blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Co tak usilnie się domagasz?Źle Ci tu z nami?:p Jak wylecisz,to i tak to nic nie zmieni,szkoda tylko...
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Maja 24 godziny na podjecie decyzji, wiec wiesz ;)
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czyli nie znacie dnia ani godziny... i tak powinno być, grom z niebios powinien spadać nieoczekiwanie, kiedy grzesznik już wyluzował i rechocze sobie pod nosem, że mu się upiekło.

    Norbi, ale serio: co się tak domagasz tego bana...?
    Nie zostawiaj farmerów bez opieki ;)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Zuza tylko puść go nad całym offem, co by porządnie porozrzucał to ... no to kolorowe :p Bo tu komuś ciasteczuń, czy innych słodyczy brak ;)

    Norbi bo pójdę do Agi do Domagań i się podomagam, żebyś się oddomagał ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2017
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiesz, ja mam w zanadrzu jeszcze jedną straszliwą broń: Nyan Cat w wersji dziesięciogodzinnej 8)
    Wyobrażasz sobie bite 10 godzin słuchania, czy tam jednak jakaś treść nie mignie w trakcie...? xD


    Aha, a Nyan Cat to jest tzw pop tart... przepis bym powiesiła, bo pop tarty są pyszne, ale w sumie to nie ma gdzie powiesić 8)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD O ciężka artyleria, nawet bym rzekła kolumbryna potężna xD No treści się mogą tam czaić na każdym kroku, ten ogon tak fiurga i nie wiadomo czy nie zwiśnie i nie będzie dyndać jakoś nieprzepisowo, trzeba by klatka po klatce sprawdzić. :pxD Pól dnia z głowy :p
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    sadystka z Ciebie,,xD
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Znam też stronkę, gdzie jest Nyan Cat w wersji nieskończonej 8)
    To tak a propos sadyzmu, Norbi 8)xD

    Ale wersja 10 h jest na YT, dozwolona, czyli w każdej chwili mogę to upchnąć w muzycznym... a wtedy dyżurny Strażnik/Strażniczka Moralności bach słuchawki na uszy, bach oczy w monitor i siedzi, słucha, patrzy... i tak przez dziesięć godzin.
    No przyznacie chyba, że to piękna wizja :inlove:xD
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove: rozmarzyłam się :music::music:xD
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    patrzyliscie co jest skladnikiem paszy zyraf?
    [​IMG]
    te dwa pierwsze skladniki to jeszcze ujdzie w tloku..ale ten trzeci..bedzie paszka droga
    a po drugie,,juz widze lamenty,,mam zyrafy tylko paszy nie moge robic
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Poszaleli z tą słodliwką, będzie na pewno drogo. Pasza dla kiwi i wawrzyn mi się przypomniał. :p
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Może w końcu zacznę paszę na Baha kręcić...:p I polecam się waszej łaskawej pamięci,jak wiadomy event będzie,bo przy moich środkach na 3 tajemnicze,to na bank jakaś lipa mi wyrośnie :cry:
     
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Gosiu słodliwkę i makadamię kupisz w sklepie za sianogrosze a baobabów jeśli nie masz to są u mnie ;)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A tak swoją drogą ten młyn na Baśce to działa dziwacznie.100 sztuk paszy dla żyraf robi się w 3h 20min a 20 sztuk paszy dla pand ponad 9 h.8)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sookie Twój post usunęłam zgodnie z niżej podanym punktem Regulaminu forum:

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51

    Tym razem upominam słownie.
     
    MaDzo lubi to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki kochana ale ja to wszystko mam :) Dlatego nad kręceniem paszy się zastanawiam.A polecam się pamięci o żyrafie :D
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Widocznie bambus twardszy niż orzechy i spółka o_OxD
    Serio te czasy robienia pasz są dziwne. ;)

    Jak mi się trafi i odblokują to będę pamiętać ;)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pozwole sobie wrocic do dyskusji odnosnie nowych poziomow na wyspie...
    podczytuje niemiecki watek dotyczacy tej sprawy znajdujacy sie w pytaniach ogolnych
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...e-zu-den-neuen-200-bahama-leveln.65070/page-3
    przejrzalem dosc dokladnie polski regulamin forum i nie ma w nim nic na temat zakazu tlumaczen z innych for..wiec pozwole sobie na przekazanie kilku dosc waznych rzeczy ..
    po pierwsze...
    maile otrzymaly tylko te osoby ktore,po przeliczeniu ich tpd znajda sie automatycznie na 600 lvl
    tutaj pisze ich Ba o tym.
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...n-200-bahama-leveln.65070/page-3#post-3063083
    i druga sprawa,,wynikajaca z tej pierwszej
    lista userow ktorzy.otrzymali takie maile jest juz zamknieta..bo oto osobiscie pytalem ich BA

    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...n-200-bahama-leveln.65070/page-3#post-3063115
    wracajac jeszcze do pierwszej sprawy,,,dla mnie juz wszystko jasne:) Bp chce po prostu tym osobom dac na nowo mozliwosc zdobywania lvli
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Teraz też już jasne ;) Dzięki :)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    dzięki :)
    Czyli,jak dla mnie,oprócz prezentów,które oferują,większego sensu nie ma.Skoro to tylko dla kilku wybrańców ma być....