blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A to super :), ja podobnie, wczoraj rano skończyłam ;) Mi pendolino dało 5 cisów, 4 oszpliny i 1 tiki. Coś pokombinujemy jak puszczą ;)

    Też się jeszcze męczę z jak stworzyć zespół :sleepy: Końca nie widać xD:cry: Z eventami to coś koło tych 5 może sięgnąć xD

    Ewa (Sookie) i Sekme zrobiłyście mi dzisiaj wieczór :inlove:xD
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    top 10????
    szczytem marzen bedzie top200..jeszcze w nim nie bylem.
    a co do eventow
    mam sciagnieta legalny dodatek do mozilii..
    dodatek ma rozne ciekawe funkcje..
    np pokazuje ile osob skonczylo dany event ev doszlo do pewnego jego etapu
    w obecnym wyznacznikiem bylo zdobycie itemu zagubieni w labiryncie
    i prosze zobaczyc wyniki...
    w sumie event mizeria..a ludze i tak swoje...
    [​IMG]
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Chciałam napisać cos mądrego,choć jedno zdanie ale ni hu hu...nie wychodzi-.-
    Mecz ogladam.
    Jak chłopakom tak ciężko idzie z Estonią i Finlandia to nawet nie chce myśleć co będzie dalej
    Dobry wieczor
     
  4. flucy

    flucy Komisarz forum

    cisa dostaniesz
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Sekme odniosę się krótko do Twojej wypowiedzi, bez cytowania postu.

    Zastanawia mnie fakt, że skoro znasz techniki zarządzania czasem, to dlaczego ciągle Ci go brakuje. Albo planowanie jest nieskuteczne albo jest problem z konsekwencją. A to są niezbędne warunki powodzenia.
    Niestety czuję się dzisiaj w tym wątku jak w ulu. Dobrze, że nie jestem na nic uczulona.:)

    Nie mam jakoś specjalnie ochoty na polemikę z Wami ale życzę wszystkim miłych, ciekawych i owocnych rozmów.:)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też oglądam i ten 3 set mi się coraz mniej podoba -.- Chłopaki bierzcie się do roboty, trzeba wygrać 3:0 ;)
     
  7. Sekme

    Sekme Generał forum

    Oby to była prawda i to szybka... Ostatnio kilka "przedostatnich" kolorowych wyłapałam po kilkanaście mln. ;)

    Zeszycik też mam :) A dokładnie notes A5, leży na biurku na gorące notatki :) A karteczki jakoś się nie przyjęły... Rzadko używam, głównie do list zakupów... Staromodnie na karteczkach piszę :) Żadne nowoczesności w sklepie nie zastąpią karteczki :p

    Z bólem musiałam zrezygnować z papierowego kalendarza książkowego... W pracy już się nie sprawdza... Nawet do kuchennych zapisków już nie wystarcza - wygodniej elektronicznie. Ukochane przepisy też drukuję :)


    A propos żółtych karteczek i zarządzania... (to nie do Ciebie, skojarzenie tylko)
    "Żółte karteczki są super. Szkoda tylko, że za pół roku odpadają" xD


    No ba! Tylko napisz, że w ojro albo w dularach bierzesz... żeby nie myśleli sobie xD:cry:

    O to, też fajnie - grupowanie rejonami. Też zawsze kombinuję, żeby się nie nabiegać, no i w kolejki nie trafiać :) Na mojej poczcie, gdzie zawsze są dzikie tłumy, jest jedna godzina, kiedy pusto - pomiędzy 16-tą a 17-tą, a w zimie także tuż przed zamknięciem. Do urzędów ok. 14-tej zazwyczaj chodzę... W Biedronce - o 15-tej najlepiej, wtedy towar już jest a ludzi jeszcze nie ma ;) Na bazarek o 8-mej rano, dopóki wszyscy śpią... :)
    Grupowanie zadań w ogóle fajne jest. Można wiele zyskać małym kosztem :)

    A hurtowe gotowanie to w ogóle było moim odkryciem wieku :) Tyle czasu mi się zwolniło... Menu próbowałam planować, ale u nas w ogóle ta metoda nie sprawdziła... Lepiej jest, gdy mam w zamrażarce kilka wersji potraw do odgrzania lub szybkiego dokończenia, niż zaplanowane na cały tydzień. Zbyt nieregularni jesteśmy.

    Natomiast (właśnie mi się przypomniało, może kogoś zainspiruje) w zarządzaniu gotowaniem bardzo mi pomogło stworzyć listy ulubionych dań - normalnie na spisałam listę zup, surówek, drugich dań itp. i te listy w miarę pogrupowałam po czasie/wysiłku. Zawsze mi się wydawało, że w sumie 5 dań na krzyż jemy, a jak spisałam, sporo wyszło. Poza tym odpada kwestia wymyślania i zastanawiania się - zerknął i menu gotowe. Szczególnie, że z czasem o niektórych rzeczach się zapomina, dochodzą też nowe... A grupowanie po czasie/wysiłku pozwala od razu sięgać do właściwej grupy, która pasuje do okoliczności.

    No z takim priorytetem nie podyskutujesz... Każdy argument zostanie zarzucony pomidorami xD

    Szczególnie do mycia okien, prasowania i sezonowego sprzątania w szafach dobre jest :) Migiem idzie... :D
    Kilkanaście lat temu, jakoś myjąc okna, słuchałam 11 minut Coelho z kompa na głośnikach... wiosna, ciepło, okna pootwierane, ja szczegółowo po zimie szyby poleruje, każdy zawias czyszczę... słowem Kopciuszek pierwsza klasa... i dopiero po dłuższej chwili dotarło do mnie, że jakoś tak cicho na pobliskiej ławeczce się zrobiło... :oops:xD:cry:


    I wszystko jasne... Trochę u Ciebie zabawił, trochę u innych... a do mnie już nie starczyło czasu... xD
    Dzięki Beniu :)

    Ano też oglądam... Trzeba mieć nadzieję, bo i co jeszcze zostaje ;)

    Zapomniałaś jeszcze o jednej rzeczy, ale bardzo istotnej rzeczy - można robić wiele ciekawych rzeczy i nie chcieć z nich zrezygnować ;) Wtedy nie ma innego wyjścia - trzeba łączyć różne działalności, grupować, optymalizować itp.

    Szkoda, że nie chciałaś się podzielić swoimi metodami, ale ok.
    Miłego wieczoru! :)

    Hurrraaaa!!!! xDxDxD
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No a jak. xD Każę sobie punkcik w umowie dodać, ojro, dulary no ewentualnie funty :p Nie ma to tamto xD

    Niech go tylko odblokują to masz zaklepany ;)

    No co, tak im się spodobało, że zamilkli żeby lepiej słyszeć :DxD
    Yeeeeee 3:0 :D
     
  9. Sekme

    Sekme Generał forum

    I tym optymistycznym akcentem zakończę dzisiejszy dzień :)

    Miłego wieczoru! :)
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pomidorki-.- 160 krzakow mam-kazdy jeden ma jakies 2 metry i ugina sie pod owocami-.-juz z 50 kg przerobilam-.-a konca nie widac ... no moze polowa w zasiegu wzroku >:(
    cala rodzine ograbilam ze sloikow i przeczyscilam piwnice-.-nawet u tesciowej :oops: o ogorkach nie wspomne -na sczescie sie juz koncza -robilam na 5 sposobow na zime :oops: cukinia....salatke wynalazlam do sloikow do ktorej schodzi spoooroo tego dziadostwa na szczescie...:sleepy: buraki....pierwszy raz na oczy takie widze ...z 5 burakow wychodzi 13 sloikow 0,75..:eek:
    w piwnicy naliczylam juz ponad 160 sloikow z tego roku...a zapowiada sie jeszcze duuuzzzzooo wiecej...(mama tez ze 100 lekko zrobila do tego rozwoze po rodzinie)
    jak bede cos w okolicach wiosny meldowac,ze mam w zamiarze pomidory z nasion wysiewac to bardzo prosze mnie trzepnac mocno w kark albo kopnac solidnie w kostke co by mi wybic skutecznie ten pomysl z glowy-.-nigdy wiecej :cry:

    tak nawiasem mowiac to niedawno sie cieszylam pustymi parapetami jak sie pozbylam sadzonek z domu ...teraz mam znowu cale zawalone parapety tyle ze owocami :cry:
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Co z Ciebie za farmerka ?
    Czemu tak cienko ?
    Ja mam na głównej 200 i na dzikiej drugie tyle.
    xD:cry:xD
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaa!bo na reszcie rosna ogorki i cukinia,maliny,buraki,zielenina i dynia ,ktora mnie przeraza,bo nie jestem pewna czy mi sie do bagaznika kombiaka zmiesci :cry:xD:cry::p
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To wszystko tłumaczy.
    Przepraszam, że w Ciebie zwatpiłem.
    :):):)
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie ma za co :pja sama w siebie zwatpilam jak zobaczylam jak to wszystko obrodzilo:cry:xD:cry:do tej pory nie wierze ,ze sie w to zaczelam zabawiac na wlasne zyczenie w dodatkuxD:cry:xD:cry:
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_OxD Mamciu, no widzisz a ja muszę pomidory ze sklepu tachać, no dobra nie muszę dowożą mi xD:cry: Ale okazy piękne :D Zapasy masz narobione, żadna zima Ci nie straszna ;)

    xD:cry: no ale wiesz, koła do tej dyni dorobisz, konisia jakiegoś ściągniesz czy innego renka, jelonka tudzież łosia i woźnicę i tralala na balety w las xD Wiadomo, że tam najlepsze imprezki ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2017
  16. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Jak usłyszałam,ze po ewentualnej wygranej ze Słowenią zagramy z Rosja to się boje ,ze zobaczę taką siatkówkę w naszym wykonaniu jakiej nie chciałabym oglądać8)
    Wiem,ze sie powtarzam ale nie mam ni grama zaufania ani sympatii do de Giorgi a z tego co widzę to pomiędzy drużyna a nim nie ma żadnej chemii.
    Oj Anka,Anka...takie są efekty jak się za dużo w krzakach siedzi;)
    A tak serio to gratuluje efektów twojej własnej,ciężkiej pracy:)Samo nie urosło.Masz tzw.ręke albo szepczesz jakieś zaklęcia siedząc w krzakach;)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pierwsza myśl, jak o Rosji powiedzieli - no to mamy pozamiatane :oops: Ale zobaczymy zawsze jakaś nadzieja pozostanie ;) też widzę, że między de Giorgi a chłopakami nie ma żadnej więzi. nie to co było ze Stefkiem Antigą. Chyba nigdy nie odżałuję, że już nie trenuje naszych :( Mam nadzieję, że chłopaki się dograją i będzie coraz lepiej. Jednak z Rosjanami będzie bardzo ciężko.
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taa jak kopciuch karocąxD:cry::cry:
    a zebys wiedziala 8)tylko to nie szept a glosne tralala:pxD:cry:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: księżniczka, księżniczka w pięknej sukni ;) Potem zgubisz pomidorka czy tam ogóreczka albo takiego buraczka np. No i książę będzie chodził po działkach i szukał. A u Ciebie takie okazy na pewno się nie pomyli :D


    A właśnie... coś dawno naszego systemu alarmowego nie widziałam... Czy aby na pewno sprawny i czujny?
    8)xD
    Ostatnio jak alarm widziałam to z Zetka pilnie ćwiczył :D:D:D;)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2017
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    @-MarekW-
    Rozumiem, że jako biznesmenowi, farmerowi, amatorowi fotografii i cyfrowej obróbki grafiki oraz zapalonemu podróżnikowi temat zarządzania czasem nie jest Ci obcy. Przez lata wypracowałeś zapewne jakąś własną metodę, która daje zadowalające Cię rezultaty. To jednak nie upoważnia Cię do odnoszenia się w prześmiewczym tonie do osób, które działają inaczej niż Ty. Nikt Ci nie zabrania krytyki, ale na tak arogancki styl na tym forum nie ma miejsca.
    Twój post usuwam i mam nadzieję, że kolejne wypowiedzi będą ad meritum (do rzeczy), nie ad personam (do osoby).


    Argumenty "a nie mówiłem" są na ogół słabe, ale jak tylko zaczynałaś tę przeprowadzkę z wirtualnej farmy na realną, pisałem, że nic dobrego z niej nie wyniknie xD:cry:xD:cry: