blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    imię : Rafał
    ksywy : blazers , cysorz
    miasto: Toronto /Toruń/

    Zapraszam serdecznie do mojego domku.
    To będzie spełnienie moich snów.
    Taka sofa , czy inna kanapa terapeutyczna.
    Mam jakieś papiery /pożółkłe/.
    Rozmowy o wszystkim i o niczym , porady , wsparcie , wolne wnioski , empatia , zrozumienie , szczerość.
    Każdy mile widziany , bez wyjątków.
    Rodzice będą ze mnie dumni jak napiszecie kilka słów.
    Reszta do uzgodnienia w praniu.



    1,5 roku i zmiany /takie czasy/ , od dnia dzisiejszego /1 września 2017 r./ na kozetce obowiązuje :


    KARA (Kozetkowy Ambitny Regulamin Artystyczny)


    1) Aby udzielać się na kozetce w jakikolwiek sposób potrzeba IQ /iloraz inteligencji dla mniej kumatych/ od 71 wzwyż.
    Niższy kompletnie dyskwalifikuje czy inne dyskredytuje.


    2) Potrzebne są papiery odnośnie szczepień na wściekliznę , aktualne oczywiście.

    3) Potwierdzona tabsomania (lekomania) będzie dodatkowym atutem na korzyść Pacjenta lub odwiedzającego.

    4) Ze względu na dbałość o komfort psychiczny Pacjentów, wizytujących/odwiedzających kozetkę uprasza się o rozpięcie górnego guzika przy kołnierzu i poluzowania gumki we włosach.

    5) Dla dobra terapii przed wejściem na kozetkę wymagane jest zaopatrzenie się w duży dystans do siebie /poniżej 100 tyś km nie przejdzie/ i wprost proporcjonalne poczucie humoru.

    6) Zaśmiecanie na kozetce jest jak najbardziej wskazane , ale trzeba po sobie sprzątać , no chyba że kogoś stać na sprzątaczkę to wzywa takową i po kłopocie .


    7) Spam jest mile widziany a wręcz konieczny gdyż jest to wypowiedź nie wnosząca nic do tematu, napisana dla własnej przyjemności i w celach towarzysko – emocjonalnych.


    8 )Off-top będzie przyjmowany z entuzjazmem, gdyż odbieganiem od tematu, można dać początek całkiem nowej i ciekawej dyskusji lub zrelaksować się przy luźnej rozmowie mniej lub bardziej powiązanej z początkowym tematem.

    9) Off-top jest niezwykle pożądany albowiem błądzenie myślami wokół tematu, odbieganie od niego może spowodować wielce ożywioną dyskusję, która (biorąc pod uwagę szacowne grono i jego niezwykle wysoki poziom intelektualny) może doprowadzić do obalenia wielu teorii(dotychczas trudnych do obalenia) .Posunę się nawet do stwierdzenia, że i teoria względności może być zagrożona. Albercie (zwanym Albercikiem ) drżyj.

    10) Każdy może spędzać na pisaniu nieistotnych rzeczy tyle czasu, ile ma ochotę, albowiem każdy ma prawo sam wybrać, które z rzeczy napisanych na forum jest dla niego istotna bardziej a która mniej . Istotność bądź nieistotność treści napisanych przez siebie lub innych Userów może się zmieniać w zależności od pór dnia, roku ,ciśnienia atmosferycznego ,wielkości butów(gdy cisną zmienia się punkt widzenia) bólu głowy i hemoroidów oraz wysokiej bądź niskiej ilości procentów(nie tylko na lokatach).


    Ewentualne skargi i odwołania będzie rozpatrywało Konsylium Oczytanych Terapeutów /skrót KOT/ w składzie :

    Dr Blazers w bujanym fotelu.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 września 2017
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Cześć Rafał :)
    Mam nadzieję na wybalansowane tematy w Twoim domku ;)
    Chętnie poczytam z krzaczorów , czasem może znajdę wsparcie i empatię bom bezdomna .
    Rodzice już zapewne są z Ciebie dumni ...z cysorza muszą być dumni :)
    Sny ....ciekawy temat do analizy na sofie ...lub kanapie ...
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2016
  3. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Witaj
    Podoba mi się pomysł na ten wątek. Oby funkcjonował jak najdłużej.
    Lecę przesadzić moje krzaczory w pobliże Twojego domku. :)
    Powodzenia w gospodarowaniu.:)
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Bry bladym świtem :)
    Lecę ślepiami po forum przy porannej kawie i własnym oczom nie wierzę o_OCysorz założył swój pokój xD
    Brawo Rafałku:) cieszy mnie to niezmiernie,bo taka terapia kanapa w Twoim wątku myślę,że będzie baaaaardzo potrzebna
    Pytanie czy mnie na nią stać??:music::eek:
    na początek flaszkę przyniosłam ponieważ podobno w naszym kraju za 20 zł.nic nie załatwisz natomiast za flaszkę wszystko:oops:
    [​IMG]

    No i oczywiście stawiam kozetkę,ale krzesło musisz sobie donieść sam ;)
    [​IMG]
     
  5. Kami

    Kami Ambasador forum

    Dobry :D Przynoszę kozetkę, a nawet dwie w zestawie z kroplami relaksacyjnymi.

    [​IMG]

    Po sesji terapeutycznej wystarczy kliknąć ===>, by przenieść się do grupy wsparcia :D:D:D
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    blazers, Twój wątek dodaję do alfabetycznego spisu treści i miłych rozmów życzę.
     
    blazers lubi to.
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to i ja przychodze na imprezkę, ale nie z pustymi rękami tylko po tradycji
    z
    [​IMG]

    oraz

    [​IMG]

    duży wybór, bo znów w Toronto, albo monopolowego nie bedzie, albo nie ten wiskacz :(

    zestaw podręczny mam co prawda bez garów do indukcji, ale co tam, ktoś sie na dół do knajpy po krętych schodach przeleci i podgrzeje:)
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Aziu xDxD:cry::cry: padłamxDxD:cry::cry:
    pierogi,ruda:music:skojarzenia mamxD:cry:
    Czas najwyższy połozyć się na kozetce,pytanie tylko gdzie terpeutao_O
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    apartament rezerwuje xDxDxD
     
  10. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Z TYMI schodami????:D
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Tak jakieś dodatkowe atrakcje musza być, a nikt nie mówił,że łatwo będzie:)
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    No , ale tak bawić się nie będziemy , żebym przepychać się musiał do własnej chałupy ?
    Dziękuję za miłe słowa i odwiedziny tak licznej grupy gości (wróć , tutaj nie będzie gości , tylko swojaki) , ale umówmy się , że to ostatni raz.
    Znaczy te podziękowania.
    Niech to będzie normalna , staropolska kozetka.
    Przychodzisz , wywalasz co Ci leży na wątrobie (oczywiście , żeby to w ramach się mieściło) i już.
    Torty , kawy i inne dyrdymały jak ktoś ma mega ochotę mogą być , ale bez przegięć.
    Będę sygnalizował.
    Ateno , serdecznie dziękuję za dodanie mojego skromnego domku do spisu.
    Bardzo się ucieszyłem jak zerknąłem kto opiekuje się tym wątkiem.
    Liczę na partnerską współpracę i szacunek.

    Bry niedzielno-radosne.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2016
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć :)
    Jestem Zła_Kobieta i już się chyba nie zmienię.
    Przyszłam na otwarcie nowego domku i kozetkę przy okazji wypróbować.
    Kocyk sobie przyniosłam, żeby ciepło i przytulnie było :)
    [​IMG]
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No nareszcie Rafał :p Ile można czekać xD:D Pędzę się ustawić w kolejce do kozetki ;)
    Kapcioszki sobie przyniosłam żeby ciepło w nóżki było :) Domek zacny masz, pozazdrościć :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2016
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Przyszłam nowego sąsiada przywitać . Jesteśmy sąsiadami również w realu , więc tym bardziej mi miło . Fajnych pogaduch życzę .Na parapetówe przyniosłam małe co nieco , smacznego [​IMG]
     
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    o matko szykuje sie mega oblewanie, lecę jutro urlop wziąć bo nie daruję takiej imprezy xD:cry:xD:cry: do świat mam nadzieję wydobrzejemy xDxD:wuerg::wuerg:
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bardzo przepraszam , ale taki zwyczaj . A pić możecie umiarkowanie , na dłużej starczy . Mieszkam pod wami , to w podłogę puknijcie ,jakby zabrakło to doniesiemy . Pa.:)
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Cześć Rafał:)
    A skąd to cysorz wracał o trzeciej nad ranem, że zdecydował, iż pora na założenie własnej chaty?;)
    Potrzebujesz porady , wsparcia , empatii czy zrozumienia?;)
    Pozdrowienie dla rodziców. Postaramy się, żeby mogli być z Ciebie dumni.xD Tylko nam nie przeszkadzaj w tym.:p
    Nie musisz dziękować, że wpadłam.;) Po drodze mi było.:D
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No jak to skąd, przecież, że z wsadów (do kosza :p )
    żeby nie było, że na parapetówkę o gołym, też zapasik skromny przyniosłam

    [​IMG]
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D No widzisz, nie wiedziałam. bo tam jeszcze nie byłamxD
    Widzę, że jazda na ostrym kole tu się zapowiada.xD

    Będzie co wywalać.:pxD A wątrobę ma się tylko jedną.:D