda.
    Czyli zupka na pewno jadalna ;)
     
  5. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Bry wieczorową porą.
    Wpadłam na kozetkę po jakieś silne środki pocieszająco-uspokajające :p No co oni zrobili z moim ulubionym elementem gry :cry::cry: Jak mogli te fantasy-paskudy wprowadzić -.- i ta grafika od której mi się tęczą czka :wuerg::cry: Jak Halloween będzie w takim samym tonie to się szarym mydłem pochlastam 8)
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Brzmi zachęcająco :p


    Myślę, że trzeba podsunąć bp pomysł aby do pełni dołożyli kucyki pony z serii equestria (jeździectwo) czy jakoś takoś xD one takie mroooooczne 8)
    moja córa byłaby zachwycona xD
     
  7. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Odpukaj i spluń przez lewe ramię, bo każę Moni zrzucić Cię z miotły xD
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Pfffff na podłodze???takich gości??Ja wiem,ze jestem apetyczna i Chrisowi będzie wygodnie,ale Zła litości:eek:chociaż skórę z niedżwiedzia rzuć

    A później wyślemy Ofelię do klasztoru :D Więc Benia bądź gotowa :D

    Andzioszka to wszystko dla tych malutkich cudnych bobasów,które grają w klikankę i dla których tak czysto poprawnie musimy pisać żeby dzieci od maleńkości uczyły się miłości do wszystkiego w blink i różu :D
    Jeszcze im pociąg jeżdzi żeby nacieszyły oczęta .Bądź wyrozumiała:D


    Ty dzieciaty????o_Oo_O i mnie wyrywasz???>:(o niedobry Ty,ale ja taka wyrozumiała jestem miękka i wybaczam:D zaraz lecimyyyyyyyyy
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ania łap, mroczne tabsy antytęczowe

    [​IMG]
    Znam tu sporą grupkę, co też by była xD

    Obiecujesz? :D Właśnie przyszła dostawa nowych igieł, strzykawek i kroplówek będzie na kim sprzęt wypróbować :p:DxD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2017
  10. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Nie będę wyrozumiała, nie ma takiego obowiązku :p Chcę żeby było straszno w dobrym guście a nie te jakieś kocio-paskudo-cudaki :wuerg: No kto to widział żeby tam elfy i inne wróżki latały :cry::cry:

    Benia życie mi ratujesz :inlove:
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Andziocha jedyne co mi przychodzi do łba to wyprawa na CHRl.Hamburg to za mało:music:
    Wersja tańsza ,zapomnieć że jest coś takiego jak pełnia 8)

    Tą grupke piejącą z zachwytu i ja widziałam.Na Cysorzu próbuj :D Ofelia w następnej kolejności
    Słuchajcie,amant mi zwiało_O:cry::cry:
     
  12. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Na tej Twojej miotle mamy lecieć? xDxDxD
    Zapomnieć nie mogę bo lubię mroczności :cry:
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    W takiej formie jak teraz występujesz do torebki Cie poskładam :DxD:cry:
     
  14. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    A w CHRL co? Adam Słodowy, złóż Ankę sam? xDxD
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mały majsterkowicz :D
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    CHRL wszystko jest możliwe xDxDxD
    Dobranoc,idę poszukać kolejnego Draculi:cry::cry::cry:
     
  17. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Byle mnie Monia na kropelkę nie składała bo mi w drodze powrotnej kończyny poodpadają :cry:
    Dobranoc, idę się pocieszyć oglądając film o wampirach :pxD
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    EWA GRATULUJE OGROMNEGO SUKCESU:inlove::D
    [​IMG]
     
  19. Kasialka

    Kasialka Generał forum

  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Ewa:[​IMG]
    Co do wyprawy,to ja się nie piszę :( Nie umiem jeść pałeczkami :cry:
    Widzę,że Mariolka zdecydowała się opuścić farmę...Szkoda...-.-
    Dziś oby do 14-tej....Mam nadzieję,że coś w balonie wykukam fajnego..:music:Wy,oczywiście jak zwykle,szukacie tego,czego ja nie mam -.- A to ślitaśnie wróżkowe już prawie kończę-jeszcze 4 robale muszę nakarmić i wybudować 2 zagrodę.Chyba trochę z ilościami przesadzili do odkrywania następnych pól...-.-