blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    ... coś huknęło, czy mi się zdawało ? o_O

    Zameldować się chciałem - obecny ;)
     
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kolejni pacjenci proszeni są o rozlokowanie się w ośrodku , gdzie tam chcecie moim mili ;).
    Ci którzy jeszcze nie zapoznali się z ankietą koniecznie nadróbcie zaległości.
    Malkontenci , którym nie pasują odpowiedzi mogą sami coś zaproponować.
    Proszę bardzo.

    No i wklejka , bez której dobry wątek przestaje takim być 8).


    [​IMG]

    Ankieta będzie szczegółowo analizowana w późniejszym terminie ;).
    Zresztą jak już wspominałem nie mogę wyjawić szczegółów.



    Bry środkowe.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2016
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Ja bym uważał z tym analizowaniem. Przy (nie)odpowiedniej interpretacji może to zostać opacznie zrozumiane, a tego przecież nie chcemy.;)

    Proponuję odrobinę refleksji po zaliczeniu kozetki:


    No i niech mi ktoś powie, że łezka w oku się nie kręci.
     
  4. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Mój prywatny wykrywacz perfidnego marketingu podpowiada, że najlepiej po zakupieniu maksymalnego pakieciku SP na wyprzedaży. :):)
     
  5. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Witaj w moim świecie :eek:
    U mnie to od dłuższego czasu norma jest...
    Pewnikiem Ci Cysorzu serwer podmienili :cry:xD :p
    I już sie nie śmieje, bo to przecież nieśmieszne było...:oops:

    Dzień dobry wszystkim:)


    U mnie dziś stanął pod oknem bardzo podejrzany pojazd i się zestresowałam, że mnie wezmą do przymiarki takiego uroczego, choć przyciasnego kostiumu... na szczęście to był tylko kurier... ale doznania były...
    to jak z ta kozetką? mam swoją przytachać :p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2016
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Chciałam poinformować, że coś mnie dopadło. Wirus znaczy się. Ktoś mnie przepuści w kolejce, bo ledwo stoję? :cry: Niestety nie mogę obiecać, że nie zaanektuję kozetki na cały dzień - mogę nie mieć siły wstać ;)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    JA się wyleżałam na kozetce, więc zwalniam i w Twoje ręce, a raczej inne części ciała oddaje.
    Wrócę dopiero wieczorem, to się zmienimy :D
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To dzisiaj tak [​IMG]
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Poznałem pewnego uzdrowiciela
    Z tych szkół najsłynniejszych
    Ciekawe czy nasz doktor go zna ?


    Wychodzi uzdrowiciel przed dom a tam pelno chorych... podchodzi do pierwszego i sie pyta:
    -Co Ci jest?
    -nie moge chodzic, od zawsze chodze o kulach
    Uzdrowiciel wyciaga rece do niego i zaczyna mruczec pod nosem, po chwili mowi:
    -odrzuc kule
    podchodzi do drugiego i pyta sie:
    -co Ci jest?
    -mam polipa w nosie- odpowiada dziwnym charczącym glosem
    Uzdrowciel znowu wyciaga rece i zaczyna cos mruczec i po chwili mowi:
    -powiedz cos
    ten swoim dziwnym charczącym glosem odpowiada
    - kulas sie wywalił
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Czy ta kolejka w ogóle się posuwa ? Kiedy nie zajrzę to zawsze ostatnia jestem 8)

    Dobrego dnia :)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :D
    Kolejkę przyszłam zająć, bo seans potrzebny. Zaczęło się pięknie, cud słońce świeci, w biurze spokój (pracuję w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji), kierownik w terenie :p Aż przychodzi taki jeden malkontent (zwykły cywil, żaden urzędnik czy inspektor) i z marszu mówi, że chce dane ile jest domów w powiecie i jakiej kto ma wielkości zbiornik na ścieki i co ile je wypompowuje bo on widzi jak ludzie wylewają ścieki ze zbiornika do rowu. Z koleżanką grzecznie mu odpowiedziałyśmy, że nie możemy mu podać bo nam nie wolno, zresztą i tak aż takich danych nie mamy. No i się wtedy zaczęło. Gość nie dał nam dojść do słowa tylko walił serię pytań
    - z czego nasz wydział się utrzymuje
    - dlaczego cena wody poszła w górę a nie w dół
    - czy mamy na końcu miesiąca premię
    - czy wodę po oczyszczeniu w naszej oczyszczalni możemy pić
    Po czym stwierdził, że będzie afera bo do Urzędu Miejskiego, Starostwa czy innego ministra z tym idzie :p
    Na końcu nam zaglądnął do czajnika zobaczyć czy woda ma dużo kamienia -.-
    Czułyśmy się jak na przesłuchaniu w CBŚ.
    Tak że, jak ktoś zobaczy ten podejrzany pojazd niech się zgłosi po namiary, powiem gdzie podesłać :p
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2016
  13. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski Wszystkim .....
    chciałam się pośmiać ale błędów w dłuuuuuuugim jak nigdy poradniku do eventu ....nie znalazłam....jestem wręcz zawiedziona....-.-
    no chyba , że jakieś niuanse wyjdą w praniu....o 14-stej....jak na razie mamy melona do rozsiewu w ilości zero....:D
    Nie wiem czy jest coś na rzeczy ale od Marcela dostałam licencje handlowe.....może G&T na jeden dzień nam zaserwują...???:p
    Terapia u mnie stoi jeszcze na dworze...., chciałam już się na kozetce położyć....:sleepy:
    ale jak widać kozetka zajęta....:oops:......a terapia trwa.....:p
    To idę w takim razie do Sekme trochę pierogów pomiętosić ......:DxD....podobno doznania wielkie....:D
    o efektach napiszę później....:D:D:D
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Proszę koniecznie robić event i w ramach terapii kupić po koszyczku , albo z 3 nawet ;).
    Ewentualnie w ramach ćwiczeń liczbę wypadajek z pierwszych 10 minut podnieść do kwadratu i podzielić przez 7.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2016
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Tylko 3 koszyczki ??? Planowałam 5 8) i teraz jestem w kropce :p
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    [​IMG] Doktorze uwielbiam Pana [​IMG] Podobno śmiech to zdrowie więc czuję,że delikatnie mój stan się poprawia
     
  17. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Od kilku lat mam pewien problem... No dobra, muszę o to zapytać: dlaczego kombajn działa na kupony??? :eek:o_O

    Ankieta: wybieram wszystkich poza sobą ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2016
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Próbowałam dzisiaj zrealizować plan zdobycia autografu do Prezesa (nie mylić z kierownikiem u mnie w pracy to dwie różne osoby). Misternie w pocie czoła zrobiłam w paincie tą specjalna czystą karteczkę na autograf, napisałam bardzo przekonujące zrzeczenie się wypłaty z kolejnych 6 miesięcy na podratowanie budżetu firmy w dobie kryzysu, co by razem z nim podsunąć ową karteczkę do podpisu a tu zonk, Prezes w delegacji :cry::cry: I muszę czekać do przyszłego tygodnia -.-
    Ja rozumiem że Doktor, że tytuł zobowiązuje itd., ale masz takie pismo że nijak nie mogę rozczytać co tam napisałeś xD:cry:xD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2016
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    No Was tylko na chwilę spuścić z oka :) Kolejka do doktora to na lewo, w prawo to po koszyczkixD :p
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Ma się kojarzyć , kojarzyć , kojarzyć ..... Tekst nieistotny.:p