blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Witam(jeszcze raz , bo byłam i witałam , ale się zbyło).
    Jeżeli byłabym (teoria) na 600 lvl , to z pnącza będzie więcej niż z tej mary. Chyba ,że ktoś lubi piąć się po poziomach od nowa.
    Być może się mylę...
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to ja juz chyba wiem wszystko..
    to nie bedzie chyba 200 nowych lvli,,tylko podziela te 400 ktore,sa na 600..xD
    a czemu tak mysle..
    postaram sie wyjasnic,,
    pare postow wyzej cytowalem niemiecka BA..twierdzi ,ze maile dostaly osoby ktore,po przeliczeniu tpd beda miec ten 600 lvl
    jesli aweva55 tez dostala takiego maila:)
    pisze tutaj o tym..
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/blazers.32720/page-1051#post-1589979
    a jej stan tpd wynosil 2,035mld tpd
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/blazers.32720/page-1051#post-1590047
    a ja nie dostalem maila..
    a moj stan tpd obecnie wynosi tyle
    [​IMG]
    to jestem tuz przed 600 lvlxD
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    To w tych lvlach nie widzę żadnego sensu. Zmiana dla zmiany?
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja tez nie..
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aha coś się układa powoli. To by tą krzywą tłumaczyło i zmiany pd miedzy poziomami xD Tylko po co? Dokładnie zmiana dla zmiany. ;)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No trudno, zafundowaliście mi zieloną noc, jak co to będzie na was.

    Po co zmiany? Ja bym poszła w kierunku tych bananów - krótsze poziomy, mniej TPD trzeba na poziom, szybciej się banany zdobywa... a jak do tego dorzucą jeszcze parę jajeczek ze zwierzątkami domowymi, to już w ogóle żyć nie umierać.
     
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jestem 6 mln TPD za Tobą to gdzie się uplasuję ????o_O
    Jak dla mnie to jest przekombinowane i tyle :)
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest jeszcze jedna mozliwosc..taka juz bardziej z gatunku Kena Folleta;)
    te wszystkie maile to tylko proba wyciagniecia informacji od tych wysokich,,,,co ich interesuje jeszcze w grze..wbijanie poziomow czy tez wakacje...
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To jest sugestia z gatunku KGW czy KGB 8)xD
    Ilu właściwie jest tych farmerów na samej górze wyspy, czyli z TPD powyżej tych tam dwóch milionów, miliardów czy ile to tam było...?
    Wiesz coś o tym?
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dodatek do mozilli pokazuje mi ze,jest ich tylu
    [​IMG]
    do tego trzeba doliczyc tych ktorzy,,nie maja tego dodatku..wiec tak na moje oko to moze maks byc 150 osob
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Chyba też jestem skłonna pójść w tą stronę. To był by ukłon BP zwłaszcza dla nowych, którzy zaczynają, albo grają od niedawna. Szybciej wbiją, więcej bananów i mniej marudzenia, że nie ma za co odblokowywać świątyni. ;) I znowu wychodzi, że nowi będą mieć dobrze, bo weterani już sporo tej drogi przeszli i banany uciekły :p
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No to jako próba do badań opinii dość skromna ta grupka.
    Ci z ponad trzema miliardami to cyborgi jakieś czy co...? o_O

    BP w tym ukłonie pod adresem nowych zastygł jakoś tak ze dwa lata temu bodajże.
    Już się chyba nie wyprostuje 8)
    Ale to w sumie dobrze dla mnie, jeśli postanowię kiedyś wrócić do gry, to będę te levele wbijała śpiewająco xD
    Aha, ale postanowiłam wrócić dopiero wtedy, jak Norbi MOD-em zostanie 8)xD
     
  13. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Gratulacje 16-tki;)
    Cyborgi... to mało powiedzianeo_O
    Bry popołudniowe
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No fakt, gratki tego 16 miejsca, Norbi... ale może byś tak poprawił tę pozycję, hę...? ;)

    A co do cyborgów, to ja serio pytam - jak można zgarnąć prawie dwa razy tyle TPD, co ludzie w okolicach 2 mld...?
    Inwestycje w real kasie czy jakiś mózg elektronowy...?
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witaj ;)
    Zerkam i też mi oczy delikatnie wychodzą z orbit o_O:eek::p Norbi gratuluję i pchasz do przodu :p

    Też jestem ciekawa, bo czołówka imponujące pd ma. Petardowe itemy i bonusy z pnącza i jaj swoją drogą, ale czy to by starczyło? Ale tam sami krezusi pewnie sg sa i jeszcze dodatkowo od groma naleśników kruszonów i smootie nakupowali.
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Myślę, że te wszystkie petardowe itemy, pnącza i jajeczka domowe to ma każdy z tej czołówki, SG też zapewne w nadmiarze.
    Naleśniki i smoothie to i ja kiedyś kolekcjonowałam w nadziei na rafę... więc to też nic specjalnego.
    Rozumiem różnicę rzędu powiedzmy pół miliarda... ale dwa razy tyle?!o_O
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie. 2 razy tyle to jak by dwa razy całą Bahamę przejść o_O Nie wiem jak oni to zrobili... magicy o_O
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    powiem tylko tyle...jak jeszcze grala Zorcia robila 80% wiecej tpd niz ja...
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech.
    To się normalnie idzie załamać.
    Dobra, Norbi, to już nie musisz zostawać tym MODem - i tak nie wrócę :cry:
    Próbować dogonić najlepszych to nawet szlachetne zajęcie... ale niech ci najlepsi się mieszczą w granicach dostępnych dla zwykłych śmiertelników.
    Na Olimp to ja nie startuję... za wysokie progi ;)
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja i modxD stawka realna mi nie pozwala na to...:p