blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gdzie to sie wszyscy mieszcza jak mamy tylko zagajnik..:pxD
     
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Zdziwiłbyś się xD:cry:
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo off to taki mały pokoik otoczony ze wszystkich stron lustrem weneckim. I my nie widzimy nikogo, ale nas wszyscy ;)
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Zgredziu,nie lubię :pUwielbiam:inlove:
    Cała najszczersza prawda xD
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mowisz maly pokoik...a co bedzie jak nagle wszyscy beda chcieli tutaj wejsc...moze byc wtedy bardzo ciekawie...
     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dziewczyny, gratuluję 200 :)

    Olgo, nie zamykaj farmy. Szkoda lat spędzonych na sianiu. Nie przejmuj się przeróżnymi ważniakami.


    Dobry wieczór :) Tym razem fabryczki zdobyłam. Na wszelki wypadek - a nuż kiedyś szczoteczki będą potrzebne, żeby skończyć event ;)
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    O to bym się nie martwił. Off jest pojemny jak TARDIS doktora Who. W środku większy niż na zewnątrz :p
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)


    Zobacz ,forum się naprawiło ,pomieści mnóstwo:D Na własne oczy parę dni temu jak padła gra,widziałam ponad 1000 na dywaniku xD:cry:
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:p Off to TARDIS wenecki. Rozciąga się, nas widzą, my nie widzimy i czasem wysyła nie tam gdzie chcemy. xD Nieziemska technologia jak nic xD:cry:

    Niektóre TARDISY są nieskończone podobno xD:cry: Ale taka cyfra nieczęsto się zdarza :D
     
  10. Sekme

    Sekme Generał forum

    Ulalala... No to Szczawnica miała imprę... ;)
    A oscypków to i w terminie tak ze świecą... tzn. takich zgodnie z prawem ;)
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Idą do nas :D Impreza długofalowa :D
    Co do oscypków już pisałam to dawno temu,że czysto owczych nie lubię.Było kolejne podejście w tym roku,ale niestety chemii między nami dalej nie ma
    Wolę serki górskie ;) Tylko mój baca ,mając duży zbyt.Popuścił z jakością i cenowo się wściekł
    Teraz będzie antyreklama .Nie polecam oscypków od bacy w Kuźnicach.Droga i jakościowo nooo i tyle w temacie
    W ubiegłym roku miał jeszcze pyszne
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór.
    Ja tylko na chwilę, żeby Wam podziękować za te wszystkie wiadomości i maile. Nie miałam pojęcia jak życzliwe osoby mnie otaczają i ile dobrych słów potrafią powiedzieć.
    Dwa dni temu płakałam z bezsilności , dziś płaczę z radości.
    Jesteście niesamowici. Dziękuję.

    Dobranoc.
     
  13. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Monia, jak już na łoscypki zeszło, jak to jest z moczeniem w kawie? prawda to czy fałsz?
    nas kiedyś gaździna z Zęba uświadamiała....:p


    Olga :inlove:
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Prawda.Moczą w kawie żeby kolor złapały.Nie widziałam,ale słyszałam .Dlatego kupuję na bacówkach a nie na targu.Nie lubię kombinowania :)

    Olga i uszka i piersi do góry :) Sami swoi jak widzisz i jesteśmy z Tobą :inlove: od czego ma się przyjaciół ???
    Kolorków :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2017
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    I tak ma być ... no :inlove: My tu z Tobą, i za Tobą zawsze :) Kolorowych :)

    Ja nie wiem, czy kawowego jadłam, czy nie. Przywieźli i dali do jedzenia :p Ale pomysły na kombinowanie to potrafią znaleźć trzeba przyznać xD:cry:
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    I na koniec BB wypadło tak fajnie, że będą hamaki różowe :p. To bb uważam za baaaardzo udane :)

    [​IMG]
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum


    Oscypki to dochodowy interes i normalnie podhalańska mafia oscypkowa ;) różne cuda odchodzą

    Pięknie:inlove: gratuluję :)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Piękny wynik :D:D Gratuluję :D
    Strach się bać :oops: Trzeba sprawdzonych baców szukać ;)
     
  19. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    tylko jak ich znaleźć? ;)
    Dzięki Monia :)
     
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzisiaj nie:cry:xD Ale moje serducho jest w stanie świadomości posiadania miłości:inlove: z wzajemnością:inlove:

    Zgredziu milo widzieć:)
    Zdecydowanie na włoską.Dla wiekszej pewności zostawiliśm na poczcie watykanskiej ponad miesiąc temu i jeszcze nie dotarły...a moze ja i tam jestem na czarnej liście:p
    Nie mam neta w telefonie,fejsa,cwirkaczy innch fan pejdzow tez i nie czuje,ze mnie coś omija...chyba;):)
    A ja przeczytalam ,,dziewice"xD:cry:
    O zesz...a ja czasami taka nie uczesana i w szlafroczku:p
    ,,Milczenie owiec 3" mieli kręcić ale...nie wyszłoxDMeeeee,meeeeeeeeeeeee,meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Łał...jaki piękny słonik:DGratuluje