blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    ale sie dzieje teraz :D:D:D:D
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pffff czemu forum musi fiksować w takiej chwili :p-.--.-xD
    4:2 :D:D:D Ale się działo w końcówce :p Chłopaki :inlove::inlove::inlove:
     
    MaDzo, aweva55 oraz ankagdw lubią to.
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ufff ....dramat na koncu...az mi net porwało:cry:xD:cry::cry:
    aleeeeee pakujemy walizki jedziemy do Rosjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na MS pierwszym kursem:inlove::inlove::music::music:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Serwer BP też i forum :pxD:cry:
    Jedziemy :music::music::inlove: I klasą :D:D
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Forum nie wytrzymało naszych emocji xDxDxDxD
    ale cudnie sie ta niedziela skończyła ,uczcić to trzeba :p
    [​IMG]
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Niedziela nasza jest :D Zabieram lampeczkę, za to trzeba wypić :p;)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Od godz mam bana na grę ale...na forum wpuścili
    Ciesze sie jak tralalala bo tzn,ze jeszcze nie jestem całkiem zbędna braci farmerskiej:pxD
     
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bana na grę to wszyscy mamy. Jak się uda wejść to i tak nic na farmie nie można zrobić.
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    bry.Mi się udało farmę zebrać i zasiać ale na Bahę już mnie nie wpuszczają :(
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    sprawdz sobie czy faktycznie zebralo i posialo,,bo roznie z tym moze byc
     
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    O O masz rację bo z tym zebraniem było koszmarnie..
    A teraz zaś się loguje bo mnie wyciepało z farmy...
    Witam problemowo...
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nie sprawdzę teraz-kwiatek w lesie się kręci i nic nie mogę zrobić...:(
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie jest juz ok..mozna handlowac na targu,,
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na razie też wszystko u mnie działa...(tfu,tfu,tfu...)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    BP wie, że jesteś niezbędna braci farmerskiej :p;) i musiało Cię wpuścić :D I ja wlazłam w końcu :D No cuda się dziej od wczoraj :oops: Zebrałam wszystko i odpukać w niemalowane ok na razie.


    [​IMG]

    Z pamiętnika chorego /o poczcie i listonoszu też coś jest/

    Drodzy moi! Jestem chory, czego i wam życzę! Teraz trochę o sobie:

    10 października
    Na korytarzu znów brudno. Wczoraj wywiesiłem tabliczkę - Nie pluć!, dzisiaj, ktoś zrezygnowany dopisał - A co robić?. Musiało mu życie dopiec. Wieczorem pod oknami chodzili. Nie śpiewali.
    Coś wisi w powietrzu, ale nie mogę zobaczyć dokładnie, co, bo za daleko. Kończę żółte tabletki, zaczynam różowe.

    17 października Miałem anginę i goście zjedli babkę.

    21 października
    Trzeba przyznać, że nasza poczta działa bez zarzutu. Wczoraj wysłałem poleconym galaretę dla Józka, a dzisiaj ciotka już mi przyniosła kawałek keksu. Był wspaniały. Okruchy wysypałem na balkon Wróblom. U nich i tak brudno.

    23 października Znów czyjeś imieniny. Dzwoniłem do kilku znajomych, ale nikt się nie chciał przyznać. Pewnie coś mi się z tego wszystkiego pokręciło. Sprawdziłem - rzeczywiście, bardziej jestem kędzierzawy niż zwykle.

    27 października
    Filuta podobno ma bliźniaki. Wczoraj się urodziły, ale jeszcze nie mówią. Szkoda, Filuta by się cieszyła. A tak między nami, to babka jej zawsze wróżyła na dwoje. Mąż Filuty był przedtem inżynierem, teraz dla odmiany jest szczęśliwy i pije z tej zgryzoty po babce. Nic nie rozumiem, muszę się położyć. Kończę różowe, zaczynam białe.

    28 października
    Wczoraj obchodziłem imieniny. Dzisiaj nogi mnie bolą.

    3 listopada
    Ciotkę ugryzł pies na kobiety. Prawdziwy - a nie ten aktor. Teraz musi brać zastrzyki i chodzić do przychodni aż na Litewską, żeby się nie wściekła. Ja bym się wściekł, przecież to kawał drogi. Ręce mi się trzęsą coraz gorzej. Mówią, że za dużo piję. Możliwe, chociaż więcej rozlewam.

    5 listopada Odwiedził mnie znajomy lekarz. Na sygnale. Podobno mam coś nie tak jak trzeba. Kazał zrobić zdjęcie. Zdjąłem. Co miałem robić? Ciotka mówi, że to już niedługo - o co jej chodzi?

    12 listopada
    Miałem urodziny. Byli goście, dostałem kwiaty, prezenty, upominki i szoku. Listonosz był dzisiaj wcześniej niż zwykle. Przyniósł ciotkę, bo skręciła nogę. Podpisałem gdzie trzeba i dałem mu słony paluszek. Podobno świetnie smakuje z napiwkiem. Skończyłem białe, zacząłem zielone.


    16 listopada
    Był zdun. Zapytał gdzie piec. Pokazałem mu. Upiekł sobie i poszedł. Wieczorem znowu pogotowie. Posiedzieli dłużej. Przymierzałem kaftan. Było miło.

    19 listopada Od kilku dni ciotka skarży się na woreczek. Jutro jej zaceruję. Zresztą na razie może chodzić z torbą. Bardziej elegancko i więcej się mieści. Na wycieraczce pod drzwiami tym razem był łupież. Ciekawe kto się tak nad nią wytrząsa? Czuję się niezbyt dobrze. Dalej zielone.

    25 listopada Miałem koszmarną noc. Śniło mi się uroczyste wodowanie wielkiego kadłuba. Samego. Reszty nie było. Makabra. Obudziłem się z krzykiem, zlany zimnym sosem. Koniecznie muszę kupić ciotce okulary, bo to już nie pierwszy raz.

    29 listopada
    Stłukłem talerz. Sam nie wiem za co. Robię się coraz bardziej nerwowy. Sąsiedzi zza ściany cały czas klepią biedę - uszy puchną, spać nie można. Skończyłem zielone, zaczynam niebieskie.


    2 grudnia Pogoda coraz paskudniejsza, deszcz ze śniegiem monotonnie dzwoni o parapety. Wszystkie ptaki już dawno odleciały na południe, tylko Bocian dzień w dzień przychodzi pijany i drze się na całą klatkę.

    4 grudnia Nic nie pamiętam.

    6 grudnia Był Mikołaj. Po prośbie. Nie jest dobrze.

    7 grudnia
    Interesy wuja idą nieźle. Podobno znów ma coś ciekawego na oku. Tak jakby mu bielmo nie wystarczyło. Zresztą zawsze był zachłanny. Po południu bawiłem się z ciotką w rządzenie. Wyrządziłem podobno wiele szkód. Ciotka mówi, że jak ktoś nie umie, to niech się nie pcha. Czego mnie to mówi? Skończyłem niebieskie, zacząłem znowu białe.


    10 grudnia
    Zaskakujące są sukcesy odnoszone przez ludzi w walce z pasożytami. Wczoraj na korytarzu dozorca wyłożył trutkę na szczury - dzisiaj się na tym wywalił Kalbarczyk. A wydawało się, że to taki porządny człowiek.

    12 grudnia
    Odwiedził nas Wąchała ze sprawą. Sprawę znałem, bo to znajomy ojca z czasów jak jeździli z rąbanką. Rąbankę też pamiętam, mordziasty był, czerwony i zajmował się szmuglem. A Szmugiel od dawna nie przychodzi, zresztą teraz nazywa się podobno inaczej.

    17 grudnia
    Idą święta. Ciotka intensywnie się odchudza i systematycznie spada z wagi. A ile wrzasku przy tym. Potrzebuję spokoju. Znów podjechał samochód. Słychać kroki. Ciekawe, kto to?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2017
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No coś podobnego :D [​IMG]
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    No to 40 gier zrobione, brak 10-tki za pierwszym razem. Zaparła się i nie wyszła. Jeszcze 1 zbiór eventówki będzie i kończę tę nierówną walkę :p
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum