blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    znowu dzisiaj alarm bombowy we Wrocku...-.-tym razem kolo moich rodzicow niedaleko .:eek: ludzie spanikowani dzwonia jak tylko jakas torbe zobacza bez wlasciciela...:sleepy:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ehh a myślałam że chociaż weekend spokojny będziecie tam mieli :oops: Ale trudno się też dziwić, że dzwonią, wszyscy chyba są kłębkiem nerwów :oops:
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Obstawiam 219 drzewek :)

    Jak dobrze Was poczytać wieczorową porą :D
    Sny potem jakby ciekawsze się śnią xD

    Anka, Ty się trzymaj jakoś w tym Wrocku...
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Człowiek sie uzewnętrznił a tu chichy ,śmichy:p
    Dawaj ta lewatywę.Mnie tam wszystko jedno co sie ze mnie leje na kiblu siedzę.Rozwodniony shit* nie wydaje odgłosu ,,łup".A mnie o ten konkretny odgłos chodzi wiec sie nie pomyli:p
    Cały dzień oglądałam ,,W kamiennym kręgu".Myslalam,ze cholerstwo sie wzruszy:inlove:rozpłacze:cry: i wypłynie.A gdzie tam.Twardziel się trafił jakiś8)
    Jutro puszcze mu przez słuchawki Rollings Stones.Moze podyga,podyga i sie ...
    A jak nie to ...macie jakieś sugestie? Cokolwiek byle było związane z kamieniami-muzyka,film,literatura,sport.....

    * kupa,stolec,kał,szajs
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dyżur był cięzki dzisiaj. Patrzyłam na samotnośc,ból ,lęk przed...I znalazłam taką starą piosenkę dla..
    Zły wybór. Luciella Santos miała coś ok. 35-ciu lat kiedy grała w tym hicie nastolatkę. Pamiętam,że biegała w takich białych podkolanówkach..Ja się nie dziwię,że kamyk wyjść nie chciał. Może się przestraszył,że świat jest pełen takich
    "dzidzia piernik":p
     
    Ostatnie edytowanie: 21 maja 2016
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Powiedz mu, że go pływać nauczysz, jak wylezie to mu pokażesz jak może zrobić takie piękne kaczuszki ;):p

     
  9. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Święte słowa... chyba już mi się odechciało tej kawy... :p
     
  11. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Bry przelotne:D Hmmm moze zalapie sie na konkursik w koncu hahahaha:D Ja obstawiam, ze Bernadka ma 240 drzewek:D Zycze milej niedzieli:) U mnie pogoda zapowiada sie slonecznie, wiec moze pogrillujemy troche ze znajomymi.... odchamic sie trzeba hahahahaha:D
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    xDxDxD:cry::cry::cry: GruboxDxDxD
    Czy słonik ma gdzies przycisk na odssysanieo_O:p
    Dzien dobry:)
    Bernadko,cos czuje ze 169:)
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam w słoneczna niedzielke :):)
    to i ja obstawie 155 drzewek

    BB do kitu same cofki i straty,nic do przodu,szkoda tylko SP :( :cry:

    jak dobrze pojdzie to dzisiaj bede miala grila na ......balkonie :p
     
  14. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Ja tylko zrobilam event i to by bylo na tyle w tym BB:) Ja na balkonie grillowac nie moge, ale przed domem mamy duzo miejsca na grillowanie:) Jednak tym razem grill odbedzie sie u znajomych w ogrodzie:)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Doktorze, ale żeby aż kombajnu Bahamskiego do tego używać. Nawet nie wiedziałam, że on taki wielofunkcyjnyxD:cry:xD
    Na szczęście nie zdążyłam sobie jeszcze do picia nic wziąć :p
    BryxD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2016
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pacjent ze zdjęcia po zabiegu czuje się dobrze , słonik jedynie uzupełnił elektrolity ;).

    Pięknie jest w tych okolicznościach przyrody.

    Bry.
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    I nie tylko wieczorowa;)
    Ostatnio doszlam do wniosku, ze farmerskie posty wprowadzaja nieco slonca w moja czasem pochmurna rzeczywistosc.
    Dziekuje:inlove:

    Bry sentymentalne
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Magda, no ba :p:D;)
    Po tym jak tu weszłam dziś rano, stwierdzam, że nie ma takiej opcji, by cokolwiek dziś mi humor popsuło :D
    Uwielbiam Was wszystkich :inlove:;)
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    "miszcz"xD:wuerg: Może teraz G&T na tym polega? Daj mi, a ja się uśmiechnę i poślę buziaczka:p
    [​IMG]
    To idę zmienić swoje ogłoszenie: Przyjmuję tylko i wyłącznie różowe zagrody i warsztaty, żadnych pomarańczowych bo będzie bez wdzięczności i całusków:p8) Aha i żeby nie było nie chodzi o królikarnie różowe tylko myszy, bobry i gęsi:music:
    Dzień dobry niedzielnie:)
    Piękna pogoda, chociaż troszeczkę słonko się chowa za chmurami. Zastanawiam się nad kupnem rolek, troszkę bym pośmigała, o ile bym się nie połamałaxD
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Z moich obserwacji wynika, ze od dobrych kilku edycji na tym ta zabawa polega8) Wszyscy sa mlodzi i biedni- co za czasyo_O, nic tylko siasc i plakac nad cudza niedola:cry: