Big Brother 4: The RoadKill

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika matiz321, 1 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    -nefretete1-

    Post usuwam ,nic nie wnosi do wątku.
    Uważam temat za zamknięty ,proszę nie zaczynać ponownej kłótni.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2016
    marek789 lubi to.
  2. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    marmolaaada


    Twój post usuwam -spam
    Dodam jeszcze :
    ponieważ osoba ukarana nie ma możliwości udzielania się na forum i wklejanie prywatnej korespondencji jest niezgodne z regulaminem forum.
    tym razem upominam słownie.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2016
    marek789 lubi to.
  3. KogutBazyli

    KogutBazyli Czeladnik forum

    Zgłosiłem się. :)
     
    marek789 lubi to.
  4. RaffEmm

    RaffEmm Czeladnik forum

    Zgłaszam się. :)
     
  5. Caterinne

    Caterinne Forumowy żółtodziób

    Muszę zrezygnować z powodu braku czas ;(
     
  6. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Jaka szkoda :( No nic, Ciebie odkreślam, ale za to:
    ...zapisuję dwie nowe osoby do BB :)

    Czy aby na pewno tylko dwie? xD Czytajcie dalej :)






    Oficjalnie ogłaszam, że to:
    z dniem dzisiejszym przestaje obowiązywać. To znaczy, że od tego momentu do BB4 zgłosić się będzie mogła każda chętna osoba :) Dlaczego taka zmiana? Otóż minął już ponad tydzień od ogłoszenia edycji, a chętnych na razie uzbierało się tylko 9 osób xDxDxD Pozostałą trójkę byłoby bardzo ciężko znaleźć, więc trzeba znieść ten limit edycji i przyjmować każdego chętnego.

    Nadal jednak ten punkt:
    obowiązuje :)


    Tak jak pisałem, na razie zgłosiło się 9 osób. Zapraszam wszystkich chętnych - bez wyjątków - do zgłaszania się :) Już tak niewiele brakuje osób :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2016
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    zapisałam się : >

    jeszcze tylko 2 osoby zgłaszać się !!
     
  8. KingJerry

    KingJerry Forumowy żółtodziób

    Zgłosiłem sie. :)
     
  9. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Jeszcze jedna osoba!
     
  10. selena_syrenka

    selena_syrenka Aktywny autor

    Zagram bardzo chętnie. : ) Tylko po to, aby ten temat spłynął krwią!
    *nuci pod nosem ostatnią piosenkę Sel Kill 'em, kill 'em, kill 'em with kindness*
    Kill 'em, kill 'em, kill 'em with kindness=I zabij ich uprzejmością, zabij ich z uprzejmością
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2016
    olka83 lubi to.
  11. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

    Zgłosznie wysłane!
     
  12. Jill

    Jill Moguł forum

    Zgłaszam się!
     
  13. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Z przyjemnością stwierdzam, że zapisy się udały :) Zgłosiło się 14 śmiałków - co podczas ogłaszania edycji nawet mi przez myśl nie przeszło - a więc dwójkę z nich będziemy niestety musieli pożegnać już przed startem. Żeby uniknąć więcej takich sytuacji oficjalnie ZAMYKAM ZAPISY :)

    Jest mi bardzo miło, że w dwa tygodnie udało się nam nazbierać cast - tym bardziej, że zapisy do Survivora 22, które odbywały się kilka miesięcy temu zakończyły się fiaskiem.


    ____________________________________
    Już dzisiaj ogłaszam też oficjalny start edycji, który odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia, w godzinach wieczornych (dokładną godzinę podam za kilka dni). Właśnie wtedy poznamy wszystkich uczestników BB4.

    Zapraszam również wszystkich do obserwowania rozgrywki, która zacznie się już w ten weekend :)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2016
    dantic3 lubi to.
  14. selena_syrenka

    selena_syrenka Aktywny autor

    Bardzo się cieszę, że odbędzie się edycja! <3 I miło zobaczyć nowe i stare twarze, czuję, że będzie zacieta rywalizacja. : D Trzymam kciuki, aby Matiz w tym roku nie złapał żadnego bana w czasie prowadzenia edycji i nie faworyzował części castu. ♥
     
    dantic3 lubi to.
  15. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Mam takie postanowienie, żeby nie złapać bana <3<3

    No i faworyzacji tym razem nie będzie. Wiem jak to wygląda od drugiej strony, plus spora hańba i złe opinie, soł tym razem nie będzie faworyzacji, pomagania i wtajemniczania xD <3<3<3
     
    dantic3 lubi to.
  16. SosMenJade

    SosMenJade Mieszkaniec forum

    Ja nie gram, więc nie będzie faworyzacji ;] Postanowiłem dać szanse innym. *pobłażliwy ja*
     
    dantic3 lubi to.
  17. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Prawdziwy dżentelmen : D
     
    dantic3 lubi to.
  18. selena_syrenka

    selena_syrenka Aktywny autor

    Obawiam się, że ostatnie, o co można Jeremiasza oskarżyć, to bycie prawdziwym dżentelmenem. : )

    Matiz, powiedz, o której w końcu dzisiaj to rozpoczęcie, bo nie znam się na sporcie i nie wiem czy ten mecz, czy go nie ma. Jak zapytałam brata, to mnie wyśmiał, nie wiedziałam nawet, o co w ogóle go w sumie mam zapytać. : D Więc raczej tego też nie wygoogluję. : P
     
    dantic3 lubi to.
  19. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Czas wreszcie rozpocząć czwartą edycję Big Brothera na Farmeramie!
    A więc witam wszystkich przybyłych tutaj gości. Z przyjemnością ogłaszam, że w tym momencie oficjalnie startuje gra, do której uczestnicy zbierani byli przez dwa tygodnie.

    Season 2 was all about the drama, season 3 was a wild ride..and this time..it will be even worse! Welcome to Big Brother!

    In just moments a whole new group of houseguest will embark on the craziest vacation ever. They will be locked in this house for 2 months.


    Completely isolated and cut off from this outside world this strangers will be under constant surveillance as cameras and microphones are just....everywhere in there and they will capture their every move. You never know HOW MANY people will live with you.

    One by one most of the housegests will get a one way ticket home leaving empty-handed. Houseguest will compete for luxury, items and most importantly the power. But everything is in the BB House for a reason...including the modern version of BB Farma 1 Twist. Expect the Unexpected.

    Curious? So fasten your seatbelts 'cause this summer is going to be a bumpy ride! Clearly a ROADKILL.
    Tonight a whole new bunch of players will move in the BB House. New twists will be revealed and the battle for a very first Head of Household will begin. Who are the players? What are the twists? And who will be the 1st HoH? All this happens now on BIG BROTHER.


    +++++++++++++++


    Sezon drugi opierał się na ciągłych kłótniach, sezon trzeci był ostrym rajdem...a tym razem...będzie jeszcze gorzej! Witajcie w Big Brother!

    W przeciągu następnych minut całkiem nowa grupa domowników wyruszy w najbardziej szalone wakacje w ich życiu. Będą zamknięci w tym domu przez 2 miesiące.

    Całkowicie izolowani i odcięci od zewnętrzenege swiata obcy dla siebie ludzie będą pod stałym monitoringiem, gdyż wszędobylskie kamery i mikrofony będą nagrywać ich każdy ruch. Nigdy nie wiesz z iloma ludzmi żyjesz tak naprawdę.

    Jeden po drugim gracze będą opuszczać Dom BB z biletem w jedną stronę do domu z kompletnie pustymi rękami. Gracze będą konkurować o itemy, luksus a co najważniejsze...władzę w grze. Wszystko w Domu BB jest z jakiegoś powodu...zawierajac w to nową wersje twistu z BB Farma 1! Spodziewaj się niespodziewanego!

    Ciekawi! Więc zapnijcie pasy, ponieważ te wakacje będą zawrotnym rajdem! Po prostu...roadkill.
    Tej nocy nowa grupa graczy wprowadzi się do Domu BB. Nowe twisty zostaną ujawnione a walka o pierwsze Head of Household się rozpocznie. Kim są gracze? Czym są twisty? I kto będzie pierwszy HoH? Wszystko to dzieje sie teraz w Big Brother!

    A skoro mowa o uczestnikach, to chyba czas najwyższy ich przedstawić i wręczyć im klucze do domu Wielkiego Brata! Powitajcie gorąco dwunastu śmiałków, którzy postanowili zgłosić się do BB4! Oto oni:





    [​IMG]


    Pati
    [​IMG]
    GG: 37941559

    [​IMG]





    Cytrus
    [​IMG]
    GG: 46101447

    [​IMG]





    Justyna
    [​IMG]
    GG: 55945545

    [​IMG]





    Selena
    [​IMG]
    GG: 49741636

    [​IMG]






    QueenOfSaigon
    [​IMG]
    GG: 60176898
    [​IMG]





    Jill
    [​IMG]
    GG: 49045410

    [​IMG]




    <post pls>
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2016
  20. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    super : >
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.