Biblioteczka - Fan Klub miłośników książek

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~Surreal~, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mnie opuściła wena do pisania. Jedyne co piszę to w ,,Jeśli czujesz to rymujesz'' ;)
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Czyli porzuciłeś "Rymowanie zdań"? :(
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    tak troszkę tak :(
     
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A to dlaczego, jeśli mogę wiedzieć? :( Chyba ma większą popularność. :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bo z doskoku piszę i tak jest więcej znajomych, owieczkowych mordek :D
     
  6. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Aha. :)

    Wracając do tematu, gorąco polecam "Historynkę" Lucy Maud Montgomery. :)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie pamiętam skąd kojarzę tytuł, ale na pewno nie czytałem :D
     
  8. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Pewnie autorkę kojarzysz... napisała lekturę "Ania z Zielonego Wzgórza", a o Lucy już wspominałam na Forum. :)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A, to ok ;) Ten mój wątek z książkami chyba nie ma sensu :D
     
  10. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Dlaczego tak uważasz? Wcale nie. :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale tam coś mały ruch ostatnio :D
     
  12. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No wiem. Ja już tak skaczę po wątkach, że się pogubiłam. xD
     
  13. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Widzę, że ostatnio nikt nic nie czyta ;) U mnie ostatnio odwrotnie - mniej grania, więcej czytania.

    Dorwałam 4 część "Millenium" i ... ogromne rozczarowanie. Ponad tydzień się męczyłam, dotrwałam do połowy i nie będę czytać dalej.
    Za to zaczęłam dwie inne książki:
    "Cienie Barcelony" - super dla osób, które lubią trochę brutalne i straszne kryminały, zwłaszcza dziejące się w innej epoce.
    "Delirium" - trylogia fantastyczna. Zaczęłam i nie mogę przestać czytać. Ale 1000 stron przyjemności przede mną ;) To jedna z tych książek, które żal kończyć.
     
    toDzasta i ShakeWave lubią to.
  14. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    Oj czyta, czyta
    ostatnio u mnie na tapecie "Chcę wszystko" - początek Bronte, a kontynuacja Combrzyńska-Nogala

    Jako wielka fanka Larssona przeczytałam siłą rozpędu czwartą część. I cieszę się, że dobrnęłam do końca, bo mam pewność, że kolejnej (a niestety mam wrażenie, że będą) nie kupię.
     
    olenkabe1 lubi to.
  15. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Zgadzam się, że świetna trylogia, pochłonęłam ją szybciutko.
    Dla fanów książek, których akcja odbywa się w niedalekiej, ale zaskakującej przyszłości polecam trylogię ,,Testy" Joelle Charbonneau ;).
     
  16. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    witajcie o widzę że dobrze trafiłam bo nie mam z kim popisać o mojej pasji jak książki;) i teraz nic ciekawego nie czytam tylko z gazet ale to książki na części ale lepiej się czyta w całości i może mi dzięki temu zaproponujecie jakąś ciekawą książkę do poczytania:D
     
  17. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    Poczytałam Was, posłuchałam i sięgnęłam po "Delirium", bo Brönte skończyłam czytać w niedzielę.
    Co prawda nie do końca mój przedział wiekowy, ale przyznaję, że czyta się bardzo szybko - zaczęłam wczoraj ok 18, a ok północy miałam za sobą jakieś 3/4 pierwszego tomu. Choć, jak dla mnie, akcja rozkręca się troszku wolno. Nic to, do końca jeszcze kilkaset stron i dość czasu żeby mnie zaskoczyć :)
     
  18. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    A czytaliście książkę "niebezpieczna gra" autorki Rebecca york. Też wciągająca książka:)
     
  19. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Ja jestem już na [Pandemonium]. Wg mnie to tak książka bez określonego wieku jak urban fantasy czy fantasy. Najlepsze jest to, że mogę sobie wyobrazić ten świat...

    Ostatnio czytałam 2 książki polskiej autorki Katarzyny Puzyńskiej - kryminały. Ja się nie umiałam w nich domyślić rozwiązania. Porównywana jest do Lackberg, ale dla mnie lepsza. No i w naszej polskiej rzeczywistości.
     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam czytaczy.
    Ja czytam teraz wszystko co znajdę Katarzyny Michalak.
     
    marek19781978 lubi to.