blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Problem w tym że nie pamiętam kiedy u niego widziałam zielony termometr:oops:Niech więcej banują >:(zachęcają z całych sił żeby sobie znaleźć coś przyjemniejszego,ale kózka poleci coby tamte wczorajsze nie płakały :(
     
    Kasialka, .Basia410. oraz ankagdw lubią to.
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Tak sobie mysle, ze Doktor ma odhaczone prezenty w ustawieniach i mu nie wyskakuja po odpaleniu gry xD:cry:xD
    Zoska zostala w odwodzie, tylko trzeba by jakis ladny wierszyk ulozyc ;) Albo zamieszanie i afere (rozporkowa) urzadzic na kozetce, to migusiem tu przyleci :pxDxD
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja widziałam dzisiaj, nawet sowa od doktora przyleciała :p I w ogóle to mi jęzor pokazał za ta akcje xD:cry: Dzisiaj krowa poleciała :p
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Przecież to nie Twoja akcja o_O kózka poleciała :D
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Doktor nie wie czyja, ogólnie chyba pokazał :p
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    u doktorka?no ma zielony termometr przeciez...
    oo no prosze wiedzialam ,ze sie ucieszy z podarunkowxD
     
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No to musi wejść na forum innego wyjścia nie ma :music:
    Doktorku podobno czas Cię posunął więc Wiesz,wszystkiego dobrego i niech Cię kozetkowy fan club nie opuszcza:p

    No zielony,zielony,ale nie pamiętam kiedy go widziałam na farmie.Cały czas widzę ,że jest off
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja widuje :pzle "paczysz" ,w zlym momencie w sensie:p
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    rzadko pacze :oops:ale wcześniej coś go częściej widywałam
    Uwaga uwaga śliwki w mojej miejscowości poszybowały na 11 zł a pomidory na 9.Na promocji DP dzisaj kupił po 6,50
    Takiej drożyzny jak żyję nie widziałam
    To kara za to że w tym roku skasowałam folię a co za tym idzie mam 0 własnych pomidorów
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oto sie cenia..:eek:6,50 w promocji...ladna mi promocja:oops:chodz dam Ci ile dzwigniesz:p
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No wiem,że Twoje zdrowe bez polepszaczy,ale taniej mi wyjdzie kupić te paskudne ,twarde bez smaku na promocji
    Jednak do Wrocka kawał drogi
    Gupia ja :cry:a prosił DP żeby nasadzić to się psia kość zbuntowałam,bo sama później z tym wszystkim zostaję >:(
    podlewanie ,opryski ,podwiązywanie nosz grrrr sama jestem na siebie zła
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    lato bylo mokre . tego podlewania to nic prawie...przy domu masz ogrod to nie trzeba wszystkiego na raz robic .oprysk to moment,podwiazywanie mozna ogarnac na raty..;)no chyba ,zebys sie urzadzila z iloscia tak jak my xD:cry:
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Maksymalnie miałam 120 krzaków i klęskę urodzaju.Po sąsiadach latałam i rozdawałam skrzynkami
    Ale w granicy 60-70 krzaków DP sadził.Anka pod folią podlać musisz.Nie ma ,leje nie leje.pomidory nie lubią lania po krzakach to na kolanach łaziłam i od krzaka do krzaka
    na koniec wlazły paskudne ślimory i żarły równo
    Nerwa złapałam i powiedziałam dosyć a teraz żałuję.Jak znam życie i w przyszłym roku nasadzę to będą po 2 zł
    Jak teraz są po 9 to po ile będą w zimie??:music:
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    W zimie to jedz kapustę kiszonąxDBardzo zdrowa
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Bardzo śmieszne :pjeszcze z ziemniakami i skwarkami :music:do tego kotlet hmmm lubię to :D
     
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Kwaśnice ugotuj, chyba umiesz.
    Taką na wędzonym boczusiu...
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    a tam na boczusiu .Jak kwaśnica to tylko na wędzonych żeberkach :inlove:Anka ,no splułam się przez Ciebie
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Na boczusiu, kości nie lubię obierać. Jak wędzone to wolę wrzucić wędzone podgardle. A co sobie żałować;)
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Z żeberek same kości wylatują i są palce lizać.Nie lubię podgardla ;)
     
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Podgardle się tak rozlezie ,że go wcale nie widać.
    Spotkałam dwóch kumpli w sklepie z podstawówki.Dwóch Staszków . Jeden chudy , drugi gruby. Ten chudy narzekał jaki on schorowany , tego mu nie wolno jeść , tamtego. itp itd. Ten gruby mówi,że "mnie tam nic nie dolega , a umrę przynajmniej najedzony".