Biblioteczka - Fan Klub miłośników książek

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~Surreal~, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Znowu wszyscy zaczytani ^^

    Skończyłam ostatnio kilka kryminałów (Puzyńska, Spindler, Mróz) i przyszła kolej na coś mocniejszego. Trafiło na Metro 2033. A dokładniej na "Pitera". Metro 2034 czeka w kolejce razem z ostatnimi dwoma tomami "Królów przeklętych".
     
    Pietruszki lubi to.
  2. Pietruszki

    Pietruszki Młodszy ekspert

    Nie wiem, ale coś ostatnio pchnęło mnie do czytania Holmesa. Pszeczytałam psa Baskervill'ów (inaczej się to pisze, wiem) i "Znak Czterech" teraz czytam "Studium w szkarłacie". Holmesa polecam wszystkim kryminałocholikom, którzy go nie czytali.
     
    toDzasta lubi to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Holmes to klasyka kryminałów. Czytałem swego czasu kilka książek Arthura Conana Doyle'a. Ostatnio jednak wpadłem na pomysł odświeżenia sobie Kronik wampirów Anne Rice. Dziś skończyłem czytać pierwszy tom - Wywiad z wampirem :)
     
    toDzasta lubi to.
  4. m.trusia

    m.trusia Zaawansowany

    Czytam właśnie "Żniwa zła" trzecią powieść napisaną przez Roberta Galbraitha (tak na prawdę jest to pseudonim J.K. Rowling), bohaterami tego cyklu są prywatny detektyw Cormoran Strike i jego sekretarka Robin Ellacott, mi ta seria bardzo przypadła do gustu, może znacie?
     
  5. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    Mnie wciągnieła książka Cobena Harlana "Nieznajomy" bardzo miło się czytało :)
     
  6. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    A ja jestem na etapie czytania trylogii "Niezgodna" :) Super się czyta :)
     
    ShakeWave lubi to.
  7. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    A u mnie na tapecie:

    "Klątwa" Gutowskiej (kojarzona z "Cukierni pod Amorem"
    "Kasacja" Mroza
    "Powrót na staromiejską" Mulczyńskiej

    Oczywiście wszystko czytane jednocześnie ;) Tylko czasu brak i zdarza się wykradać książki po kartce ;) A kolejne czekają (i znowu polskich autorów).
     
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Cukiernię pod Amorem przeczytałam, więc chętnie zajrzę do Klątwy.
    Jak to jednocześnie? O jej :D Jakoś mi to nie pasuje, choć parę razy i mi się zdarzyło. Ale nie specjalnie to lubię, bo nie mogę wczuć się w kilka klimatów jednocześnie. Bardziej zrobiłam to dlatego, że np. miałam książkę w formie papierowej jedną, a jedną na telefonie wgraną. A jak w pracy miałam chwilkę, to z braku książki papierowej, sięgnęłam po tel z nudów. No i tak mnie książka wciągnęła, że już tamta poszła w odstawkę, a tą na tel chciałam doczytać. Ale dopiero po przeczytaniu jednej, wróciłam do drugiej
     
  9. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    To ja papierowych mam kilka - tych w telefonie nie liczę :D Każdy autor pisze inaczej, różne są tematy i czasem mam chęć na coś mocniejszego (np Zielke),a czasem lżejszego (Gutowska).
    Niedawno skończyłam cykl "Królowie przeklęci" - tam to czasem po kilka kartek czytałam, bo trzeba było w bibliografię czy drzewko zaglądać (te imiona i przydomki tak im się powtarzały).
     
  10. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Nie będę pewnie szczególnie "atrakcyjny" z moim wyborem ale wróciłem po latach do cyklu "Nekroskop" Briana Lumleya - fajnie znów poczytać o wampirach :D
    Zazdroszczę autorom poczytnych książek, że potrafią napisać tyle stron fabuły która trzyma się kupy :eek:
     
    MaraAcoma lubi to.
  11. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Lumleya czytałam kilka lat temu , teraz czytam książki mniej mroczne :)
    Jak na razie mam przestój , a stos do czytania ciągle rośnie .
     
  12. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Niestety moje obecne pozycje nie przejdą przez baczne oko cenzury :p - choć nadal pozostają w tematyce krwiożerczej :D
     
  13. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    "Kasacja" Mroza przeczytana. Teraz 3 i 4 tom "Chłopców" Ćwieka. Po kryminale prawniczym będzie to spora odmiana - Piotruś Pan i Dzwoneczek w wersji dla dorosłych czytelników. Lubię dobre fantasy/fantastykę ;)
     
  14. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    hejka polecicie mi jakąś fajna książkę no dramat albo jakieś romansidło
     
  15. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    kwiat11111, wprawdzie romansideł i dramatów nie czytam, ale ostatnio zaczęłam serię "After" Anny Todd. Może Ci się spodoba. Osobiście zaczęłam od tomu 1-go (nie od zerowego).
     
  16. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    ~Surreal~ bardzo Ci dziękuje ;)
     
  17. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Czy ktoś pomoże?

    [​IMG]

    :D :p
     
    Mariolka7214, ShakeWave oraz Nutka lubią to.
  18. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Może są do wygrania w konkursie :music:xD?
    [​IMG]
     
    TrissMerigold. lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tytuł kojarzę (możliwe, że oglądałem film albo był w podręczniku od polskiego z gimnazjum), więc zacząłem go od nowa czytać dla odświeżenia pamięci;) A zaraz potem biorę się za Narnię (za Potterem nie przepadam) :)
     
  20. IZABELA2504

    IZABELA2504 Aktywny autor

    Ja akurat przed chwilą skończyłam ,,Serce w kawałkach'' Kathrin Lange i czuję się jakby ktoś wiwiercał mi dziurę w głowie. Zakończenie było takie wstrząsające, że chyba przez całą nie będę mogła przestać i tym myśleć. Nie ciepie kiedy autorka kończy w najmniej niespodziewanym momencie :mad: Teraz tylko sprawdzić czy jest kolejna część i czekać na kolejny szok ;) Życzę wszystkim miłej nocy. Dobranoc :)