blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :(
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Za zwrot kosztów dojazdu tam i z powrotem pomyję Ci te okna :D
     
  3. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Hahahaha Zetka to bedzie najdrozsze mycie okien xD:cry:xD:cry:xD:cry:
     
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Po setce wszystko staje się prostsze , gratulacje ;).
    Dłuuuuugi weekend za pasemxD.

    Bry bez.
     
  5. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Taaaaa i po setce mycie okien szybciej idzie hahahahahahahaxD:cry:xD:cry:xD:cry:xD:cry:
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Edzia ale to trzeba setkę na jedną rękę i setkę na drugą bo się będą krzywo myły :p Gratuluję tej sety mi brakuje jeszcze 2 i pól levelu, czyli za 5 lat może mi stuknie:p
    Bry przed;)
     
  7. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    A ty chcesz zeby mi sie dobrze mylo, czy raczej zeby mnie poskladalo hahahahahaha ??
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kiedy właśnie po setach to się ciało do ruchów akurat jak przy myciu okien samo składa xD:p
    U mnie by nie umył bo leje i burza idzie -.-
     
  9. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Jedna setka to mi zdecydowanie wystarczy, po drugiej to by mna raczej pozamiatalo:D Noooo a gruntowne szorowanie podlog to planuje na piatek hahahaha:D
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    heej;) dla kogo dlugi weekend dla tego dlugi weekend :sleepy:
    Edyta widze masz podobnie zacne plany jak ja :wuerg:xD:cry:tylko ja bez okien :pstarego robota 8)
    za to mam nowe zajecie a mianowicie chlop moj przejal od mojego taty dzialke a wlasciwie dwie :cry::cry: tata nie ma sily po udarze i przy cukrzycy robic juz na niej -ledwo łazi:oops: chlop mi sie uparl i koniec :cry: mowi do mnie tak: masz juz podstawy ogrodnictwa wirtualnego -paroletni kurs to sie nadajesz o_O xD:cry:-.-szczerze mowiac to chce mi sie na tej dzialce robic jak psu trawe gryzc-.-:eek: tymbardziej,ze tam orka na ugorze -chwastow po kolana :cry::cry: ale sie uparl i basta...na dodatek chce mnie przesadzic na rower - tego to nie zdzierże :mad:>:(-.-:cry: i po co mi bylo to sianie wirtualnej marchewki no po co ja sie pytam buuuu :cry::cry::cry:
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na szczęście nie mam działki xD:cry: Czasami tylko okazjonalnie pomagałam przy wykopkach ziemniaków i zbiorze malin :p Na działce lubię tylko poleżeć na kozetce :p Ania powiedz mężowi, że jak zamieni ten rower na kombajn to się zastanowisz xD:cry:

    Ps. Czytałam , że złapali tego "wesołka" od plecaków i to jakiś studencina jest. Oby go szybko nie wypuścili -.-
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tak zlapali 22 letni studencina ... ale ludziom juz sie panika wdala i wczoraj znowu alarmy byly bo jak tylko jakis pakunek lub torbe bezpanska zobacza to dzwonia...tym razem na zamieszanie sie Skorpionkowa Sylwia zalapala:oops:
    a co do dzialki to ja sie nie nadaje poprostu:(nawet kwiatki mi w doniczkach zdychaja xDxD:cry::cry::cry:
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :oops: Sylwia mi przed weekendem pisała że pół miasta musiała przejść na piechotę bo ruch wstrzymali, ale jak widać to jeszcze nie był koniec atrakcji :oops: Pewnie jeszcze przez jakiś czas podwyższona panika będzie, ale mam nadzieję, że powoli wszystko się uspokoi i wróci do normy ;) Najważniejsze, że go dorwali 8) Trzymajcie się tam dziewczyny dzielnie ;)Mi też kwiatki zdychają :p Już dwie paprotki mi zdechły, teraz mam trzecią ciekawe jak długo pociągnie. Uparłam się żeby choć jedną mieć :p W moim mieszkaniu chyba złe warunki do kwiatków są bo większość zdycha. A u mojej babci po drugiej stronie ulicy takie ogromne jak drzewa rosną -.- To niesprawiedliwe :cry:xD
     
  14. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Dlatego najlepiej miec orchidee hahahah:D juz mi sie tyle razy zapomnialo je podlac, a te i tak rosna i kwitna:)Jedynie co trzeba zrobic przy zakupie, dokladnie poogladac, czy nie maja welnowcow. Te niedobre robaczki moga je zniszczyc, a przy okazji przejda na inne rosliny.

    Ps. Na dzis mycie okien zakonczone, w piatek umyje w kuchni i w lazience:D
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja orchidei nie mam gdzie trzymac ...parapet odpada -mam okna od poludnia to by sie upiekly jak na grillu xDxD:cry:a te welnowce jak wygladaja? pytam bo na fikusiku bonsai mi sie robia na listkach takie biale pajeczynki ...wyglada okropnie jak kurz :eek:i nie moge sie tego dziadostwa pozbyc...:oops:
     
  16. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    To sa takie biale szkodniki. Mialam orchidee zarazona, ale nie widzialam zeby na niej te robactwo robilo pajeczynki. Popytaj w sklepach ogrodniczych czy maja cos na przypadlosc twojego fikusa.
     
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    To może być przędziorek, tak jak radzi Edyta, trzeba opryskać
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry
    Dziękuje Wam bardzo za wyrazy współczucia i wsparcie.Tu i w prywatnej korespondencji.
    Dobrze,ze jesteście:)
    MAMUSIE-wszystkiego najlepszego:inlove:
     
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mamuski sa podobno najlepsze;)

    Ode mnie tez najlepsze zyczenia w dniu naszego swieta:inlove:

    Bry piekne
     
  20. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Bry:D
    Mamuski- Wszystkiego najlepszego:D

    Pierwszy raz od ,,X,, czasu wyspalam sie hahaha dziwne to uczucie xD:cry:xD:cry:xD:cry: