Big Brother 4: The RoadKill

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika matiz321, 1 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    "Puzelki!"

    Zwycięzca RoadKill Competition* będzie mógł sekretnie zanominować trzecią osobę do eksmisji! A jakie zadanie dla was dzisiaj przygotowałem? Puzelki! Będą tematycznie związane z Big Brotherem, mam nadzieję, że się wam spodobają ; )

    1. Po ułożeniu puzzli robicie screna waszego ekranu. MAJĄ BYĆ WIDOCZNE: zegar systemowy z dokładną datą i godziną, ułożone puzzle, ruchy (moves), punkty (score) i czas w jakim ułożyliście puzzle (seconds). Jeśli jeden z tych elementów nie będzie widoczny, bądź będzie przysłonięty - nie uznaję.
    2. Po zrobieniu zrzutu ekranu z widocznymi zegarem itd. wklejacie screena do painta, wrzucacie na jakiś hosting typu imgur i wysyłacie mi na priv link do obrazka.
    3. Kiedy dostanę już poprawnie rozwiązane puzzle, napiszę każdemu na priv albo “WIN” <wygrana>, albo “LOSE” <przegrana>, a na ogólnej konferencji STOP. Jeśli wygrałeś, gratulacje, będziesz mógł nominować trzecią osobę. Dogadamy się ile potrzebujesz czasu na nominację. Jeśli przegrałeś, trudno, następnym razem, może będzie lepiej.
    4. Jeśli zwycięzca RoadKill będzie chciał się pochwalić wygraną, może to zrobić - na własną odpowiedzialność.


    Link do puzzli, które układali uczestnicy.. nie mogę niestety podać : (
    Zwycięzca RoadKill jest anonimowy.
    Za moment poznamy jego nominację.


    Poprosiłem każdy zespół, aby jakoś się nazwał. Widziałem sporo propozycji w każdym z teamów, ale ostatecznie wybraliście moim zdaniem najlepsze nazwy i sam bym tak wybrał <3 :D
    Team Kamila - #Darlings
    Team Anji - #BadBitches
    Team Channel - #SuicideSquad
    Team Patryka - #Niepowstrzymani
    Nazwy to hasztagi (ze znakiem hash #), więc nie będziemy ich tłumaczyć, a traktować jako nazwy własne


    *konkurencję

    <post pls>
     
  2. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zadanko!
     
  3. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    [​IMG]

    RoadKill Winner*: Jako RoadKill mam obowiązek nominować trzecią osobę do eksmisji.

    RoadKill Winner: Do eksmisji nominuję Raffa. Raff - wydajesz się dużym zagrożeniem i jeśli nie teraz, to prześlizgniesz się aż do finału.

    RoadKill Winner: Ta ceremonia nominacji jest zakończona.



    Pablo, Krzyś, Raff - wasza trójka została nominowana przez Głowę Domu i zwycięzcę dzisiejszego zadania RoadKill.
    Jutro przeprowadzimy PoV, którego wygranie może zagwarantować wam bezpieczeństwo.
    Dzisiaj przeprowadzimy jeszcze losowanie do zadania o Veto i poznamy dwie osoby, które jutro - wraz z Głową Domu i trzema nominowanymi osobami - będą walczyć o Veto.



    *zwycięzca

    <post pls>
     
  4. Jill

    Jill Moguł forum

    Post proszę
     
  5. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Bardzo proszę : >
     
  6. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    TWIST

    Znamy już trójkę nominowanych pierwszego weeku*. Jutro odbędzie się PoV Competition*. Jak może pamiętacie, bądź też nie, w PoV bierze udział dwójka nominowanych, HoH i trzy losowe osoby. W tej edycji będzie nieco inaczej, bo nominowanych jest trzech, a zatem zamiast trzech losowych osób, w PoV Comp będą brały udział tylko dwie. W poprzednich edycjach numerki losował HoH i nominowani. I tu również zmieniamy trochę styl losowania, bowiem i jeden i drugi numerek wybierać będzie HoH.

    ____________________________________________
    Do PoV Comp zostały wylosowane Cytrus i Justyna. Ta dwójka, HoH oraz trójka nominowanych spotka się jutro na zadaniu o godzinie 21:00.





    *tygodnia, konkurencja
     
    Ostatnie edytowanie: 22 sierpnia 2016
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    smuteg
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Powodzenia Cytrus i Krzychu:) !!! Dla ciekawskich:
    Darlings - Ukochani
    Bad Bitches - Żłe (lepiej nie wiedzieć)
    Suicide Squad - Drużyna (Brygada) (lepiej nie wiedzieć, gdyż może to zaszkodzić ich grze)

    Nie ma za co:)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2016
  9. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

    Złe*

    Jak dla mnie tłumaczenie nazw drużyn nie ma sensu. Nie każda nazwa będzie dobrze brzmiała w języku polskim, więc lepiej zostawić oryginalną wersję.
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak - złe, przepraszam;) Myślałem, że to plama na monitorzexD

    Powodzenia Cytrus i Krzychu:) !!!
     
    patrycja9922 lubi to.
  11. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Gdzie tu widzisz Krzycha o_O
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A tu:p
     
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Ale to nie nasz Krzychu, tylko jest to nowy gracz : D
     
  14. marmolaaada

    marmolaaada Zaawansowany

    O jejku krasnoludku dziękuję za doping <3<3,#<33<333
     
    patrycja9922 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie ma za co:) Masz szansę się odwdzięczyć za wszystkie dopingi biorąc udział w rejsie:p

    Dajesz Cytrus, dajesz Krzyś:) !!! Jeszcze to wygracie:) !!!
     
  16. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    VETO
    Dzień 3



    "Happy End"
    <szczęśliwe zakończenie>

    [​IMG]

    Za moment dostaniecie pewien link. Tym razem nie link do puzzli, a link do.. pliku dźwiękowego. Plik dźwiękowy będzie historyjką pewnej kobiety. Utrudnieniem może być fakt, że tę historię opowiada… Ivona! Mam nadzieję, że wiecie co to. Jeśli nie - ivona to syntezator głosu. Na pewno słyszeliście na yt jakieś ivonowe teksty. Całość trwa 4,5 minuty, pod koniec nagrania jest mała niespodzianka, ale o tym już się sami przekonacie.

    Będziecie mieli 5 minut na zapoznanie się z tą historią. Po 5 minutach zacznę zadawać wam pytania, na które odpowiedzi znajdują się w usłyszanym przez was tekście - jedne łatwiej znaleźć, innych trzeba będzie dłużej poszukać. Czas na odpowiedź - nieograniczony. Możecie odpowiadać ile razy chcecie - do pierwszej poprawnej odpowiedzi. Nie uznaję połowicznych odpowiedzi, nie ma też połówek punktów. Za każdą dobrą odpowiedź dostajecie punkt. Pierwsza osoba z trzema punktami na koncie wygra Veto.

    Zgodnie z punktem 2.6 regulaminu forum
    ("Dozwolone jest również podawanie linków do filmów lub muzyki o ile nie naruszają one 1.2. punktu Regulaminu"),
    uważam, że mogę podać link do tej "historyjki" do wglądu każdego obserwatora :)
    >>>LINK<<<




    ___________________________________________
    Rozgrywka prezentowała się następująco:

    1. Jakiego koloru były myszy znalezione w wentylacji?

    Białego i brązowego. Pierwszy punkt trafia na konto Kamila.

    Kamil - 1
    Cytrus - 0
    Justyna - 0
    Pablo - 0
    Raff - 0
    Krzyś - 0

    2. Ile ważyły krewetki w półmisku?


    2kg - znów poprawnie odpowiedział Kamil.

    Kamil - 2
    Cytrus - 0
    Justyna - 0
    Pablo - 0
    Raff - 0
    Krzyś - 0


    3. W jakim mieście mieszkała Anita?


    W Poznaniu - stolicy województwa wielkopolskiego
    Tym razem punkt wpada na konto Pabla.

    Kamil - 2
    Pablo - 1
    Cytrus - 0
    Justyna - 0
    Raff - 0
    Krzyś - 0

    4. Ile kątów było w cuchnącym domu?

    36 kątów - w każdym kącie po jednym odświeżaczu powietrza, łącznie 36 sztuk
    Najszybciej poprawnie odpowiedział Kamil, zdobywając przy tym 3 punkt i wygrywając tę konkurencję PoV.

    Kamil - 3
    Pablo - 1
    Cytrus - 0
    Justyna - 0
    Raff - 0
    Krzyś - 0


    Pozostałe pytanie, które nie zostały użyte:

    5. Z jakiego drewna były skrzynie do mniejszych mebli?

    Z dębowego - XXXXX punktuje

    6. Jakiego koloru były zatyczki od karniszy?


    Czarnego

    7. Ile była żona zapłaciła za “cuchnący dom”?

    20.000 zł (1/10 ceny rzeczywistej wynoszącej 200.000 zł)

    8. Ile godzin wytrwała druga służąca w tym domu?

    7 godzin

    9. Ile świec zapaliła, zanim usiadła do kolacji?

    5 świec

    10. Jakiego koloru był cuchnący dom?

    Zielonego

    11. Przez ile dni nie czuć było smrodu?

    6 dni

    12. Ile dywanów nie zostało wymienionych w śmierdzącym domu?

    Dwa, bo siedem z dziewięciu wymienili






    Kamil zdobywa Veto!

    [​IMG]

    Gratulacje! :)

    <post pls>
     
  17. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

  18. matiz321

    matiz321 Hrabia forum



    Kamil: Krzyś, Pablo i Raff byli nominowani do eksmisji. Wygrałem Veto, więc mam prawo do anulacji jednej z nominacji.


    Kamil: Według mnie jedna osoba siedzi na fotelach nominacyjnych w tym tygodniu niezasłużenie. W tym miejscu nie powinien się znajdować ktoś kto jest aktywny ani ktoś kto nikogo nie uraził swoim zachowaniem. With that being said. I have decided to use the veto on...Rafi. Since I vetoed RK's nomination.*


    ROADKILL WINNER* - w wyniku użycia Veto musisz natychmiastowo wskazać zastępcę na miejsce Raffa.


    [​IMG]

    ...swoim zachowaniem. Chcę przez to powiedzieć, że zdecydowałem się użyć Veto na Rafim. Zawetowałem nominację zwycięzcy RoadKilla.


    *zwycięzca


    <post pls>
     
  19. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

    Czekam na więcej.
     
  20. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Ja tam czekam na tę arcyważną sprawę, którą do nas masz Matiz. :')
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.