Bileciki - zbieranie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aszwak, 13 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aszwak

    aszwak Forumowy żółtodziób

    Czy są czasami jakieś eventy związane z biletami do koła fortuny? Nie wiem lepsze nagrody itd?
    Bo nie wiem czy to zbierać czy marnować.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj:) Takie eventy związane z kołem fortuny się zdarzają, to przykład >>klik<, ale jakichś lepszych nagród w związku z tym nie ma, choć wielu Graczy lubi polować na taki nowy item na kole...
    Jeśli chodzi o zbieranie wejściówek - w przypadku zwykłych te możliwości są ograniczone. Można zgromadzić max. 99 szt., powyżej tej ilości przepadają. W przypadku imprezowych wejściówek możesz je zbierać bez ograniczeń.
    Gracze często wejściówki zbierają z myślą o "polowaniu" na bonusy +100% lub +200% do stodoły - przydatne przy wymagających eventach.
    Porozmawiać z Graczami na ten temat możesz w >>tym wątku<<.

    Czy tutaj masz jeszcze pytania?
     
    aszwak lubi to.
  3. aszwak

    aszwak Forumowy żółtodziób

    dziękuje za odpowiedź, nie mam wiecej pytań :)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo:) W takim razie pozostaje mi założyć kłódeczkę...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.