blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Musze się przebraćxDxD;)

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 września 2017
    kacper_07, Marrylan oraz AnnDżelina lubią to.
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    poczucie humoru naprawdę przednie xDxDxD
    nie mam miłosci do sn w tych irysach ,więc sieje sobie je na noc z wodą i nawozem zwykłym i do rana urosną
    wczoraj zasiałam na jednym polu czyli na 199 małych pól wyskoczyło mi 7 młotów :)
    czyli na różową zagrodę młoty juz mam ,tylko słoni nadal nie :cry::cry::cry:

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 września 2017
    gosiagosia60, kacper_07 oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Miłość do sn mam na razie tylko w cebuli, w kalafiorach mi zostały 3 do znalezienia miłość do sn to z zośką i to z częścią maszyny jeszcze trochę pomęczę, ale i bez tego jak posiałam to coś koło 7,5 h rosną (z miłością do wody i skróconym czasem) nie jest źle ;)

    7 młotów to bardzo dobry wynik :)
    Ehh te słonie. Trzeba chyba na targu 24 h siedzieć i odświeżać żeby coś trafić :sleepy::oops: Ale kiedyś do Was przylecą :) Słonie, słoniczki pojawcie się szybko :)
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Siedzę i odświeżam i nadal ciemność widzę ,znaczy szarośc ,chociaż coś drgnęło ,bo 4 białe i 1 nakrapiany upolowałam dziś ,tylko co to jest ,kropla w morzu :cry:xDnie poddaje sie
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Słonie słoniami, ale gdyby tak chociaż pawie były, te najwyższe. Mam coś takiego:
    [​IMG]

    I nie wiem co z tym począć, róż zagrodę mam, nie mam fabryczki. Z tego to nie wybuduje jej, a kolejne nie chcą wyskoczyć.


    Bry padnięte

    Dostałam dzisiaj wycisk w robocie jak nie wiem, ledwo żyje. Taki młyn był, że już na wojnę z kim się dało szliśmyxD:cry:xD:cry: 3 osoby mi pomagały, a na i tak ciężko było się wyrobić. Jak wybiła 13:55 uciekłam jak najszybciej się dało:p Już myślałam, że nie wyjdę stamtąd i ucieknie mi autobus. Będzie afera jutro.

    No i plan na jutro, bo muszę wcześniej jechać, bo szkolenie mam
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2017
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    współczuje dzisiejszego dnia :(
    a co do najwyższych zwierzaków ,to nie ma ich i nie będzie ,bo nawet jak ktoś posiada to cena taka niska ,ze nie wystawia
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zależy którego zwierza, urojony np stoi u mnie zaledwie 60 mln, tego cesarskiego pawia mogę wystawić za prawie 13 mln. Czyli pawi nikt nie wstawiał czekają aż ktoś podniesie cenę

    Teraz jak mają to nie sprzedają też, lepiej chyba wybudować dodatkową zagrodę róż lub fabryczkę i opchnąć na GT. Za róż fabryki dużo można wyciągnąć.
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    ja mówie o najwyższych zwierzakach z tych raczej najnowszych czyli własnie pawie ,niedźwiedzie czy nawet koty ,gęsi
    jeszcze nie widziałam na targu najwyższych z tego rodzaju :)
    nadal męcze słonie 8)
    sytuacja wygląda następujaco
    mam pół zagrody rusz słoni i pół fabryki rusz masła ,taaaaaaa
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2017
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Masz 3/4 fabryczki jak bym pomału próbowała te dwa tęczowe dorobić. ;)
    Agata współczuję młynu, zwłaszcza w niedzielę :oops: W niedzielę chodziłam do pracy jakieś 10 lat temu jak w Grocie Solnej pracowałam, ale tam to spokój był ludzi się wpuszczało na 45 min seanse i tyle. Można było sobie potem na kompie pooglądac co tam robią, monitoring był :p A tak to się książki czytało albo na kompie na necie tak właśnie farmeramę odkryłam xD:cry:

    Nie daj się jutro ;)

    Aga te najwyższe to masakra. Jak wchodziły pawie to mi cesarski mignął dwa razy na targu raz się spóźniłam a raz kupiłam za 10 mln. Kotów na oczy nie widziałam, słoni też. Mam jednego syjamskiego ale max mogę wystawić za 17 mln i nie sprzedam. Teraz też dwa słonie egzotyczne mam nad plan i cena 13 mln i no posiedzą w stodole :p Kurcze żeby te ceny wyjściowe były wyższe. Ale nie poddawaj się i poluj ;) A nuż się wstrzelisz w odpowiedni czas :)
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Zagroda jest :sleepy:ale, ile sie namordowałam to tylko ja wiem :sleepy:
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dla ..hmm podniesienia nastrojów proponuję żebyście sobie posłuchali "piosenki o jamniku" z wczorajszego Mam talent. Wrzucić tu nie mogę bo za tresci miałabym dożywocie.
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Super że się udało gratki :D

    Teraz obstaw agentami żeby czasem nie czmychnął na ulicę

    :p
    xD:cry:xD:cry: Ewa leżę, padłam i będą mnie cucić przez 24 h. xD
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Właściwie to poziomy na Bahamie dołożyli, ale nazw nowych nie ma. Może by więc tak pomóc autorom gry w ciężkiej pracy twórczej i wymyślić ich trochę ;)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem, czy ich da się przebić xD ale co tam :p

    Tester wideł
    Pielęgniarz aksolotów
    Tańczący z komarami
    Muszelkowy potentat

    ;)
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale nazwy są do 600 lev jak przeglądałam..A co tam- Stylista kokosowych bikini

    Pochłaniacz bananowych papek
    Ja się zastanawiam po co centrala gier do mnie e-maile wysyła. Ja już jestem zarejestrowanym graczem. Mam utworzyć multi żeby odebrać pakiet startowy za 12 ojro?Serio?8)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2017
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Teraz patrzę i faktycznie, są do 600. Ale pamiętam wersję tabelki sprzed kilku dni i tytuły kończyły się na Szamanie voodoo. Widocznie została uzupełniona. Ale co tam, tytuły przydadzą się na przyszłe 600 ;)



    Aha. Jeżeli ktoś ma pomysł na nazwę poziomu na Farmie, to też może zgłosić propozycję. Wszak część osób już ustrzeliła "maksa" i kto wie, czy wkrótce nie pojawią się nowe poziomy :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2017
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    Coś czuję, że pojawią się bardzo wkrótce ;)

    Operator dyszla
    Złotokłosy kombajnista
    Poskramiacz kucyków

    :p
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Rączy Jeleń :pxD


    W sobote bylam na koncercie Czeslawa Mozila promujacym jego najnowsza plyte ''Na emigracji''. Swietne teksty, trafne spostrzezenia o tym, jak sa postrzegani emigranci zarowno na obczyznie jak i przez rodakow. Polecam ;)


    Bry.
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Próbuje, ale póki co nie chcą wyskoczyć.

    U nas w weekendy zazwyczaj młyn, bo nie ma "góry", więc najlepiej wrzucić nam wszystko co najgorsze, żeby nie musieli się z tym męczyć. A potem musimy im takie starty robić, że nie mogą rozliczyć tegoxD:cry:xD:cry: Jako pracownik jakości mam przyzwolenie na używanie jak coś się nie spodoba:
    [​IMG]

    Bry:)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2017
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry nerwowe :( Wywalczyłam w końcu ale 60 mln poooszłoooo....>:( [​IMG] Teraz muszę kasę odrobić a coraz trudniej u mnie na targu coś sprzedać :( Mieli łączyć targi a coś ucichło...Zostały mi 4 mamuty i 0 SP ...A już ją nawet za 500 gwiazdek z drzewa wyciągnęłam o sp-ni nie wspominając.Pakietu nie kupiłam,bo sobie przypomniałam,że jednak bezrobotna teraz jestem...xD